Ogłoszenia

13 niedziela zwykła - 2.07.2017r.

Opublikowano: Lipiec 01, 2017

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku zmarłych: śp. Władysław PRZYGODZKI, śp. Jerzy MACIEJKO, śp. Krzysztof RYCOMBEL. „ Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…”


1. Uwaga w miesiącu lipcu i sierpniu Msze św.: w dni powszednie o 7.00; 12;00 i o 18.00 (nie mam Mszy o 8.30); w niedziele o 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00; 18.00 i ostatnia o 20.00 (nie mam Mszy o 19.00). Kancelaria parafialna czynna w poniedziałęk, środę i piątek w godz. od 16.00 do 17.30

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czartek oddajemy cześć Jezusowi Jedynemu Wiecznemu Kapłanowi i modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne. W pierwszy piątek zapraszamy do spowiedzi św. i oddania czci Najśw. Sercu Pana Jezusa.

3. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje pomoc dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich (TORNISTER PEŁEN UŚMIECHU) w przygotowaniu wyprawki szkolnej. Na stoliku wyłożone są tornistry – proszę zabrać tornister do domu zakupić przybory szkolne i w połowie sierpnia zwrócić do Caritasu tab by na nowy rok szkolny obdarowane dzieci mogły się cieszyć darem Waszych dobrych Serc.

4. Trwają prace przy budowie wejściowego portalu i elewacji kościoła, a także parkingu na autobusy i samochody osobowe, bardzo prosimy o modlitwy w intencji pomyślności tych prac, jak również o ofiary na ten cel. Taca z przyszłej drugiej niedzieli miesiąca jest w całości przeznaczana na inwestycje parafialne. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.

5. W tym roku z naszej Archidiecezji wyruszy XXXIII Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Uroczysta inauguracja pielgrzymki odbędzie się 29 lipca, podczas Mszy Świętej sprawowanej o godz. 7.00 w naszym sanktuarium. Informujemy także, że istnieje możliwość dołączenia na pielgrzymi szlak w dowolnie wybranym czasie. Pełna informacja o pielgrzymce znajduje się na plakacie, stronie internetowej www.szczecinska.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w pieszym pielgrzymowaniu. Uprzejmie prosimy o zgłoszenie się rodzin chcących przyjąć pod dach pielgrzmów na noc z 28 na 29 lipca.

6. Zapraszamy na Dzień Fatimski (13 lipca- czwartek) – przypada w tym dniu 100 rocznica trzeciego Objawienia w Fatimie. Modlitwy poprowadzi J.E. Ks. Bp. Paweł Socha z Zielonej Góry.

 powrót

Chór Parafialny

Tablica dla śp. Ks. Jana Cichego

DZIEŃ FATIMSKI - 13 sierpnia 2018r.