Ogłoszenia

11 niedziela zwykła

Opublikowano: Czerwiec 17, 2017

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.30, w oktawie Bożego Ciała połączone z procesją wokół kaplicy, zapraszamy również codziennie o godz. 21.00 na Apele Maryjne.

2. Kolejna akcja zbiórki makulatury na misje odbędzie się w dniach 23-24 czerwca br.

3. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie ołtarzy na tegoroczną procesję Bożego Ciała.

4. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w naszym sanktuarium. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.   

5. W piątek 23 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczysta procesja eucharystyczna rozpocznie się nieszporami w kościele pw. św. Andrzeja Boboli przy ul. Pocztowej o godz. 17.30 i będzie zmierzać do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, gdzie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Uroczysta Msza Święta odpustowa, po niej nastąpi Akt oddania Kapłanów i zawierzenie miasta Szczecina Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Serdecznie zapraszamy. Równocześnie przypominamy, że w związku z tą uroczystością w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią. Zbiórka ofiar na ten cel odbywa się dziś oraz w następną niedzielę po wszystkich Mszach świętych.

7. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, a także parkingu na autobusy i samochody osobowe, bardzo proszę o modlitwy w intencji pomyślności tych prac. Bardzo proszę również o ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium. 

 powrót

Chór Parafialny

Tablica dla śp. Ks. Jana Cichego

DZIEŃ FATIMSKI - 13 sierpnia 2018r.