Ogłoszenia

27 niedziela zwykła - 8.10.2017r.

Opublikowano: Październik 07, 2017

Zapraszamy na diecezjalne zamknięcie Roku Maryjnego i 100-ą rocznicę szóstego objawienia Maryi w Fatimie – 13 października o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja ulicami osiedla ze świecami. Do tych uroczystości przygotowujemy się Nowenną: o 17.3

Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Po Mszy św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na Żywy Pomnik dla Jana Pawłą II jakim są stypendia dla uzdolnionych dzieci i młodzieży. Za te ofiary serdecznie dziękujemy.

1. Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różancowej. Zapraszamy do wspólnego rozważania Różanca:
• dorośli codziennie o godz. 17.30
• dzieci o 17.00 (od poniedziałku do piątku w kościele)

2. Zapraszamy na diecezjalne zamknięcie Roku Maryjnego i 100-ą rocznicę szóstego objawienia Maryi w Fatimie – 13 października o godz. 19.00. Po Mszy św. procesja ulicami osiedla ze świecami. Mszę św. wzbogaci śpiew połączonych chórów:
- chór „Echo-Arioso” ze Stargardu pod kier. Jerzego Krawczyńskiego
- „Echo Fatimy” z naszego sanktuarium pod kier. Alicji Deleckiej-Bury
- z parafii Zdroje "Cantare Deo" i z parafii z Os. Bukowego "Cantamus Domino" pod kierownictwem Krzysztofa Krzemienia
- z parafii w Dąbiu „Cantate Deo” pod keir. Pawła Cichosza
- oraz panowie, którzy na co dzień śpiewają w chórze Hejnał pod dyr. Bogny Thomas-Miklas

• Do tych uroczystości przygotowujemy się Nowenną: o 17.30 Różaniec; 18.00 Msza św. z homilią; 19.00 Konferencja - które głosi ks. prof. Grzegorz Wejman; 19.45 Adoracja Najświętszego Sakramentu; 21.00 Apel Maryjny.

3. Ks. Adam zaprasza dzieci do scholki dziecięcej. Próby w soboty o godz. 10.00.

4. Serdecznie zapraszamy młodzież w różnym wieku, aż do studentów włącznie, do grup oazowych, które działają przy naszej parafii. Schola młodzieżowa zaprasza osoby śpiewające lub grające. Informacje i zapisy u ks. Michała

5. Nauki Przedślubne w środę o godz. 19.30 w salce pod plebanią.

6. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, bardzo prosimy o modlitwy w intencji pomyślności tych prac, jak również o ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.

7. Zapraszamy na Mszę świętą dla Katolickich Przedsiębiorców i Pracodawców . Odbędzie się ona 8 października 2017 r. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym. Po myszy świętej odbędzie sie krótki wykład na temat "Pomoc drugiemu w świetle Pisma świętego" poprowadzony przez doktora Piotra Goniszewskiego z Uniwersytetu Szczecińskiego.
 
8. Wspólnota Przymierze Miłosierdzia zaprasza na Warsztaty Ruah dla osób powyżej 30 roku życia pragnących uzdrowienia i dotknięcia Pana Jezusa mocą Ducha Św. Warsztaty odbędą się w sobotę 14.10.2017 w Fundacji Małych Stópek na ulicy Świętego Ducha 9. Szczegóły na plakacie lub ulotkach. Zapisy i informacje: telefon: 500 765 363, www.przymierzemilosierdzia.pl

 powrót

Chór Parafialny

Modlitwa za zmarłych