Ogłoszenia

33 niedziela zwykła 19.11.2017r.

Opublikowano: Listopad 18, 2017

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jana ZAWADZKIEGO. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

1. Zapraszamy przez cały miesiąc listopad na nabożeństwo wspominkowe o 17.30. Na stoliku w kaplicy Maryjnej wyłożone są kartki na wypominki. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczamy na elewację kościoła. Bóg zapłać.

2. Papież w liście Misericordia et Misera na zakończenie Roku Miłosierdzia ogłosił nowe święto. W XXXIII niedzielę zwykłą cały Kościół obchodzi Światowy Dzień Ubogich. Z okazji Dnia Ubogich zapraszamy osoby bezdomne na posiłek w poniedziałek 20 listopada o godz. 13.00 w świetlicy przy garażach, pod Domem Pielgrzyma.
• We wtorek 21 listopada s. Miriam zaprasza, osoby chore, samotne i niepełnosprawne na posiłek w Domu Pielgrzyma. o godz. 13.00.

3. Zapraszamy na szczególny koncert pt. "Zaduszki literackie" w wykonaniu kapłanów naszej archidiecezji wraz z przyjaciółmi, którzy wykonując utwory zmarłych polskich artystów i autorów chcą nie tylko przypomnieć ich osoby i szlagiery, ale przede wszystkim zaprosić do modlitwy w ich intencji. Koncert odbędzie się w czwartek 23 listopada o godz. 19:00 w kościele.

4. Nasz parafialny chór Echo Fatimy obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia. Z tej okazji zapraszamy na uroczyste obchody w niedzielę - 3 grudnia 2017 r. W programie Msza św. o godz. 11.30, a o godz. 16.30 Jubileuszowy koncert naszego chóru pod dyrekcją p. Alicji Deleckiej-Bury i Przyjaciół.

5. Przypominam, że kolejna zbiórka makulatury na misje odbędzie się w dniach 24-26 listopada br.(czwartek-piątek)

6. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, bardzo prosimy o modlitwy w intencji pomyślności tych prac, jak również o ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.

7. Zachęcam do lektury czasopism katolickich w kiosku do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii.

 powrót

Chór Parafialny

Modlitwa za zmarłych