Ogłoszenia

9 niedziela zwykła - XI Dzień Dziękczynienia 3.06.2018r.

Opublikowano: Czerwiec 02, 2018

W tym tygodniu- w piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. A w sobotę uroczystość Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny – zapraszamy na godz. 18.00 na sumę Odpustową

1. Dziś po Mszy św. można złożyć ofiarę na Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu i na KUL.

2. W oktawie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa do przyszłego czwartku włącznie - na zakończenie nabożeństwa (o 17.30) procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

3. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Codziennie Apele Maryjne o 21.00.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w piątek. A w sobotę uroczystość Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny – zapraszamy na godz. 18.00 na sumę Odpustową.

5. Radio Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w terminie 07 - 08 lipca br. Bliższe informacje w Biurze Radia Maryja

6. Tablica poświęcona pamięci śp. ks. Janowi Cichemu - jest w trakcie realizacji. Uroczyste poświęcenie przewidujemy na 15 sierpnia o godz. 13.00. Na ten cel wpłynęły 86 ofiar. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, (zabrakło nam trochę blachy na opierzenia detali).., bardzo prosimy o modlitwy w intencji pomyślności tych prac, jak również o ofiary na ten cel.
W miniony piątek podczas opadów ponownie zalało nam ołtarz w kościele. Bardzo proszę o ofiary na nowe pokrycie dachu kościoła. Gdyby każda rodzina złożyła 1.000 zł. (jeden tysiąc) - moglibyśmy szybko uporać się z tym poważnym problemem. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.

 powrót