Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Emilię Glumińska- Matuszak - Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Opublikowano dnia:Sierpień 22, 2017

Dziś w niedzielę żegnamy ks. Michała Malka, który decyzją księdza Arcybiskupa, rozpoczyna posługę w parafii św. Stanisława Kostki w Szczecinie. W jego miejsce przychodzi do nas ks. Adam Krzykała

Opublikowano dnia:Sierpień 19, 2017

Dziś w niedzielę 13 sierpnia, przypada 100 rocznica czwartego Objawienia Maryi trójce pastuszków, Hiacyncie, Franciszkowi i Łucji. Zapraszamy na główne uroczystości Odpustowe na godz. 19.00.

Opublikowano dnia:Sierpień 12, 2017

W najbliższą niedzielę 13 sierpnia, przypada 100 rocznica czwartego Objawienia Maryi trójce pastuszków, Hiacyncie, Franciszkowi i Łucji. Zapraszamy na główne uroczystości Odpustowe na godz. 19.00. Naszym modlitwom przewodniczyć będzie J.E. ks.

Opublikowano dnia:Sierpień 05, 2017

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku zmarłych: śp. Czesława(f) Wasilewska; Teresa Reszkiewicz; Gabriela Lewandowska „ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Opublikowano dnia:Lipiec 29, 2017

Zapraszamy do udziału w jednodniowej XXIX Pieszej Pielgrzymce ze Stargardu do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie, która odbędzie się 15 sierpnia br.

Opublikowano dnia:Lipiec 22, 2017

16 lipca - przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej z Góry Karmel. Jest to święto patronalne wszystkich noszących Szkaplarz.

Opublikowano dnia:Lipiec 15, 2017

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku zmarłych: śp. Irena Maćkowiak, Stefan Bednarek - „ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

Opublikowano dnia:Lipiec 08, 2017

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku zmarłych: śp. Władysław PRZYGODZKI, śp. Jerzy MACIEJKO, śp. Krzysztof RYCOMBEL. „ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”

Opublikowano dnia:Lipiec 01, 2017

Zapraszamy na Koncert

10-lecie chóru ECHO FATIMY

W Y P O M I N K I z a Z M A R Ł Y C H

W Y P O M I N K I z a Z M A R Ł Y C H

« 1 2 3 4 5 6 7 »