Ogłoszenia

32 niedziela zwykła - 12.11.2017r.

Opublikowano: Listopad 11, 2017

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jarosława ARASZKIEWICZA. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

1. Serdecznie zapraszamy do złożenia swojego podpisu w obronie życia nienarodzonego dziecka. Członkowie Żywego Różańca przy stoliku przy wyjściu z kościoła czekają z listami.

2. Zapraszamy na nabożeństwo wspominkowe o 17.30 przez cały miesiąc listopad. Na stoliku w kaplicy Maryjnej wyłożone są kartki na wypominki. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczamy na elewację kościoła. Bóg zapłać.

3. Spotkanie formacyjne młodzieży gimnazjalnej kl.III przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w niedzielę 19.11. po mszy św. o godz. 10.00 w salce pod kaplicą.
• Spotkanie z rodzicami młodzieży gimnazjalnej kl.III w tym samym terminie  tj. 19.11. w salce na plebanii.

4. Papież Franciszek w liście Misericordia et Misera na zakończenie Roku Miłosierdzia ogłosił nowe święto. W XXXIII niedzielę zwykłą cały Kościół będzie obchodził Światowy Dzień Ubogich. Swoje przesłanie Ojciec Święty oznaczył hasłem „Nie miłujmy słowem, ale czynem”, zaczerpniętym z 1 Listu św. Jana.

5. Zapraszamy na szczególny koncert pt. "Zaduszki literackie" w wykonaniu kapłanów naszej archidiecezji wraz z przyjaciółmi, którzy wykonując utwory zmarłych polskich artystów i autorów chcą nie tylko przypomnieć ich osoby i szlagiery, ale przede wszystkim zaprosić do modlitwy w ich intencji. Koncert odbędzie się w czwartek 23 listopada o godz. 19:00 w kościele.

6. Nasz parafialny chór Echo Fatimy obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji zapraszamy na uroczyste obchody w niedzielę - 3 grudnia 2017 r. W programie Msza św. o godz. 11.30, a o godz. 16.30 Jubileuszowy koncert naszego chóru pod dyrekcją p. Alicji Deleckiej-Bury i Przyjaciół.

7. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, bardzo prosimy o modlitwy w intencji pomyślności tych prac, jak również o ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.

8. Zachęcam do lektury czasopism katolickich w kiosku do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.

 powrót

Chór Parafialny

Adoracja i post w intencji powołań 6-8 grudnia 2018r.