Ogłoszenia

12 niedziela zwykła

Opublikowano: Czerwiec 24, 2017

Ogłoszenia duszpasterskie

1.  Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do piątku włącznie o godz. 17.30, a codziennie o godz. 21.00 Apele Maryjne.

2. Serdecznie zapraszamy na Jerycho Różańcowe, czyli całodobowe czuwanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem, które rozpocznie się w poniedziałek 26 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 w kaplicy. Zapisy w kiosku parafialnym.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy do wypełnienia prośby Matki Bożej z Fatimy, szerząc nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi. Program:

- 11.00 - Różaniec, tajemnice radosne i 15-minutowe rozważanie z Maryją jednej z tajemnic różańcowych

- 12.00 - Msza św. i różaniec, tajemnice światła,

- 17.30 - Różaniec, tajemnice bolesne

- 18.00 - Msza św. z formularza niedzielnego

- 19.00 - Różaniec, tajemnice chwalebne i 15-minutowe rozważanie z Maryją jednej z tajemnic różańcowych

- 20.00 - Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy świata

- 21.00 - Apel maryjny

4. Informujemy, że kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym jest czynna w poniedziałek, środę i piątek w godz. od 16:00 do 17:30.

5. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią. Zbiórka ofiar na ten cel odbywa się dziś po wszystkich Mszach świętych.

6. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, a także parkingu na autobusy i samochody osobowe, bardzo prosimy o modlitwy w intencji pomyślności tych prac, jak również o ofiary na ten cel. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium. 


7. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w naszym sanktuarium. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu.   

 powrót

Chór Parafialny

Tablica dla śp. Ks. Jana Cichego

DZIEŃ FATIMSKI - 13 sierpnia 2018r.