Ogłoszenia

1 niedziela Wielkiego Postu 18.02.2018r.

Opublikowano: Luty 17, 2018

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku - śp. Barbarę BRZEZIŃSKĄ- FIUK, śp. Andrzeja FLAK Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


1. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy Wielki Post, okres modlitwy, pokuty i rekolekcyjnej refleksji, przygotowujący nas na przeżycie największych tajemnic wiary Śmierci i Zmartwychwstania Chrystusa. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:
• w piątek Droga krzyżowa
- dla dzieci o godz. 17.00
- dla dorosłych i młodzieży po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00, oraz rano po mszy św. o godz. 8.30.
• w niedzielę Gorzkie Żale o godz. 17.00

2. Prosimy o przewodniczenie wieczornej Drodze krzyżowej:
 - 23 lutego  - Neokatechumenat (2 marca  - Młodzież; 9 marca  - Odnowa w Duchu Świętym; 16 marca - Żywy Różaniec; 23 marca – Chór Echo Fatimy i Legion Maryi)

3. Tradycyjnie w okresie wielkiego Postu zbierane są ofiary na kwiaty do dekoracji wnętrza naszej świątyni na Wielkanocne uroczystości, którą będzie przygotowywać pod kierownictwem Odnowy w Duchu Świętym. Caritas prosi o dary dla potrzebujących – są wystawione kosze i skarbona.

4. Otrzymaliśmy potwierdzenie, że do prac dekarskich nad portalami może przystąpić firma, która tylko czeka na ocieplenie. Na sam materiał do prac potrzebujemy 40.000 zł. (czterdzieści tysięcy). Uprzejmie prosimy o wsparcie jednocześnie dziękując za dotychczasowe zaangażowanie. .

5. Solenizantom i Jubilatom zbliżającego się tygodnia składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na każdy kolejny dzień życia.

6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Barbara BRZEZIŃSKA- FIUK, śp. Andrzej FLAK. „ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”.

7. Dnia 7 kwietnia br. w godz. od 10.00 do 20.30, w hali SDS przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie, odbędzie się „Forum Ogień z Nieba”, które jest skierowane przede wszystkim do ludzi młodych, w tym kandydatów do bierzmowania. Wstęp i posiłek jest bezpłatny. Konieczna jest jednak rejestracja na stronie www.lifesurfers.pl. Szczegóły znajdują się na plakacie i ulotkach. Liczba miejsc jest ograniczona

8. Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 23-25 lutego br.

 powrót

Chór Parafialny

Adoracja i post w intencji powołań 6-8 grudnia 2018r.