Ogłoszenia

24. niedziela zwykła - 17.09.2018

Opublikowano: Wrzesień 22, 2018

Ogłoszenia duszpasterskie - 24. niedziela zwykła - 17.09.2018 r.

1. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu Osiedlowego, zorganizowanego przez Samorządową Radę Osiedla Słonecznego, który odbył się w sobotę 8 września. Z loterii fantowej, ciast i innych atrakcji udało się uzbierać 8 tys. zł na remont dachu naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać organizatorom i ofiarodawcom.

2. Po Mszy św. można złożyć ofiary do puszek na KUL i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy we wtorek święto św. Stanisława Kostki, a w piątek święto św. Mateusza apostoła i ewangelisty.

4.  Tablica upamiętniająca śp. ks. Jana Cichego jest w trakcie realizacji. Jej uroczyste poświęcenie odbędzie się 13 października br. Na tablicy ogłoszeń znajdują się zdjęcia przygotowanej do odlewu tablicy.

5. Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary na nowe pokrycie dachu kościoła. Są już zakupione 2 tony blachy miedzianej. Prace na dachu planujemy rozpocząć na wiosnę. W dalszym ciągu prosimy o wsparcie finansowe tych prac.

6.  Solenizantom i jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy serdeczne życzenia obfitości łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa.

 

W minionym tygodniu odeszli do Pana nasi parafianie: śp. Jerzy Sturma, śp. Maria Iber oraz śp. Janina Imiołek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 powrót

Dzień Fatimski - 13 czerwca 2019r.