Intencje mszalne

Intencje mszalne

Intencje mszalne na dziś

Wtorek

  7.00 – + śp. Maria STORTA- 10 gregoriańska
  8.30 – Dziękczynna za dar życia oraz dalszą opiekę MBF w dniu urodzin Leokadii RYDELEK
12.00 – + Zygmunt LIPKA- 17 gregoriańska
18.00 – W intencji Jolanty, dziękczynno- błagalna oraz o spełnienie się woli Bożej w Jej życiu


Intencje mszalne na pozostałe dni

2018-11-24 Sobota

  7.00 – + śp. Maria STORTA- 14 gregoriańska    
  7.00 – + śp. Wanda RABENDA- 30 rocz. śmierci i zmarli z rodziny ofiarodawców
  8.30 – + śp. Zygmunt LIPKA- 21 gregoriańska
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców, za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + śp. Stefania GRZYB- 26 rocz. śmierci

2018-11-23 Piątek

 7.00 – + śp. Stefania(f), Władysław, Tadeusz, Czesław z rodziny SOCHAJÓW
 7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 20 gregoriańska
 8.30 – + śp. Maria STORTA- 13 gregoriańska
12.00 – W 86 rocz. urodzin Genowefy- dziękczynna za otrzymane łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-11-22 Czwartek

 7.00 – + śp. rodzice: Maria, Józef i rodzeństwo: Maria, Janina, Władysław, Walenty
  8.30 – + śp. Jadwiga KIDA i zmarli z rodziny KIDA, MACIEJKO, SZYDŁOWSKICH
12.00 – + śp. Maria STORTA- 12 gregoriańska
18.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 19 gregoriańska
18.00 – + śp. Jan- 40 rocz. śmierci

2018-11-21 Środa

 7.00 – + śp.  Zygmunt LIPKA- 18 gregoriańska                                                                                                
  8.30 – + śp. Maria STORTA- 11 gregoriańska
12.00 – + śp. Teodor, Klara, Józef, Aleksandra, Wiesław, Ryszard, Renata
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-11-19 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Jan LANG- 2 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
  8.30 – W intencji Mieczysława(m) z okazji 63 rocz. urodzin- dziękczynna za przeżyte lata, z prośbą o zdrowie i długie lata życia
12.00 – + śp. Maria STORTA- 9 gregoriańska
18.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 16 gregoriańska
18.00 – + śp. Leon ŁABUĆ- 2 rocz. śmierci, rodziców: Maria i Bolesław, teściów: Adela i Stefan

2018-11-18 Niedziela

  7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 15 gregoriańska
  8.30 – + śp. Sabina, Roman, Daniel
  8.30 – + śp. Maria STORTA- 8 gregoriańska
10.00 – + śp. Malwina, Adrian, zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN    
13.00 – + śp. Marian IMIOŁEK- 6 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Edward, Zofia SŁOWIK w rocz. śmierci, Jacek OLESIŃSKI
19.00 – + śp. Witold SADOWSKI

2018-11-17 Sobota

  7.00 – + śp. Maria STORTA- 7 gregoriańska  
  8.30 – + śp. Zbigniew MOTYKA- 10 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Stanisław GODLEWSKI- 19 rocz. śmierci i zmarli z rodziny GODLEWSKICH i GONTARZÓW
18.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 14 gregoriańska

2018-11-16 Piątek

 7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 13 gregoriańska
 8.30 – + śp. z rodziny TRIKILEWICZ i KARPOWICZ
12.00 – + śp. Maria STORTA- 6 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-11-15 Czwartek

  7.00 – + śp. Antoni, Józefa(f), Helena, Tadeusz, Alojzy, Władysław z rodziny AMBROŻEWICZ
  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  8.30 – + śp. Maria STORTA- 5 gregoriańska
12.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 12 gregoriańska
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2018-11-14 Środa

  7.00 – + śp. Maria STORTA- 4 gregoriańska
  8.30 – - śp. Zygmunt LIPKA- 11 gregoriańska
12.00 – + śp. Józef- 21 rocz. śmierci, Bronisława(f), Piotr BAJURAK, Sylwina- 18 rocz. śmierci, Jerzy, Józef KOCISZEWSCY
18.00 –  ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-11-13 Wtorek

  7.00 – + śp. Maria STORTA- 3 gregoriańska
  7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 10 gregoriańska
  8.30 – + śp. Zofia, Stanisław, Kazimierz, Marcin, Andrzej z rodziny WITKOWSKICH, Wioletta, Edward PAWLAK
12.00 – + śp. o. Antoni, Jadwiga, Wiesława, Elżbieta
18.00 – + śp. Antonina WATYCHOWICZ- miesiąc od śmierci
18.00 – W intencji Józefy KURIATA z okazji 80 rocz. urodzin o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MBF

2018-11-12 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Halina, Zygmunt, Michał, Józef PASZKIEWICZ
  7.00 – + śp. Maria STORTA- 2 gregoriańska
  8.30 – + śp. Zygmunt LIPKA- 9 gregoriańska
12.00 – + śp. Władysław MYSIORSKI- 3 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Petronela, Antoni, Lucyna, ROMUALD, Janina i Jan z rodziny MAZUREK
18.00 – + śp. Maryja MENDES

2018-11-11 Niedziela

 7.00 – + śp. Henryk- 27 rocz. śmierci, Helena, Zdzisław, Mieczysław, Janina i Stanisław BAJDANOWIE
  8.30 – + śp. Józefa(f), Justyna, Genowefa, Zofia, ks. Czesław, Alfons, Zbigniew, Zygmunt i zmarli z rodziny
10.00 – + śp. Aniela, Józef, Józef, Stanisława(f), Stanisław, Stefania PISZCZEK, Józef KOWACZ
10.00 – + śp. Jan ZAWADZKI- 1 rocz. śmierci, Irena, Kazimierz, Czesław, zmarli z rodziny ZAWADZKICH
11.30 – ZA PARAFIAN    
13.00 – + śp. z rodziny KOŚMICKICH
18.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 8 gregoriańska
19.00 – + śp. Maria STORTA- 1 gregoriańska
 

2018-11-10 Sobota

 7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 7 gregoriańska
  8.30 –  Dziękczynna w 70 rocz. urodzin Feliksa(m) z prośbą o dalsze łaski, Boże błog. i opiekę MBF na dalsze lata
  8.30 – Dziękczynna za 50 lat życia Bogumiły i Boże błogosławieństwo i opiekę MBF na następne lata
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + śp. Władysław KUŹNIAK- 22 rocz. śmierci, Helena
 

2018-11-09 Piątek

 7.00 – + śp. Karol, Stanisław, Jan, Maria
 8.30 – + śp. Zygmunt LIPKA- 6 gregoriańska
12.00 – Za grzeszników, konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-11-08 Czwartek

  7.00 – + śp. Kazimiera(f), Marek, Karol
  8.30 – + śp. Katarzyna, Zofia, Konstanty RLINO, Teresa i Konstanty
12.00 – + śp. Dusze kapłańskie i zakonne oczyszczające się w czyśćcu
18.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 5 gregoriańska
18.00 – + śp. Mieczysław GRYGIEL- 4 rocz. śmierci i zmarli z rodziny

2018-11-07 Środa

 7.00 – + śp. Czesława(f), Stanisław, Karol
  8.30 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z rodzin z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców oraz dusze kolegów i koleżanek z lat szkolnych
12.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 4 gregoriańska
18.00 –  ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-11-06 Wtorek

  7.00 – + śp. z rodziny: MAŁACHOWSKICH, JANKOWSKICH, SŁADCZYK, OPENCHOWSKICH
  7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 3 gregoriańska
  8.30 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z rodzin z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców oraz dusze znajomych i sąsiadów
12.00 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
18.00 – + śp. Zbigniew OSTRĘGA- 2 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Piotr MAJEWSKI- 4 rocz. śmierci, Jerzy, Janina, Henryk

2018-11-05 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Stanisław, Aniela, Józef, Józef, zmarli z rodziny CITKOWSKICH
  7.00 – + śp. Ryszard POŁOŃSKI- 6 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z rodzin z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców oraz dusze w czyśćcu cierpiące z winy ofiarodawcy
12.00 – - śp. Zygmunt LIPKA- 2 gregoriańska
18.00 – W intencji Elżbiety WŁODARCZYK o zdrowie, błogosławieństwo Boże, wytrwałość w ciężkiej pracy i wszelkie dobro dla niej i jej rodziny

2018-11-04 Niedziela

 7.00 – + śp. Zygmunt LIPKA- 1 gregoriańska
  8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (IV Róża św. Elżbiety)
  8.30 – Dziękczynna za udaną operację, z prośbą o powrót do zdrowia za przyczyną MBF dla Danuty
  8.30 – + śp. Antonina WATYCHOWICZ- od Żywego Różańca
10.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z rodzin z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców oraz dusze w czyśćcu cierpiące za które imiennie nikt się nie modli
10.00 – + śp. Joanna, Piotr STOJANOWSCY
11.30 – ZA PARAFIAN    
13.00 – + śp. Stefania MĄCZYŃSKA - 10 r. śm. Eugeniusz MĄCZYŃSKI- 2 r. śm., za zm. ich rodziców i rodzeństwo
18.00 – + śp. Wiesława(f) KOPEĆ- 4 rocz. śmierci
19.00 – + śp. Danuta DOMAGALSKA i zmarli z rodziny DOMAGALSKICH, CZERNIAKÓW, BOGDZIEWICZÓW, KORNACKICH i WILKIEWICZÓW

2018-11-03 Sobota

  7.00 – + śp. Helena- 20 rocz. śmierci, Dorota, Henryk, Czesława(f), Ludwik, Henryk, Agnieszka
  8.30 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – + śp. Janina, Alina, Bronisław, Jan, Antonina i zmarli z rodziny DASZKIEWICZ
18.00 – + śp. Jan, Janina GREFLING, Tadeusz ZYCH, Zmarli z rodziny GREFLING, Mieczysław ROKICZAN
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (IV róża św. Elżbiety)
 

2018-11-02 Piątek

 7.00 – + śp. z rodziny DRAŁA, KOŁTAN, ŻULPO, krewnych, znajomych i sąsiadów
 8.30 – + śp. Alfreda CHOROMAŃSKA i za zmarłych rodziców CHOROMAŃSKICH i PĘDZIWIATR i zmarli krewni
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-11-01 Czwartek

  7.00 – + śp. Franciszka(f), Kazimierz, Olga, Wincenty
  8.30 – + śp. z rodziny SAWICKICH i KACZMARCZYKÓW o łaskę nieba dla nich
10.00 – + śp. ZBROJA, ZMORA, DORENDA, ZIÓŁKOWSKICH, PIĄTEK, ILCEWICZ, SIENKIEWICZ, WOJTAS
11.30 – + śp. Marian PYZA- 11 rocz. śmierci, Halina CIMEK
13.00 – + śp. Marta, Franciszek, Marianna, Michał
18.00 – + śp. Urszula, Henryk MAZUREK

2018-10-31 Środa

  7.00 – + śp. Lucjan                                                                                                                                                       
  8.30 – + śp. Agnieszka i Benedykt KRYSTEK
  8.30 – + śp. Władysław, Waleria, Kazimierz, Jan, Teresa
12.00 – + śp. Pelagia DMUCHOWSKA- 27 rocz. śmierci
18.00 –  ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-10-30 Wtorek

 7.00 – + śp. Daniel WIELOCH- 3 rocz. śmierci
  8.30 – W intencji Krystyny i Tadeusza NARBUDOWICZ- 45 rocz. ślubu- o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski. W dziękczynieniu za przeżyte lata
12.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 30 gregoriańska
18.00 – W intencji Władysławy(f) CZERWIŃSKIEJ z okazji 73 rocz. urodzin
18.00 – W intencji Wojciecha z okazji 10 rocz. urodzin o łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2018-10-29 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 29 gregoriańska
  8.30 – W intencji Zofii z okazji 80 rocz. urodzin, dziękczynna i o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MBF
12.00 – + śp. Irena, Mirosław DREWEK, Marta, Jan MAŁOSEK, Małgorzata, Alojzy SŁOMIŃSCY i zmarli z ich rodzin
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 30 gregoriańska
18.00 – + śp. Stanisław RATAJCZAK, Elżbieta i Bronisław MARCINIAK
 

2018-10-28 Niedziela

  7.00 – + śp. Krystyna, Mieczysław MASTOS- 12 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 28 gregoriańska
  8.30 – +śp. Maria, Walenty REGULSCY
10.00 – + śp. Kazimiera(f) SAWICKA- 9 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Antoni WARDZIAK- 24 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN    (chrzty: 68,69)
13.00 – + śp. Zofia MATYSIAK- 10 rocz. śmierci, Lucjan i zmarli z rodziny MATYSIAKÓW i MAJKOWSKICH
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 29 gregoriańska
19.00 – + śp. Wanda ORŁOWSKA- 1 rocz. śmierci, Romuald i Kubuś ORŁOWSCY- 2,5 roku od śmierci
 

2018-10-27 Sobota

  7.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha i wszystkich z ich rodzin
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców i za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
16.00 – Ślub: Dawid i Patrycja, chrzest: 70
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 28 gregoriańska  
18.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 27 gregoriańska

2018-10-26 Piątek

 7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 27 gregoriańska
 8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 26 gregoriańska
12.00 – + śp. Stanisława(f), Walerian, Jaromin
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-10-25 Czwartek

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 25 gregoriańska
  8.30 – + śp. Adam SZYMAŃSKI i zmarli z obojga stron rodziców i za zmarłych z rodziny
12.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 26 gregoriańska
18.00 – W intencji Alicji i Sebastiana w 13 rocz. ślubu i syna Dominika oraz Żanety i Jakuba w 7 rocz. ślubu i córek Pauliny i Karoliny o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF

2018-10-24 Środa

 7.00 – + śp. Grażyna- 6 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 25 gregoriańska
12.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 24 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-10-23 Wtorek

  7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 24 gregoriańska
  7.00 – + śp. Kazimierz WAŃKOWICZ
  8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 23 gregoriańska
12.00 – + śp. Stanisława(f), Jan, Marian MEJSNEROWSCY
18.00 – + śp. Edward PAWELEC- 30 rocz. śmierci i Anna PAWELEC
18.00 – + śp. ks. Jan CICHY

2018-10-22 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Urszula- dziękując Bogu za jej życie i oddanie rodzinie, z prośbą o dar nieba w 26 rocz. śmierci i za wszystkie dusze czyśćcowe
  8.30 – + śp. Stanisław KACZMAREK- 8 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i teściów
11.00 – + śp. Antonina WATYCHOWICZ (pogrzebowa)
12.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 22 gregoriańska
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 23 gregoriańska
18.00 – + śp. Marta JAKUBOWSKA- 20 rocz. śmierci, Władysław, Wojciech, zmarli z rodziny JAKUBOWSKICH

2018-10-21 Niedziela

 7.00 – +śp. Sebastian KOZAK- 22 gregoriańska
  8.30 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
  8.30 – + śp. Maciej MUCHA- 18 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Irena, Leon, Maria, Aleksander, Maria, Kazimierz
10.00 – + śp. Jadwiga i Eugeniusz PIECHOWSCY
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Roman SZWEDT- 2 rocz. śmierci, oraz zmarli rodzice: Janina, Franciszek i brat Stanisław
18.00 – + śp. Zdzisław PAWLUK 1 rocznica śm.
19.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 21 gregoriańska

2018-10-20 Sobota

 7.00 – + śp. Irena BOGUSZEWICZ o niebo dla niej
 7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 20 gregoriańska
 8.30 – W intencji Bogumiły i Zenona ŁOZA- 40 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski oraz w intencji Aleksandry WERECKIEJ- 18 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 20 gregoriańska  (chrzest 66)
18.00 – W intencji Aleksandra z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i za zmarłych rodziców i teściów

2018-10-19 Piątek

7.00 – O błogosławieństwo dla małżeństwa Przemysława i Lidii, ich córeczki a szczególnie o zdrowie dla Lidii i ich poczętego dziecka
 8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 20 gregoriańska
12.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 19 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-10-18 Czwartek

 7.00 – + śp. O uwolnienie z przekleństw i skutków grzechów Agaty i Łukasza oraz w ich rodzinach
 8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 18 gregoriańska
12.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 19 gregoriańska
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2018-10-17 Środa

 7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 18 gregoriańska                                                                                                                                

 7.00 – + śp. rodzice: Zofia, Maria, Franciszek, Henryk
  8.30 – + śp. Alfreda CHOROMAŃSKA- 15 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 17 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-10-16 Wtorek

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 16 gregoriańska
  7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 17 gregoriańska
  8.30 – + śp. rodzice: Janina i Jan, bracia: Stanisław, Józef, Marek, siostry: Helena, Anna, Alina
12.00 – W intencji Maksymiliana z racji 37 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF
18.00 – Za żywych i zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Dla żywych o dobrą i świętą śmierć, a dla zmarłych o życie wieczne

2018-10-15 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 15 gregoriańska
  8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 16 gregoriańska
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(9)
18.00 – + śp. Jolanta STRZELECKA- 5 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Genowefa, Szczepan, Jan, Stefan, Czesław, Malwina z rodziny ROSIŃSKICH, SZYMCZYKÓW, BRZOZOWSKICH

2018-10-14 Niedziela

7.00 – + śp. Józefa(f), Franciszek i zmarli z rodziny
 8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 15 gregoriańska
 8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 14 gregoriańska
10.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(8)
11.30 – W intencji Ireny i Zdzisława WITKO- 40 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF
13.00 – + śp. Antoni ŁUKASIUK
18.00 – + śp. Malwina, Adrian z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
19.00 – + śp. Bolesław PAWLAK- 11 rocz. śmierci
 

2018-10-13 Sobota

  7.00 – W intencji Sławomira- 50 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 13 gregoriańska
  8.30 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(6)
  8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 14 gregoriańska
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników ( Rycerstwo Niepokalanej)
19.00 – ZA PARAFIAN   (Procesja Fatimska)

2018-10-12 Piątek

 7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 13 gregoriańska
 8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 12 gregoriańska
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(6)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-10-11 Czwartek

  7.00 –+ śp. Jan PIETRASZKIEWICZ- 15 rocz. śmierci i zmarli rodzice i rodzeństwo
  8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 11 gregoriańska
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(5)
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 12 gregoriańska

2018-10-10 Środa

 7.00 – śp. Waldemar SYKULSKI- 10 rocz. śmierci i zmarli rodzice: Sabina i Władysław oraz brat Edward                                                                                                                                                         
  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 10 gregoriańska
  8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 11 gregoriańska
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(4)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-10-09 Wtorek

 7.00 – + śp. Franciszka(f), Stefan, Antonina(f), Stanisław SKRZECZYNA
  8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 9 gregoriańska
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(3)
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 10 gregoriańska

2018-10-08 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 9 gregoriańska
  8.30 – + śp. Henryk ŁUKASIK- 14 rocz. śmierci, Zdzisław, Czesława(f), Ludwik, Helena, Henryk, Waldemar  
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(2)
18.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 8 gregoriańska
18.00 – + śp. Jerzy, Maria, Katarzyna, Wawrzyniec z rodziny PĘCZKÓW i RYGAŁÓW
 

2018-10-07 Niedziela

 7.00 – + śp. Stanisława(f) SZAŁUCHA- 11 rocz. śmierci
  7.00 – + śp. Mirosław MATUS- 1 rocz. śmierci, Halina, Janina, Stanisław
  8.30 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(1)
10.00 – + śp. Eugeniusz ZIARNO- 2 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 7 gregoriańska
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Edward- 19 rocz. śmierci, Wioletta PAWLAK, za zmarłych rodziców i rodzeństwo ofiarodawcy
18.00 – + śp. Janina DRÓZD- 11 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
19.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 8 gregoriańska

2018-10-06 Sobota

  7.00 – + śp. Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWADCY, Piotr WÓJCIK
  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 6 gregoriańska
  8.30 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego            
12.00 – Dziękczynna za 50 lat małżeństwa Klary i Witolda GORZAŁA
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 7 gregoriańska
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (III Róża św. siostry Faustyny)

2018-10-05 Piątek

 7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 6 gregoriańska
 7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 5 gregoriańska
 8.30 – + śp. Jadwiga KIDA
12.00 – W intencji Ady przez wstawiennictwo s. Faustyny o wzrost w wierze, dary i owoce Ducha św. oraz wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-10-04 Czwartek

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 4 gregoriańska
  8.30 – O Boże błogosławieństwo dla Barbary i Romana- 54 rocz. ślubu
12.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 5 gregoriańska
18.00 – + śp. Hanna SIUDAK

2018-10-03 Środa

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 3 gregoriańska
  8.30 – + śp. Sebastian KOZAK- 4 gregoriańska
12.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edwina(m) z okazji imienin i całej rodziny
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-10-02 Wtorek

 7.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 3 gregoriańska
  8.30 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 2 gregoriańska
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
18.00 – + śp. Wanda JAKOWLEW- 27 rocz. śmierci

2018-10-01 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Mieczysław ROKICZAN- 1 gregoriańska
  8.30 – O szczęśliwą operację dla Zofii
12.00 – + śp. Genowefa, Longin i zmarli z rodziny DWÓRZNIKÓW
18.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 2 gregoriańska

2018-09-30 Niedziela

  7.00 – + śp. Stefania- 24 rocz. śmierci, Franciszek, Marianna, Ksawery
  8.30 –  O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (III Róża św. siostry Faustyny)
  8.30 –  Dziękczynna do MBF za szczęśliwą operację Henryka i o powrót do zdrowia
10.00 – + śp. Aniela, Stefan i za zmarłych z rodziny ZBROJA
11.30 – W intencji Sławomiry i Marka BERINGÓW- 20 rocz. ślubu, dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski  
13.00 – Z okazji imienin mamy Michaliny o zdrowie, wiele łask Bożych i opiekę MBF
18.00 – + śp. Helena, Marianna, Władysław i zmarli z rodziny SADOWSKICH
19.00 – + śp. Sebastian KOZAK- 1 gregoriańska

2018-09-29 Sobota

7.00 –+ śp. Jadwiga, Edward GŁUSZCZAK- 16 rocz. śmierci
  8.30– Przez wstawiennictwo Archaniołów M, G, R w intencji Michała o wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia            
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową i za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
16.00– ŚLUB: Iwona i Marcin
18.00– + śp. Jan, Władysława(f), Wacław, Teresa
 

2018-09-28 Piątek

 7.00 – + śp. Stefan MAŁACHOWSKI i zmarli z rodziny
 8.30– + śp. Wacław NINARO- 18 rocz. śmierci i zmarli z rodziny NINARO, GORZAŁÓW, KRUGŁYCH
12.00– W intencji Michała z racji imienin o potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-09-27 Czwartek

 7.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
  7.00 – + śp. Bazyli FESZ- 30 gregoriańska
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00– + śp. Kazimierz, Kazimiera oraz ich zmarli rodzice
18.00 – +śp. Tadeusz, Eleonora, Bolesław
18.00 – + śp. o łaskę nieba dla syna Krzysztofa, rodziców: Marianny i Ignacego, braci: Jana i Edmunda  
 

2018-09-26 Środa

  7.00 – + śp. Teresa ŚWIĄTEK
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 29 gregoriańska
12.00 – + śp. Feliksa(f) STASZUK i zmarłe jej dzieci i zmarli z rodziny
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-09-25 Wtorek

 7.00 –rez.
 8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 28 gregoriańska
12.00 –89 rocz. urodzin Stanisława(m) o zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i 86 rocz. urodzin Łucji LIS o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 –+ śp. Stefan, Weronika, Maria, Antoni i zmarli z rodziny ofiarodawców

2018-09-24 Poniedziałek

 7.00– W intencji Przemysława i Lidii o zdrowie dla Lidii i ich poczętego dziecka
  8.30– + śp. Bazyli FESZ- 27 gregoriańska
12.00 –+ śp. Irena i Jan GROCHOWSCY, Helena i Józef PANASIUK, Jerzy PANASIUK
18.00– + śp. Józef i Genowefa DZIEDZIC, Eugenia i Stanisław CZERWIŃSCY

2018-09-23 Niedziela

  7.00 – + śp. Krzysztof. Elżbieta, Jerzy i za zmarłych z rodziny
  8.30–  + śp. Bazyli FESZ- 26 gregoriańska
  8.30–  + śp. Stefan SKROBISZ- 15 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny SKROBISZÓW i KACAŁÓW
10.00 – + śp. Zenon DACHTERA- 9 rocz. śmierci
10.00 – + śp. ks. Jan CICHY ( od siostry Steni)
11.30 – W intencji Łucji i Władysława KAWRÓW- 45 rocz. ślubu, dziękczynna i dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF   (chrzest 67)    
13.00 – + śp. Czesław, Waldemar STANISZEWSCY
18.00 – + śp. Julian, Stefania, Hanna, Stanisława CIBOR
19.00 – + śp. z rodziny ALENCEWICZ i DĄBROWSKICH

2018-09-15 Sobota

  7.00 – + śp. Maria- 13 rocz. śmierci, Józef- 14 rocz. śmierci z prośbą o niebo dla nich
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 18 gregoriańska             
12.00 – W intencji Urszuli- dziękczynna za dar życia i chrztu św. oraz za wszystkie doznane łaski
16.00 – ślub: Marta i Łukasz
18.00 – + śp. Lila WYSOCKA- 13 rocz. śmierci

2018-09-14 Piątek

 7.00 – + śp. Antoni, Janina, Jacek, Wanda z rodziny FRĄSIAK, Wiesław WARŚ i zmarli z rodziny
 8.30 – + śp. Stanisława(f) BANAŚ- 1 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Bazyli FESZ- 17 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-09-13 Czwartek

  7.00 – + śp. Stanisława(f), Władysław BIAŁAS i  za zmarłych rodziców i dziadków
  7.00 – + śp. Czesława(f) DORENDA- 1 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 16 gregoriańska
12.00 – 55 rocz. ślubu Alfreda i Bronisław NIEWIAROWSCY- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i całej rodziny
18.00 – ZA PARAFIAN       ( PROCESJA FATIMSKA)

2018-09-12 Środa

  7.00 – + śp. Zofia i Jan RUNO
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 15 gregoriańska
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-09-11 Wtorek

  7.00 – + śp. Krystyna SZEWC i Michał, Lidia i Michał GAJ
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 14 gregoriańska
12.00 – + śp. Maria JANIAK- 55 rocz. śmierci, Józef JANIAK- 34 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Henryk STĘPNIAJ- 13 rocz. śmierci, za rodziców, rodzeństwo i wszystkich z rodziny, Pelagia, Maksymilian CHUDAKOWIE, Agnieszka SKULMOWSKA
18.00 – + śp. Jarosław RUDZKI

2018-09-10 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Bazyli FESZ- 13gregoriańska
  8.30 – W 80 urodziny Danuty-„ niech moja wiara, nadzieja trwa wiecznie”  o Boże błog. i opiekę Maryi i zdrowie
12.00 – + śp. Adolf ABRAMIUK- 7 rocz. śmierci, Adam- Józef ADAMIAK
18.00 – + śp. Rafał KURIATA- 12 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Halina FILIŚIŃSKA, Mieczysław, Władysława(f), Adam, Marian z rodziny FILIŚIŃSKICH, Anna, Aleksander, Danuta STEMPOROWSCY, Irena KLIMEK, Zdzisław HREBIEŃ
 

2018-09-09 Niedziela

  7.00 – + śp. Bazyli FESZ- 12 gregoriańska
  8.30 – + śp. Krzysztof KASPRZAK, Zofia, Józef
10.00 – + śp. Emilia(f) PIETKIEWICZ- 25 rocz. śmierci, Jan, Leonard, Jan, Franciszek, Władysława(f), Romuald POLONIS
10.00 – + śp. Aniela, Józef, Józef, Stanisława(f), Stanisław, Stefania PISZCZEK, Józef KOWACZ
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 62)    
13.00 – W 50 rocz. ślubu Haliny i Stanisława LAMORSCY o opiekę MBF i Boże błogosławieństwo
18.00 – + śp. Zbigniew- 2 rocz. śmierci, z rodziny SZWARCZEWSKICH
19.00 – W intencji Izabeli- dziękczynna Panu Bogu i Matce Najświętszej za 80 lat życia z prośbą o opiekę Bożą i zdrowie na dalsze lata oraz za zmarłych z rodziny LENCZYK: Bronisława(f), Antoni, Józef o dar nieba

2018-09-08 Sobota

  7.00 – + śp. Jadwiga KIDA- 3 miesiąc od śmierci
  7.00 – + śp. Zbigniew STASIAK i zmarli z rodziny ANTKOWIAK, KARWAN, STASIAK
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 11 gregoriańska             
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej),  (chrzest 56)
18.00 – W intencji Ady z podziękowaniem za dar życia i chrztu św., oraz doznane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary i owoce Ducha św. i opiekę MBF
 

2018-09-07 Piątek

 7.00 – + śp. Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK
 8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 10 gregoriańska
12.00 –
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-09-06 Czwartek

  7.00 – + śp. Bazyli FESZ- 9 gregoriańska
  8.30 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
12.00 – + śp. Ewa GREGOROWICZ- 4 rocz. śmierci
18.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę MBF dla Marcina z okazji 25 rocz. urodzin
18.00 – W 8 rocz. ślubu Agnieszki i Artura o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla nich i całej rodziny
 

2018-09-05 Środa

 7.00 – + śp. Beata CZYMBOR
 8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 8 gregoriańska
12.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-09-04 Wtorek

 7.00 – W intencji Mariusz  o potrzebne w życiu łaski i opiekę MBF w każdym dniu Jego życia
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 7 gregoriańska
12.00 – + śp. Anna, Marta, Kazimiera, Franciszek, Wojciech, Czesław
18.00 – + śp. Genowefa- 4 r. śm., Michał PUŚCIAN i za zma. dziadków, z rodziny PUŚCIANÓW i ŚLADEWSKICH
18.00 – + śp. Józef, Stefania PODGÓRNI, Michał KUCHARSKI
 

2018-09-03 Poniedziałek

 7.00– W intencji Mateusza NOWAKA o potrzebne w życiu łaski i opiekę MBF oraz w intencji Katarzyny WOJTOWICZ o odkrycie woli Bożej
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 6 gregoriańska
12.00 – + śp. Jan- 5 rocz. śmierci i dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny SZCZYGLEWSKICH
18.00 – + śp. Lucyna DOBERSTAIN (czyt. Dobersztain)- 3 rocz. śmierci i zmarli z rodziny ZAWISZY, Krystyna BORKIEWICZ i zmarli z rodziny BORKIEWICZ, Tadeusz GARBALIŃSKI- 1 rocz. śmierci i zmarli z rodziny GARBALIŃSKICH, Zenobia RAKOCIŃSKA- 1 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Stefania i Władysław i zmarli bracia: Władysław i Zdzisław

2018-09-02 Niedziela

7.00 – + śp. Bazyli FESZ- 5 gregoriańska
 8.30 –  O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (II Róża MBF)
 8.30 –  Z okazji 60 urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Grażyny i Jacka i całej rodziny
10.00 – Za Darie i Zbigniewa ZBROJA- 42 rocz. ślubu oraz za dzieci a szczególnie za Patryka i Heleny w rocz. urodzin
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 46, 55)    
13.00 – + śp. Stanisława(f) i Janusz
13.00 – + śp. Klara, Aleksandra, Teodor, Józef, Wiesław, Renata
18.00 – + śp. Hanna SIUDAK
19.00 – + śp. Franciszek – 31 rocz. śmierci, Genowefa, Bolesław, Dariusz

2018-09-01 Sobota

  7.00 – O uzdrowienie z depresji dla Piotra
  8.30 – + śp. Bazyli FESZ- 4 gregoriańska             
12.00 – + śp. Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK, Jerzy, Sylwina, Józef KOCISZEWSCY  (chrzest 60)
18.00 – + śp. Antonina, Jan, Bronisław, Antoni, Anna
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (II Róża MBF)

2018-08-31 Piątek

 7.00 – + śp. Helmut MONCZKA- 25 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Bazyli FESZ- 3 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-08-30 Czwartek

 7.00 – + śp. Bazyli FESZ- 2 gregoriańska
12.00 – 40 rocz. urodzin Tomasza z prośbą o błogosławieństwo Boże i opieką MBF
18.00 – + śp. Beata CZYMBOR

2018-08-29 Środa

 7.00 – + śp. Jan LANG z okazji urodzin i imienin
12.00 – + śp. Bazyli FESZ- 1 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-08-28 Wtorek

 7.00 – W intencji Augustyna- Mirosława z okazji 81 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo dla Jubilata i całej rodziny
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawcy
18.00 – Dziękczynna za 14 rocz. ślubu Tomasza i Katarzyny z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
 

2018-08-27 Poniedziałek

 7.00 –  Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (9)
12.00 – + śp. Stanisława(f) PIETRASZKIEWICZ- 9 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
18.00 – O łaskę nieba dla syna Krzysztofa, rodziców: Marianny i Ignacego, braci: Jana i Edmunda

2018-08-26 Niedziela

  7.00 – + śp. Józef KUDYNOWSKI- 2 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Józefa(f) BOŃCZUK- 8 rocz. śmierci
10.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (8)
11.30 – W intencji Joanny i Jana DREWEK- 45 rocz. ślubu, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i rodziny  (chrzest 54)    
13.00 – W intencji Małgorzaty i Marka PŁUCIENNIK- 20 rocz. ślubu, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + śp. Józef- 1 rocz. śmierci, Jan z rodziny STĄPOREK, Janusz CZAPCZYK
20.00 – W 44 rocz. ślubu Grażyny i Zbigniewa i 8 rocz. ślubu Zuzanny i Łukasza o błogosławieństwo Boże i opiekę MBF

2018-08-25 Sobota

 7.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (7)                                        
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców i za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii  (chrzest 22)
18.00 – + śp. Zofia, Ludwik, Tadeusz

2018-08-24 Piątek

 7.00 – + śp. Helmut MONCZKA- 25 rocz. śmierci
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (6)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-08-23 Czwartek

 7.00 – + śp. Marianna, Jan, Eugeniusz z rodziny SULEWSKICH
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (5)
18.00 – + śp. Tadeusz GONTARZ- 4 rocz. śmierci, Tadeusz, Marta

2018-08-22 Środa

  7.00 – O Boże błogosławieństwo, prowadzenie Ducha św., potrzebne dary i ludzi w dziele Winnicy Racheli zgodnie z wolą Bożą
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (4)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH
 

2018-08-21 Wtorek

 7.00 – W intencji Mateusza z okazji 20 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (3)
18.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Barbary w 74 rocz. urodzin
 

2018-08-20 Poniedziałek

  7.00 – W intencji rodziny ROSS o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF         
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (2)
18.00 –  W intencji Renaty z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF na każdy dzień życia

2018-08-19 Niedziela

 7.00 – + śp. Bolesław, Maria, Barbara, Henryk, Jan, Roman
  8.30–  Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (1)
10.00 – + śp. Helena, Michał, Czesław, Krystyna z rodziny KOLESIŃSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN    
13.00 – + śp. Waleria, Stanisław PAROBCZY i ich zmarłych rodziców
18.00 – + śp. Gabriela(f)- 3 rocz. śmierci, Wacław, Marek i zmarli z rodziny
20.00 – W intencji Katarzyny i Stanisława FORNELA- 9 rocz. ślubu, dziękczynno- błagalna o opiekę MBF

2018-08-18 Sobota

  7.00 – + śp. Gertruda(f), Kazimierz CYBOROŃ o otwarcie bram nieba                                           
12.00 – + śp. Teresa, Irena, Leon, Andrzej
16.00 – ślub: Alicja i Krzysztof
18.00 – + śp. z rodziny KALBARCZYKÓW i DOBROWOLSKICH, Maria KURDYBAN
 

2018-08-17 Piątek

 7.00 –   śp. Zdzisław WASILEWSKI- 27 rocz. śmierci i za rodziców: Jadwiga i Zdzisław
12.00 –   śp. Jarosław WYSOCKI
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-08-16 Czwartek

  7.00 – O zdrowie dla Beaty i Elżbiety o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – W intencji I Róży Żywego Różańca pw. O. Pio o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach
18.00 – W 70 rocz. chrztu Moniki- dziękczynna za otrzymane łaski i w intencji rodziców i chrzestnych i cała rodzinę

2018-08-15 Środa - Wniebowznięcie Najśw. Maryi Panny

  7.00 – + śp. Felicja, Władysława(f), Feliks, Michał, Władysław
  8.30 – + śp. Genowefa ZIENKIEWICZ- 20 rocz. śmierci
10.00 – Dziękczynna za 10 lat małżeństwa Przemysława i Lidii WECHTEROWICZ i za 5 lat życia Rity z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo
11.30 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, krewni z obojga stron, wszystkich z ich rodzin oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
13.00 – W intencji pielgrzymów ze Stargardu i Gryfina, a także w 30 rocz. ślubu Beaty i Roberta DUTKOWSKICH- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + śp. Alfred ZIĘTEK- 12 rocz. śmierci, Piotr, Wiktoria, Jan, Józefa(f), Józef, Stefan, Tadeusz, Janina, Zygmunt, Stanisław, Leszek
20.00 – + śp. Tomasz DALECKI- 1 rocz. śmierci, Janina i Władysław DALECCY
 

2018-08-14 Wtorek

 7.00 – O zdrowie w rodzinie SEWERÓW i GÓRECKICH
12.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18.00 – + śp. Malwina- 4 rocz. śmierci, Adrian z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH

2018-08-13 Poniedziałek

  7.00 – W intencji I Róży Żywego Różańca pw. O. Pio- o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski i w intencji pewnej osoby        
12.00 – + śp. Michał, Maria, Ludwik, Bronisław, Helena, Zbigniew, Zofia
19.00–  ZA PARAFIAN   ( Procesja Fatimska)

2018-08-12 Niedziela

  7.00 – + śp. Wanda, Mieczysław z rodziny TOMCZAK
  8.30 – + śp. Józefa(f), Stanisław ŻERDZICKICH
10.00 – W intencji Patryka i Anity w 12 rocz. ślubu i ich córeczki Ani o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30 – ZA PARAFIAN    
13.00 – W intencji Elżbiety i Pawła WŁODARCZYK w 16 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich i ich syna Jakuba
18.00 – + śp. Stanisław i Helena GADACZ i ich rodziców
20.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Marii i za siostrę Marię z okazji imienin i o opiekę MBF
 

2018-08-11 Sobota

  7.00 –… śp. Jan WŁODARCZYK
12.00 – o nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
16.00 – ślub: Natalia i Michał
18.00 – …śp. Teofila, Józef, Kazimierz z rodz. KURIATA, Leontyna, Franciszek BUBNOWICZ i wszyscy zm. z rodz. KURIATA

2018-08-10 Piątek

 7.00 – … śp. Maria MACKIEWICZ 30 r. śm.
12.00 – za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-08-09 Czwartek

  7.00 – w int. doktora Ryszarda i jego rodziny o opiekę MBF
12.00 – śp. Zdzisław ROTKIEWICZ 6 r. śm.
18.00 – śp. Józef BARANOWSKI, zm. rodzice i rodzeństwo

2018-08-08 Środa

 7.00 – … śp. Edmund, Leokadia, Jan, Henryka (f)
12.00 – … śp. Henryk CIOSK 10 r. śm., Emma MANOWSKA
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-08-07 Wtorek

  7.00 – … śp. Helena JAROSZ 13 r. śm., Stefan
12.00 – … śp. Natalia, Czesław i ich zm. rodzice
18.00 – … Irena BIAŁA 6 r. śm., Jan BIAŁY, Czesław, zm. z rodz. BIAŁYCH, PROSOŁOWSKICH i CELEBA
 

2018-08-06 Poniedziałek

  7.00 – o błogosławieństwo Boże dla I Róży Żywego Różańca pw. Ojca Pio i o potrzebne łaski
12.00 – o łaskę wiary i przemianę duchową dla ofiarodawczyni i jej bliskich
18.00 – … śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego

2018-08-05 Niedziela

  7.00 – dziękczynna za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze dla Justyny, Dariusza i Marka TOMCZAKÓW
  8.30 – o błogosławieństwo Boże dla członków Żywego Różańca i ich rodzin (I Róża pw. Ojca Pio)
10.00 – … śp. Henryk STERNA 9 r. śm. o radość życia wiecznego
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – … śp.  Hanna SIUDAK
18.00 – … śp.  Eugeniusz KOWALEWSKI 25 r. śm., Bronisława (f) KOZAR
20.00 – … śp. Weronika i Walerian KONDRATOWICZ i Antoni DANOWSKI

2018-08-04 Sobota

 7.00 –… śp. Jadwiga Trojańska 1 rocz. śm.; Władysław Witko 1 rocz. śm.
12.00 – … śp. Ewa Gaj 4 rocz. śm.; Michał, Agnieszka Kisielewicz; Helena i Stanisław Gaj
15.00 -   ślub Edyta Matulis i Robert Łapiński
16.00 -   ślub Marta Kawula i Michał Kaliniewicz
18.00 – … śp. Franciszka (f) Nowak, Iwona Nowak, Kazimierz Gadowski
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (od I Róży pw. Ojca Pio)

2018-08-03 Piątek

 7.00 – … śp. Kazimierz Wańkowicz i za dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – W intencji Wandy, Anny i Edwarda Trzebiatowskich z okazji rocznicy urodzin o Boże błogosł. zdrowie i potrzebne łaski
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-08-02 Czwartek

  7.00 – W intencji Piotra i jego rodziny o opiekę M.B.F.
12.00 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, i ich krewnych i wszystkich zmarłych z ich rodzin
18.00 – Za Zbigniewa (m) w 70 rocz. urodzin o zdrowie i Boże błogosł. i opiekę MBF dla Jubilata i całej jego rodziny
 

2018-08-01 Środa

  7.00 –  Dziękczynno-błagalna, dziękując Matce Bożej za otrzymane łaski za pośrednictwem Św. Jana Pawła II, Św. Ryty i Ojca Charbela z prośbą o dalszą opiekę
12.00 – … śp. Florian i Stanisława Małeccy i zm. z rodziny
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-07-31 Wtorek

 7.00 – … śp. Tadeusz i Eleonora Sztur
12.00 –  Dziękczynno-błagalna za 70 lat życia Romana i 15 lat pożycia małżeńskiego Sylwii i Pawła z prośbą o błogosł. Boże dla ich rodzin i dzieci: Igora, Alberta i Tymoteusza
18.00 – … śp. Jan, Antoni, Anna, Maria z rodziny Włodarczyk

2018-07-30 Poniedziałek

 7.00 – O łaskę nawrócenia dla Katarzyny i Krzysztofa o błogosł. dla nich i ich rodzin i opiekę MBF
12.00 – … śp. Jerzy i zmarłych z rodziny Juniewiczów
18.00 – … śp. Bronisława (f) Majchrzycka 48 rocz. śm. Józef Majchrzycki 36 rocz. śm.

2018-07-29 Niedziela

 7.00 –1) … śp. Krzysztof, Elżbieta, Jerzy
          2)  w intencji Agaty i Kamila z okazji 1 rocz. ślubu – dzięk. z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MBF
  8.30 – … śp Marta Feliga, Henryk Tomczak w dniu imienin
10.00 – … śp. Zdzisław Pękalski 3 rocz. śm.
11.30 – ZA PARAFIAN (chrzest 49)
13.00 – W int. Agnieszki i Marcina Opałka z ok. 10 rocz. ślubu dziękczynna, z prośbą o dalsze błogosł. dla nich i ich dzieci
18.00 – … śp. Zbigniew Szperka 3 rocz. śm.
20.00 – Dziękczynna za szczęśliwy przylot siostry Joanny i o opiekę na czas pobytu w Polsce

2018-07-28 Sobota

 7.00 – 15 rocz. ślubu Beaty i Marcina  – dziękczynna i o Boże bł. i opiekę MBF dla nich i całej rodziny
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców, dzieci z rodzin dysfunkcyjnych oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii   (chrzest)
18.00 – W intencji Anny Kowacz w 85 rocz. jej urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.F.
 

2018-07-27 Piątek

 7.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
12.00 – W intencji Krzysztofa o jego nawrócenie, głęboką wiarę, uwolnienie z jogi oraz o wszystkie łaski potrzebne do zbawienia
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-07-26 Czwartek

 7.00 – Z ok. Imienin Jakuba i Krzysztofa o wypełnienie się woli Bożej w ich życiu i o opiekę M.B.F. oraz z okazji Imienin Pani Anny naszej organistki
12.00 – W intencji Anny oraz we wszystkich jej intencjach
18.00 – O łaskę nieba dla syna Krzysztofa, rodziców Marianny i Ignacego; braci Jana i Edmunda

2018-07-25 Środa

  7.00 – Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalsze Boże błog. i opiekę M.B.F. dla rodziny i Anny Marii z okazji Imienin
12.00 – … śp. Zygmunt 11 rocz. śm.; Justyna, Genowefa, Zofia i zm. z rodziny
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-07-24 Wtorek

 7.00 – … śp. Tadeusz Mocio o pokój jego duszy, oczyszczenie w czyśćcu i niebo dla niego
12.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę M.B.F. dla Pani Ordynator
18.00 – … śp. Ahafia Majchrzak w 10 r. śm.

2018-07-23 Poniedziałek

  7.00 – … śp. Monika 1 rocz. śm. o miłosierdzie Boże i łaskę nieba
11.00 -  śp. Grażyna Cmoluch- pogrzeb
12.00 – W podziękowaniu za dotychczasowe łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę M.B.F.
18.00 – … śp. Stanisław 4 rocz. śm.

2018-07-22 Niedziela

 7.00 – Dziękczynna M.B.F. za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w rodzinie Joanny i Igora oraz Ady Obszańskich
 8.30 – W intencji Anny z ok. imienin jako podziękowanie za syna i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Pani Fatimskiej i Świętej Patronki
10.00 – … śp. Leszek Błaszkowski 6 rocz. śm. , Rodziców i Rodzeństwo; Wanda Tarczyńska 2 rocz. śm. , Rodziców i Rodzeństwo
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – W int. Maria i Henryk Żurnia z ok. 50 rocz. ślubu (dziękczynno-błagalna)
18.00 – … śp. Stanisława Tymińska 12 rocz. śm.
20.00 – O uzdrowienie i opiekę M.B.F. dla Magdaleny i jej rodziny

2018-07-21 Sobota

  7.00 – 55 r. ślubu Natalii i Mirosława SZRAMOWIAT – dziękczynna i o Boże bł. i opiekę MBF
12.00 – … śp. Witold WIŚNIEWSKI 5 r. śm.
17.00 – ślub: Natalia i Karol
18.00 – … śp. Agnieszka SKULMOWSKA, Irena, Henryk SKULMOWSCY, Henryk STĘPNIAK, Aniela i Michał PULKOWSCY

2018-07-20 Piątek

 7.00 – … śp. Jan JAGODZIŃSKI 14 r. śm. oraz za jego rodziców i zm. z rodz. JAGODZIŃSKICH i PILICHOWSKICH
12.00 – … śp. Kazimiera RODZEŃ 18 r. śm.
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-07-19 Czwartek

 7.00 – … śp. Marian KOPERSKI
12.00 – za grzeszników tzn. za nas wszystkich, za konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach (chrzest 48)
 

2018-07-18 Środa

  7.00 – … zm. z rodz. NOWOSIELSKICH, WYCZÓŁKOWSKICH, LIPIŃSKICH i SAWICKICH
12.00 – w rocz. urodzin i z ok. imienin KAMILI o opiekę MBF dla niej i jej rodziny
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-07-17 Wtorek

  7.00 – … śp. Michalina 10 r. śm., Maciej, Czesław i zm. z rodz. PLUST
12.00 – … śp. Marianna TRZECIAK
18.00 – … śp. Marta w 25 r. śm.

2018-07-16 Poniedziałek

  7.00 – … śp. Zofia, zm. krewni oraz wszyscy żyjący z rodziny okryci Szkaplerzem Świętym o łaski związane ze Szkaplerzem
12.00 – … śp. Władysława(f), Marian, Władysław z rodz. IMIOŁKÓW, Stanisław, Hieronim z rodz. ZIÓŁKOWSKICH
18.00 – za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, dla żywych o dobrą i świętą śmierć, a dla zmarłych o życie wieczne

2018-07-15 Niedziela

 7.00 – … śp. Wacław i Józefa NITA
 8.30 – … śp. Alina, Bronisław, Janina i zm. z rodz. DASZKIEWICZ
10.00 – … śp. Malwina, Adrian i zm. z rodz. ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – … śp.  Zofia ŁUKASIK 22 r. śm., Jan ŁUKASIK 26 r. śm. i za zm. rodziców
18.00 – w int. Jadwigi i Bartłomieja w rocz. ślubu i ich synka Stanisława oraz w int. Heleny i Norberta w rocz. ślubu i synów Edwarda i Gabriela
20.00 – … śp. Stanisław 27 r. śm., Janina, Andrzej, Jan, Henryk i zm. z rodz. BAJDAN, MICHALKIEWICZ i STASZEWSKICH

2018-07-14 Sobota

  7.00 – + śp. Bogdan KOPCZYŃSKI o dar nieba dla niego z okazji urodzin                                            
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej)
17.00 – ślub: Mateusz i Justyna
18.00 – W intencji ks. Proboszcza z okazji urodzin i imienin ( Legion Maryi)
 

2018-07-13 Piątek

 7.00 – + śp. Michał KLUCZNIK, Stanisława(f) KLUCZNIK
12.00 – + śp. Józef DĘBOWSKI- 16 rocz. śmierci i za rodziców z obojga stron
19.00 – ZA PARAFIAN

2018-07-12 Czwartek

 7.00 –
12.00 – + śp. Stanisław RATAJCZAK i zmarli z rodziny RATAJCZAK
18.00 – W intencji Urszuli i Andrzeja- 38 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF oraz Krystyny i Piotra- 32 rocz. ślubu

2018-07-11 Środa

 7.00 –
12.00 -  + śp. Michał, zmarli z rodziny WASĄG i PORĘBSKICH, Mieczysław, Stanisława(f)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH
 

2018-07-10 Wtorek

 7.00 – + śp. Teresa SEDERSTREM, Zbigniew ROMEK
12.00 – + śp. Eugeniusz, Zofia, Jan, Regina, Jan, Edward z rodziny ZAJĄC, Marianna, Jan, Emilia, Stefan, Mieczysław, Stanisława(f) z rodziny FUTERSKICH, Henryka(f) z rodziny FUTERSKICH
18.00 – + śp. Jan STAROSTA- 2 rocz. śmierci, Elżbieta WIECZOREK

2018-07-09 Poniedziałek

 7.00 – + śp. Beata CZYMBOR        
12.00 – + śp. Józef, Wiktoria, Mirek, Zenon z rodziny KOMOSA
18.00 – W intencji Stanisława KUŁAGI o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo

2018-07-08 Niedziela

  7.00 – + śp. Stefan BEDNAREK- 1 rocz. śmierci
  8.30 –  O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
10.00 – W intencji Marianny MYSIORSKIEJ – 85 rocz. urodzin, dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
11.30 – ZA PARAFIAN   ( chrzest )
13.00 – + śp. Elżbieta PODGÓRSKA
18.00 – + śp. Zofia GRABOWSKA- 5 rocz. śmierci, Klemens GRABOWSKI i zmarłych z rodziny
20.00 – + śp. Jan PUTO- 10 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny POLKOWSKICH

2018-07-07 Sobota

 7.00 – W intencji Joanny - 32 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Niej i całej rodziny                                               
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej)
16.00 – ślub: Monika i Paweł
17.00 – ślub: Izabela i Przemysław
18.00 – + śp. Franciszka(f), Stefan, Antonina, Stanisław SKRZECZYNA
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata

2018-07-06 Piątek

 7.00 – + śp. Anna, Antoni i Józef PIORUNEK Oraz w intencji Bogu wiadomej
12.00 – + śp. Krzysztof INGLOT o niego dla niego
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-07-05 Czwartek

  7.00 –
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – W intencji Natalii i Andrzeja- 10 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2018-07-04 Środa

  7.00 – + śp. Władysław MITAS- 4 rocz. śmierci i rodziców z obojga stron
12.00 –  W intencji Łucji i Stanisława- 61 rocz. ślubu o zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Jubilatów i całej rodziny
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-07-03 Wtorek

 7.00 – + śp. Bronisława(f) KLIMKOWICZ o radość życia wiecznego
12.00 – + śp. Władysław, Józef JANAWSKI, Władysław WOJTOWICZ
18.00 – W intencji Beaty i Karola- 2 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF

2018-07-02 Poniedziałek

 7.00 – + śp. Halina i Zygmunt STACEWICZ        
12.00 – + śp. Jadwiga ŁACH- 13 rocz. śmierci, Władysław, Józef, Roman
18.00 – + śp. Hanna SIUDAK

2018-07-01 Niedziela

 7.00 – + śp. Aleksandra, Kazimierz, Józef i zmarli z rodziny FRANCZAKÓW i JAKUBASZKÓW
 8.30 –  O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (VIII róża św. Pastuszków)
10.00 – + śp. Malwina z okazji urodzin i imienin o niebo dla Niej
11.30 – W intencji Hanny i Stanisława MOCARSKICH- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich rodzin   ( chrzest: 37 )
13.00 – + śp. Antoni WIŚNIEWSKI- 1 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – + śp. Barbara NAWROCKA- 1 rocz. śmierci, Jerzy MACIEJKO- 1 rocz. śmierci, Marianna DRZYMAŁA- 15 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny ŁABÓW
20.00 – Z okazji urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo i o szczęśliwe powroty do domu dla Jacka
 

2018-06-30 Sobota

  7.00 –                                                   
  8.30 – + śp. Benon MAĆKOWIAK - 20 rocz. śmierci, Irena MAĆKOWIAK - 1 rocz. śmierci
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców i za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + śp. Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK

2018-06-29 Piątek

 7.00 – W intencji Jaromiry(f) w 54 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
 8.30 –  + śp. Genowefa, Roman GROBERSCY
12.00 – + śp. Mirosław, Irena DREWEK i zmarli z rodziny
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-06-28 Czwartek

  7.00 – + śp. Kazimierz ZADYKOWICZ- 11 rocz. śmierci i za zmarłych jego rodziców
  8.30 – + śp. Anna, Jan, Krzysztof PODGÓRSCY
12.00 – W intencji ofiarodawców, wolontariuszy i pracowników Domy Pielgrzyma o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – W intencji Ady w podziękowaniu za dar życia oraz wszystkie doznane łaski z prośbą o wzrost w wierze, Boże błogosławieństwo, dary i owoce Ducha św. i opiekę MBF
 

2018-06-27 Środa

  7.00 – Za grzeszników, oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha i ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 –  + śp. Władysław SAMBORSKI, Władysław i Janina WASILEWSCY
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-06-26 Wtorek

 7.00 – + śp. Zofia, Franciszek, Maria, Henryk
  8.30 –
12.00 – + śp. Regina TOMASZEWSKA- 13 rocz. tragicznej śmierci
18.00 – + śp. o łaskę nieba dla syna Krzysztofa, rodziców: Marianny i Ignacego, braci: Jana i Edmunda

2018-06-25 Poniedziałek

 7.00 – + śp. Stanisław i Bronisława(f), Helena i Władysław, zmarłe rodzeństwo         
  8.30 – O łaskę wiary i nawrócenia dla Anny, Jarosława i ich dzieci
12.00 – + śp. Wacław DŁUSKI i Jan JANIAK
18.00 – W intencji Agnieszki i Przemysława- 2 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, szczęśliwe zakończenie studiów oraz o pokój wieczny dla zmarłego nienarodzonego dziecka

2018-06-24 Niedziela

 7.00 – + śp. Elżbieta- 1 rocz. śmierci, Krzysztof, Jerzy i zmarli z rodziny
  8.30 – W intencji Janiny SKROBISZ z okazji 70 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
10.00 – W intencji Czesławy i Mieczysława BEDNARZ z okazji 40 rocz. ślubu- dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
11.30 – ZA PARAFIAN    ( chrzest: 34, 35, 36 )
13.00 – + śp. Jan, Władysław, Wiktoria, Aleksander, Teresa
18.00 – + śp. Zofia i Stanisław CENDROWICZ, Wiesław ROSIŃSKI
19.00 – + śp. Aniela, Marian MIZIAŁKOWSCY

2018-06-23 Sobota

 7.00 – W intencji Reginy z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i potrzebne w życiu łaski                                                  
  8.30 – + śp. Barbara RUSEK- 10 rocz. śmierci
12.00 – W intencji Ewy i Marcina – dziękczynna z okazji 12 rocz. ślubu, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i dzieci
18.00 – + śp. Władysław PRZYGODZKI- 1 rocz. śmierci, Bożena KRYSIAK- 14 rocz. śmierci

2018-06-22 Piątek

7.00 –  + śp. Helena, Zygmunt, Irena, Tadeusz, Bogusław Daniłowicz
 8.30 –  + p. Kazimierz Wańkowicz i zm z rodzin obojga stron ofiarodawcy
12.00 – + śp. Jerzy- 13 rocz. śmierci, Sylwina, Józef KOCISZEWSCY, Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-06-21 Czwartek

 7.00 – O dary Ducha św. dla Anny i pomoc w rozwiązaniu sprawy sądowej zgodnie z wolą Bożą
  8.30 – + śp. z rodziny LEKKICH i WINNICKICH
12.00 – + śp. Wacław, Teresa, Jan, Władysława (f)
18.00 – + śp. Ewa RADECKA- 2 rocz. śmierci
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i TV Trwam, oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2018-06-20 Środa

 7.00 – + Eugeniusz 8 r. śm., Janina Ejsmont
  8.30 – + śp. Jan, Antoni, Agata, Bartosz, Zygmunt, Kazimierz i duszę w czyśćcu cierpiące
12.00 – Za żywych i zmarłych z rodziny s. Miriam o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla żywych, a dla zmarłych o niebo
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-06-19 Wtorek

 7.00 – + śp. Maksymilian i Pelagia CHUDAK, Józefa(f) i Stanisław STĘPNIAK, Władysław i Jan KAZIMIECZAK, Eugenia MŚCISZ, Stanisława(f) POCH, Seweryn WLAZIK, Agnieszka SKOLIMOWSKA
  8.30 – + śp. Stanisław KLAMECKI
12.00 – + śp. Anna KOŚMICKA ( od Klemensa i Wandy)
18.00 – + śp. Antoni ŻYLIŃSKI (od członków Żywego Różańca)
18.00 – + śp. Krzysztof RYCOMBEL- 1 rocz. śmierci

2018-06-18 Poniedziałek

 7.00 –  
 8.30 – O opiekę MBF nad Elżbietą
12.00 – + śp. Czesława(f), Mieczysław, Zbigniew, Henryk, Tadeusz z rodziny ZYCH
18.00 – + śp. Wojciech WARECKI- 11 rocz. śmierci, Emilia, Tadeusz

2018-06-17 Niedziela

 7.00 – Dziękczynno- błagalna za dotychczasowe otrzymane łaski z prośbą o zdrowie oraz dalsze błogosławieństwo Boże dla Mariana z okazji 69 rocz. urodzin
  8.30 – W intencji Irka z okazji 35 rocz. urodzin o łaskę nawrócenia, uzdrowienia relacji rodzinnych, zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
10.00 – + śp. Malwina, Adrian z rodziny ILNNICKICH i WYSOKIŃSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN    ( chrzest: 40 )
13.00 – + śp. Bronisława(f)- 19 rocz. śmierci, Wacław- 41 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Jacek OLESIŃSKI- 5 rocz. śmierci i zmarli z rodziny OLESIŃSKICH
19.00 – + śp. Janina, Zdzisław MAŁKOWSCY, Antonina, Tadeusz MAŚLANIEC

2018-06-16 Sobota

  7.00 – + śp. Marianna, Kazimierz Galarowicz, Cecylia i Czesław Bącela                                           
  8.30 – W 60 rocz. przyjęcia I Komunii św. Teresy i Wojciecha, dziękczynno- błagalna
12.00 – + śp. Rafał ZIELIŃSKI- z okazji imienin
18.00 – Za żywych i zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej śmierci. Dla żywych o dobrą i świętą śmierć, a dla zmarłych o życie wieczne

2018-06-15 Piątek

 7.00 –  
 8.30 –  W intencji Elżbiety i Stanisława z okazji 49 rocz. ślubu-dziękczynna i o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę MBF
12.00 – W intencji Janiny i Stanisława SZCZEPAŃSKICH z okazji 43 rocz. ślubu o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MBF
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-06-14 Czwartek

  7.00 –
  8.30 – + śp. Henryk BRZEZIŃSKI- 12 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Szymon - 43 rocz. śmierci, Michalina ADAMCZYK
18.00 – Dziękczynno-błagalna w intencji Jolanty z wszystkie doznane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha i owoce Ducha św. i opiekę MBF
 

2018-06-13 Środa

 7.00 –
 8.30 – Dziękczynna za wszystkie doznane łaski przez wstawiennictwo św. Antoniego
12.00 – + śp. Stefania STEFAŃCZUK – 5 r. śm., Katarzyna, Mieczysław STEFAŃCZUK, Katarzyna CWOJDZIŃSKA
19.00 – ZA PARAFIAN

2018-06-12 Wtorek

 7.00 – W intencji Kajetana- 7 rocz. chrztu św.- o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla niego i dla rodziców, chrzestnych i dziadków
 8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla ks. Bogusława GURGULA- 25 rocz. święceń kapłańskich
12.00 – + śp. rodzice: Adrian i Władysława(f), Halina
18.00 – + śp. Józef GRZYB - 42 rocz. śmierci

2018-06-11 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Beata CZYMBOR  
  8.30 – O udaną operacje i zdrowie dla Jadwigi i opiekę MBF
12.00 – Dziękczynna w rocz. urodzin p. Ani ( organistki) i p. Andrzeja o opiekę MBF i Boże błogosławieństwo
18.00 – + śp. Bogumiła PAPIERNIK w rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i teściów

2018-06-10 Niedziela

  7.00 – + śp. Jerzy- 15 rocz. śmierci i za zmarłych z obojga stron
  8.30 –  + śp. Ks. Czesław- 23 rocz. śmierci, Józefa(f), Alfons, Zbigniew i zmarli z rodziny
10.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
10.00 – + śp. Weronika, Bolesław KORNISZUK i  zmarli z rodziny: KORNISZUK i MALESZA
11.30 – ZA PARAFIAN    ( chrzty: 33,38 )
13.00 – W int. o. Jerzego NORELA z okazji 28 rocz. święceń- o Boże błogosławieństwo i łaski w posłudze kapłańskiej
18.00 – + śp. Janina i Jan GREFLING -11 r. śmierci i zmarli z rodziny GREFLING i WEBER, Mieczysław ROKICZAN
19.00 – + śp. Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK

2018-06-09 Sobota

 7.00 –                                                    
 8.30 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej)
12.00 – W intencji Leszka z okazji 18 urodzin- o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski w życiu i opiekę MBF
18.00 – ZA PARAFIAN-  ODPUST

2018-06-08 Piątek

 7.00 –
 8.30 –  O uzdrowienie Renaty, Malwiny, Ewy
12.00 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy ofiarodawcy, Jej bliskich oraz wszystkich grzeszników
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-06-07 Czwartek

  7.00 –
  8.30 – Dziękczynna za dar Kapłaństwa księży posługujących w naszej parafii z prośbą o dary Ducha Św. i opiekę MBF- w tej modlitwie obejmujemy Kapłanów którzy posługiwali i będą posługiwać w naszej parafii- od wspólnoty Rodzin Nazaretańskich
12.00 – + śp. Alfreda(f)- 40 rocz. śmierci SZYMCZAK, Salomea i Antoni WENCEL
18.00 – + śp. Ryszard SZKOŁUDA w 3 miesiąc po śmierci

2018-06-06 Środa

  7.00 –
  8.30 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo
12.00 – + śp. Stanisław SZYDŁOWSKI
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-06-05

  7.00 –
  8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Andrzeja
12.00 – + śp. Jan PROTASIEWICZ- 4 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Hanna SIUDAK

2018-06-04 Poniedziałek

 7.00 –   
  8.30 – + śp. Tadeusz AMBROŻEWICZ- miesiąc od pogrzebu
12.00 – + śp. Irena, Marianna
18.00 –  + śp. Helena FIJAŁKOWSKA- 10 rocz. śmierci i zmarli z rodziny AUGUSTYNIAK i FIJAŁKOWSKICH
 

2018-06-03 Niedziela

 7.00 – + śp. Celina SZCZYGŁO i Kazimierz SZCZYGŁO
 8.30 –  O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (VII Róża Żywego Różańca)
10.00 – + śp. Feliks STERNA- 47 rocz. śmierci o radość życia wiecznego
10.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących  
11.30 – W intencji Janiny i Leona GÓRSKICH w 61 rocz. ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
13.00 – + śp. Stanisław SKROBISZ- 2 rocz. śmierci i zmarli z rodziny SKROBISZ i PARZYBUTÓW
18.00 – + śp. Leszek- 4 rocz. śmierci
19.00 – + śp. Paulina, Jan, Józef i zmarli z rodziny ZABORNIAK

2018-06-02 Sobota

 7.00 – + śp. Karolina KŁOPOTOWSKA- 16 rocz. śmierci, Jan, Anna, Józef, Marianna , Konstanty                                                   
  8.30 – O łaskę wiary dla Marii i spełnienie się woli Bożej w jej życiu
12.00 – Dziękując za dar życia dla Anny w 38 rocz. urodzin oddając ją Maryi
18.00 – + śp. z rodzin: BRINKEN, JARACZ, KLIMKIEWICZ, SZPAKOWSKICH
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (VII Róża Żywego Różańca)

 

2018-06-01 Piątek

 7.00 – + śp. Edward- 3 rocz. śmierci, Marian z rodziny SZCZYGLEWSKICH
 8.30–  O Boże błogosławieństwo na drogę pielgrzymią do MB Ostrobramskiej w Wilnie dla Lidki i Staszka  
12.00 – + śp. Marianna, Władysław SKRZYPA i zmarli z rodziny OLESZCZAKÓW i SKRZYPA
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-05-31 Czwartek

 7.00 – + śp. Kazimiera(f), Edmund, Janina, Henryk z rodziny ŚNIEGOWSKICH i KŁODZIŃSKICH
 8.30 – + śp. Ryszard KAMIŃSKI- 10 rocz. śmierci i za jego rodziców
10.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron i wszyscy z ich rodzin
11.30 – ZA PARAFIAN       (PROCESJA ULICAMI OSIEDLA)
18.00 – + śp. Eleonora, Bolesław, Tadeusz

2018-05-30 Środa

 7.00 –
 8.30 – W intencji Rafała z racji 31 rocz. urodzin o potrzebne łaski, Boże błogosławieństwo i opieką MBF
12.00 – + śp. Andrzej KUBIAK- 18 rocz. śmierci i rodziców: Ewa- 29 rocz. śmierci, Stanisław- 56 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-05-29 Wtorek

 7.00 –
 8.30 – W 3 urodziny Aurelki i 34 urodziny jej mamy Marceliny o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – O łaskę nawrócenia dla Katarzyny i Krzysztofa i opiekę MBF dla nich i ich dzieci
18.00 – + śp. Anna JUNAK- 30 gregoriańska  
 

2018-05-28 Poniedziałek

 7.00 – + śp. Anna JUNAK- 29 gregoriańska  
 8.30 – W rocznicę urodzin Sławka o opiekę MBF dla niego i całej jego rodziny
12.00 – + śp. Jan- 5 rocz. śmierci, Edward- 25 rocz. śmierci z rodziny MASIEL
18.00 – + śp. Elżbieta MAJCHRZAK, Jadwiga WALASIK, Maria SIKORA
18.00 – + śp. Henryka(f), Franciszek, Czesława(f), Tadeusz, Wiktoria

2018-05-27 Niedziela

 7.00 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
 8.30 – + śp. Zofia, Władysław, Janina, Aleksander, Jerzy, Marian, zmarli z rodziny KAMIŃSKICH
 8.30 – + śp. o łaskę nieba dla syna Krzysztofa, rodziców: Marianny i Ignacego, braci: Jana i Edmunda
10.00 – + śp. Zofia- 3 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Anna JUNAK- 28 gregoriańska  
11.30 – ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ
13.00 – + śp. Aniela, Józef, Józef, Stanisława(f), Stanisław, Stefania PISZCZEK, Józef KOWACZ
13.00 – Dziękczynno- błagalna z okazji jubileuszu 35- lecia Szkoły Sportowej na osiedlu Słonecznym
18.00 – W intencji Kazimierza z podziękowaniem Panu Bogu za 70 lat życia i wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niego i jego najbliższych
19.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Eryka z okazji 20 urodzin
 

2018-05-26 Sobota

  7.00 – + śp.  Anna JUNAK- 27 gregoriańska                                                   
  8.30 – + śp. Waleria, Władysław, Jan, Kazimierz, Teresa
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców i za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
12.00 – W intencji Anieli PATYNEK z okazji 85 rocz. urodzin- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Niej i całej rodziny
18.00 – + śp. Roman, Bronisław, Tadeusz, Helena, Edward z rodziny JOŃCZAKÓW
 

2018-05-25 Piątek

 7.00 –
 8.30 – + śp. Anna JUNAK- 26 gregoriańska  
12.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-05-24 Czwartek

 7.00 – + śp. Anna JUNAK- 25 gregoriańska  
 8.30 – + śp. Bogdan KOPCZYŃSKI- 19 rocz. śmierci
12.00 – O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o świętość i gorliwość dla Kapłanów
18.00 – + śp. Mariusz ROJEK- 1 rocz. śmierci

2018-05-23 Środa

  7.00 – O szczęśliwą operację dla Aliny
  8.30 – + śp. Anna JUNAK- 24 gregoriańska
12.00 – + śp. Stanisława(f), Piotr SŁOMKA, Pelagia, Klemens KUŹNIAK
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-05-22 Wtorek

  7.00 – + śp. Stanisław WOLANICKI- 20 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Maria KOZIARSKA- 1 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Anna JUNAK- 23 gregoriańska
18.00 – + śp. Anna, Jan SOKÓŁ i Zenon KOSMALSKI

2018-05-21 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Agnieszka SKULMOWSKA w dniu urodzin
  7.00 – + śp. Helena, Piotr, Weronika, Józef, zmarli chrzestni z obojga stron, krewni, znajomi oraz duszę w czyśćcu cierpiące
  8.30 – + śp. Henryk STĘPNIAK, Agnieszka SKULIMOWSKA, Kazimierz DELEWSKI, Teresa WORONECKA i jej  zmarły mą, Ludwik CHUDAK i jego zmarła żona
12.00 – + śp. Zofia, Julian RZOŃCA
18.00 – + śp. Anna JUNAK- 22 gregoriańska 

2018-05-20 Niedziela

  7.00 – + śp. Dariusz KOWALCZYK- 14 rocz. śmierci, oraz za rodziców: Franciszek, Genowefa i Bolesław z rodziny KLEPAJCZUKÓW
  8.30 – + śp. Franciszek MALINOWSKI, Feliksa MALINOWSKA
  8.30 – + śp. Anna JUNAK- 21 gregoriańska  
10.00 – Prośba o dary i owoce Ducha św. dla Jolanty, Krzysztofa, Arkadiusza, Ady i ich rodziców
11.30 – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
13.00 – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
18.00 – + śp. Józef KOMAN- 14 rocz. śmierci
19.00 – + śp. Lucjan WAWRZYNIAK- 33 rocz. śmierci, Marianna BIELICKA- 33 rocz., z rodziny BIELICKICH i WILCZYŃSKICH
 

2018-05-19 Sobota

  7.00 – + śp. Mirosław- 22 rocznicę odejścia do Pana oraz za Jego rodziców i córeczkę Zosię                                                          
  8.30 – + śp. Anastazja- 29 rocz. śmierci, Wacław, Jan, Michał z rodziny WYROSTEK
12.00 – + śp. Anna JUNAK- 20 gregoriańska  
18.00 – + śp. Stanisława(f) DĘBSKA- 9 rocz. śmierci
 

2018-05-18 Piątek

 7.00 – W intencji wnuków Antosia, Piotrusia, Agatki oraz dla rodziców i dziadków o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MBF
 8.30 – + śp. Anna JUNAK- 19 gregoriańska  
12.00 – Za grzeszników, oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-05-17 Czwartek

  7.00 – + śp. Julia JURKIEWICZ- 6 rocz. śmierci                                                      
  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 18 gregoriańska  
  8.30 – + śp. Marta, Franciszek, Marianna, Michał
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron, oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach
18.00 – W intencji Moniki i Adama- 10 rocznica ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla całej rodziny

2018-05-16 Środa

  7.00 – Dziękczynna za 38 lat dla Pawła o daru Ducha św., opiekę MBF, Boże błogosławieństwo i potrzebne
  7.00 – Dziękczynna za dotychczasową opiekę w rocznicę urodzin Bogusławy
  8.30 – + śp. Bolesław, Stanisław SOPATA, Elżbieta, Paweł WIDŁA  
12.00 – + śp. Anna JUNAK- 17 gregoriańska  
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-05-15 Wtorek

  7.00 – + śp. Elżbieta ZAWARTKA- 7 rocz. śmierci
  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 16 gregoriańska  
  8.30 – + śp. Zofia JACZEWSKA, Zofia KRUPIŃSKA
12.00 – + śp. Zofia
18.00 – + śp. Tadeusz ZYCH- 1 rocz. śmierci

2018-05-14 Poniedziałek

  7.00 – Dziękczynna za 50 lat dla Dariusza o daru Ducha św., opiekę MBF, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
  8.30 – + śp. Anna JUNAK- 15 gregoriańska  
12.00 – + śp. Zofia
18.00–  + śp. Malwina, Adrian z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
 

2018-05-13 Niedziela

  7.00 – + śp. Helena- 26 rocz. śmierci, Henryk, Mieczysław, Zdzisław STASZEWSCY, Janina i Stanisław BAJDANOWIE  
  8.30 –  + śp. Wojciech- 1 rocz. śmierci, Marek z rodziny ŻAK, Maria, Stanisław WŁAŚNIEWSCY
10.00 – BIERZMOWANIE
10.00 – + śp. Stefan PRZYBYŁ- 21 rocz. śmierci
11.30 – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
13.00 – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
18.00 – + śp. Anna JUNAK- 14 gregoriańska  
19.00 – ZA PARAFIAN (procesja fatimska)

2018-05-12 Sobota

  7.00 – + śp. Henryk PIĘTAK- 18 rocz. śmierci i zmarli rodzice                                                          
  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 13 gregoriańska  
  8.30 –  Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (9)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + śp. Marianna STERNA- 7 rocz. śmierci o radość życia wiecznego
 

2018-05-11 Piątek

 7.00 – + śp. Leokadia  
 8.30 – + śp. Anna JUNAK- 12 gregoriańska  
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (8)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-05-10 Czwartek

  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 11 gregoriańska  
  8.30 – + śp. Zofia- 5 rocz. śmierci, Stanisław, Kazimierz, Marcin z rodziny WITKOWSKICH, Wioletta, Edward PAWLAK
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (7)
18.00 – W intencji Antoniny WATYCHOWICZ z okazji 86 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MBF

2018-05-09 Środa

  7.00 – + śp. Józefa(f) WĘGRZYNOWSKA- 15 rocz. śmierci, Piotr- 2 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Anna JUNAK- 10 gregoriańska  
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (6)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-05-08 Wtorek

  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 9 gregoriańska  
  8.30 – + śp. Stanisław- z racji imienin o niebo dla niego  
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (5)
18.00 – + śp. z rodziny: PYSKÓW, IGNACZAKÓW, ROZPARÓW

2018-05-07 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Janina i Klemens, Stanisława(f), Bronisława(f), Jan i Henryk
  7.00 – + śp. Tadeusz SPACZYŃSKI (od rodziny Tomys)
  8.30 – + śp. Antoni ŻYLIŃSKI
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (4)
18.00 – + śp. Anna JUNAK- 8 gregoriańska  
 

2018-05-06 Niedziela

  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 7 gregoriańska  
  8.30–  O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin  (6 róża pw. św. Antoniego)
  8.30 – W intencji Stanisława z okazji imienin, prośba o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF- od dzieci i żony
10.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (3)
11.30 – ZA PARAFIAN  
13.00 – + śp. Stanisława(f), Walerian, Jaromin  
18.00 – W intencji Elżbiety i Zdzisława- 23 rocz. ślubu, oraz w rocznicę urodzin Patryka i Eryka o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
19.00 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego

2018-05-05 Sobota

 7.00 – + śp. Anna JUNAK- 6 gregoriańska  
  8.30 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (2)
12.00 – W intencji Seweryna z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 30 gregoriańska
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata
 

2018-05-04 Piątek

 7.00 – + śp. Anna JUNAK- 5 gregoriańska  
 8.30 – + śp. Witold SADOWSKI- 29 gregoriańska
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (1)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-05-03 Czwartek

  7.00 – + śp. Maria HERBUT- 5 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Janina, Alina, Stanisława(f), Aleksander
10.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 28 gregoriańska
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Franciszek, Waleria, Irena, Wanda, Teresa
18.00 – W intencji Haliny- Marii z okazji 85 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF
19.00 – + śp. Anna JUNAK- 4 gregoriańska  
 

2018-05-02 Środa

  7.00 – + śp. 25 rocz. śmierci: Stefan, Helena z rodziny JAROSZ
  8.30 – + śp. Anna JUNAK- 3 gregoriańska  
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 27 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-05-01 Wtorek

  7.00 – W intencji Lila i Andrzej PIECHOWSCY- 13 rocz. ślubu, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  8.30 – + śp. Anna JUNAK- 2 gregoriańska  
12.00 – + śp. Bolesław ULATOWSKI- 2 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 26 gregoriańska
 

2018-04-30 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Anna JUNAK- 1 gregoriańska  
  7.00 – + śp. Tadeusz SPACZYŃSKI (od rodziny z Lublina)
  8.30 – O Boże błogosławieństwo i światło Ducha Świętego dla Karola w egzaminach maturalnych
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 25 gregoriańska
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 30 gregoriańska

2018-04-29 Niedziela

  7.00 – + śp. Danuta DOMAGALSKA- 37 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Władysława(f), Marian, Władysław z rodziny IMIOŁKÓW, Stanisław, Hieronim z rodziny ZIÓŁKOWSKICH
10.00 – + śp. Regina WASILEWSKA- 23 rocz. śmierci
11.30 – W intencji Zofii i Czesława CHACZYK- 55 rocz. ślubu, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF    
13.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 24 gregoriańska  
16.00 –  ślubna: Natalia i Michał
17.00 –  ślubna: Renata i Hugh
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 29 gregoriańska
19.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Jakuba z okazji 10 rocz. urodzin i opiekę MBF dla dwójki pozostałych dzieci
 

2018-04-28 Sobota

 7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 28 gregoriańska
  8.30 – + śp. Witold SADOWSKI- 23 gregoriańska
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców i za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii    (chrzest 27)
18.00 – + śp. Jan Grabowski za jego rodziców i zmarłych z rodzin PRZYBYLSKICH

 

2018-04-27 Piątek

  7.00 – Za grzeszników, oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 27 gregoriańska
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych z ich rodzin
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 22 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-04-26 Czwartek

 7.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 21 gregoriańska
  8.30 –W intencji Wojciecha o błogosławieństwo Boże, opiekę MBF i dobre wybory w życiu z okazji imienin
12.00 – + śp. Tadeusz ROSTEK- 12 rocz. śmierci
18.00 – + śp. O łaskę nieba dla syna Krzysztofa, rodziców Marianny i Ignacego, braci Jana i Edmunda
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 26 gregoriańska
 

2018-04-25 Środa

  7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski dla Anny i Konrada w 61 rocz. ślubu o Boże bło. dla Jubilatów i całej rodziny
  8.30 – + śp. Witold SADOWSKI- 20 gregoriańska
12.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 25 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-04-24 Wtorek

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 24 gregoriańska
  7.00 – + śp. Dusze Przodków ofiarodawcy o łaskę przebaczenia dla nich i niebo
  8.30 – + śp. Dorota PORTKA- 32 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 19 gregoriańska
18.00 – + śp. Teofila(f), Józef, Kazimierz KURIATA, Leontyna, Franciszek BUBNOWICZ i wszystkich zmarłych z rodziny KURIATÓW
18.00 – + śp. Józef- 19 rocz. śmierci, Zofia- 1 rocz. śmierci KONIECZNI

2018-04-23 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Alina STALIŃSKA
  7.00 – + śp. Mieczysław WASILEWSKI
  8.30 – Dziękując za życie i miłosierdzie nade mną za Alinę w 60 rocz. urodzin i za Paulinę w 32 rocz. urodzin i opiekę MBF oraz otwarcie bram nieba dla Urszuli- 26 rocz. śmierci oraz Katarzyny
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 18 gregoriańska
18.00 –  + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 23 gregoriańska
18.00 – + śp. Stanisław RACZYŃSKI- 11 rocz. śmierci i zmarli z rodziny RACZYŃSKICH, TOMKIEWICZÓW, WESOŁOWSKICH i KOŁECKICH

2018-04-22 Niedziela

  7.00 – + śp. Władysława(f), Stefan, Leszek z rodziny ZBYTNIEWSKICH, Henryk RYKACZEWSKI
  8.30 – + śp. Witold SADOWSKI- 17 gregoriańska
10.00 – + śp. Jerzy, Sylwina, Józef KOCISZEWSKI, Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK
10.00 – + śp. Eugenia, Józef, Anna, Andrzej, Franciszka, Józef
11.30 – ZA PARAFIAN          (chrzty 9,17 21,25,26,27)
13.00 – W intencji Ingeborgi i Władysława KORALEWSKICH o zdrowie i błogosławieństwo Boże w życiu i opiekę MBF oraz za zmarłych śp. Stanisława(f), Andrzej KORALEWSCY, Gertruda, Antoni NOWAK i Ewa ULRICH            
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 22 gregoriańska
19.00 – + śp. Janina, Władysław, Jan z rodziny GODZISZEWSKICH

2018-04-21 Sobota

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 21 gregoriańska
  7.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 16 gregoriańska
  8.30 – + śp. męża Jan GLIŃSKI- 11 rocz. śmierci prosząc o Miłosierdzie Boże i niebo dla niego
12.00 – W intencji Andrzeja z okazji 40 rocz. urodzin jako podziękowanie za pracę i wszystkie otrzymane łaski z prośbą do Pana Jezusa, Matki Bożej i św. Patrona o dalszą opiekę
18.00 – W intencji Henryki i Kazimierza  CZAPIEWSKICH z okazji 50 rocz. ślubu

2018-04-20 Piątek

 7.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 15 gregoriańska
 8.30 –  + śp. Józef- 29 rocz. śmierci, Maria- 5 rocz. śmierci KAMIANOWSCY
12.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 20 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-04-19 Czwartek

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 19 gregoriańska
  7.00 – + śp. Zbigniew SMOCZYŃSKI i zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
  8.30 – W intencji Genowefy i Stanisława z okazji 64 rocz. ślubu o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla nich i całej rodziny
12.00 – O łaskę wiary dla Jerzego
18.00 – + śp. Romuald ORŁOWSKI- 2 rocz. śmierci, Wanda ORŁOWSKA- 6 miesiąc po śmierci i Kubuś ORŁOWSKI- 2 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 14 gregoriańska

2018-04-18 Środa

 7.00 – + śp. Wioletta- 7 rocz. śmierci, Edward PAWLAK i zmarli rodzice i rodzeństwo z obojga stron ofiarodawców
 8.30 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 18 gregoriańska
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 13 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-04-17 Wtorek

  7.00 – + śp. Felicja, Michał, Władysława(f), Feliks
  7.00 – + śp. Gerard ODWALD
  8.30 – + śp. Wacław BANY- 7 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 12 gregoriańska
18.00 – + śp. Antonina, Leonard
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 17 gregoriańska

2018-04-16 Poniedziałek

  7.00 – W intencji wiadomej Panu Bogu
  8.30 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 16 gregoriańska
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 11 gregoriańska
18.00 – Za żywych i zmarłych Członków Stowarzyszenia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Za żywych o dobra i świętą śmierć, a dla zmarłych o życie wieczne

2018-04-15 Niedziela

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 15 gregoriańska
  8.30 – + śp. Hubert TRĘBSKI- 1 rocz. śmierci
10.00 – W intencji Danuty i Zbigniewa KOŚCIUKIEWICZ z okazji 40 rocz. ślubu- dziękczynna za lata życia i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
11.30 – W intencji Zbigniewa Galanta z okazji 90 rocz. urodzin- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo
13.00 – W intencji Marianny i Zbigniewa NOREL- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo, opiekę MBF oraz w intencji o. Jerzego NORELA z okazji imienin o potrzebne łaski
18.00 – + śp. Malwina, Adrian z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
19.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 10 gregoriańska

2018-04-14 Sobota

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 14 gregoriańska
  8.30 – + śp. Witold SADOWSKI- 9 gregoriańska
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + śp. Marianna STRZELECKA- 23 rocz. śmierci, Roman STRZELECKI- 33 rocz. śmierci, Irena SIERADZKA

2018-04-13 Piątek

 7.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 8 gregoriańska
 8.30 –  + śp. Jan, Zofia, Katarzyna, Józef, Krystyna
12.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 13 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-04-12 Czwartek

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 12 gregoriańska
  8.30 – + śp. Czesław- 1 rocz. śmierci, Krystyna, Helena, Michał i zmarli z rodziny KOLESIŃSKICH
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 7 gregoriańska
18.00 – + śp. Pelagia, Henryka(f), Kazimiera

2018-04-11 Środa

  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  8.30 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 11 gregoriańska
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 6 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-04-10 Wtorek

 7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 10 gregoriańska
  8.30 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 5 gregoriańska
18.00 – Dziękczynna za 50 lat życia Grzegorza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2018-04-09 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 4 gregoriańska
  7.00 – + śp. Teresa ŚWIĄTEK- 2 tydzień od śmierci
  8.30 – Z podziękowaniem za 60 lat życia Aleksandry z prośbą o opiekę na dalsze lata życia
12.00 – + śp. Tadeusz ZYCH
18.00 – + śp. Michalina- 34 rocz. śmierci, Szymon ADAMCZYK i za zmarłych z rodziny MATULEWICZÓW
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 9 gregoriańska

2018-04-08 Niedziela

  7.00 – + śp. Franciszka(f), Kazimierz, Wincenty
  8.30 –  + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 8 gregoriańska
10.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron i wszyscy z ich rodzin oczyszczający się w czyśćcu z prośbą o modlitwę wstawienniczą w intencji rodzin ofiarodawców tej Mszy Świętej
11.30 – ZA PARAFIAN     (chrzty 11,12,13)
13.00 – W intencji Zenona(m) i Henryki(f) oraz za Ewę, Marzenę, Józefa i Teresę oraz ich rodziny o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 3 gregoriańska
19.00 – + śp. Paulina, Jan, Józef i zmarli z rodziny ZABORNIAK
 

2018-04-07 Sobota

  7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 7 gregoriańska
  8.30 – + śp. Witold SADOWSKI- 2 gregoriańska
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + śp. Dorota JAKOWLEW- 19 rocz. śmierci
20.00 – Wynagradzająca za grzechy własne i całego świata

2018-04-06 Piątek

 7.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 6 gregoriańska
 8.30 –  +śp. Krzysztof INGLIOT o niebo dla niego
12.00 – + śp. Witold SADOWSKI- 1 gregoriańska
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-04-05 Czwartek

  7.00 – + śp. Kazimiera(f) BEREZOWSKA od rodziny Szewczyków i Krzeków
  8.30 – W intencji Katarzyny i Krzysztofa o łaskę nawrócenia i wszelkie potrzebne dary i opiekę MBF dla nich i dla ich rodzin
12.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 5 gregoriańska

2018-04-04 Środa

  7.00 – Dziękczynna za dar Miłosierdzia Bożego i z prośbą o łaskę budzenia sumień Polaków i całego świata
  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
  8.30 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 4 gregoriańska

11.00 - + Antoni Żyliński Msza pogrzebowa
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron, oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-04-03 Wtorek

 7.00 – + śp. Edward, Jadwiga GŁUSZCZAK- 16 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Józefa(f)- 12 rocz. śmierci, Alfons, ks. Czesław, Zbigniew, Genowefa- 20 rocz. śmierci, Justyna, Zygmunt
12.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 3 gregoriańska
18.00 – + śp. Henryk MAJCHRZAK- 23 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Ryszard PILICHOWSKI- 9 rocz. śmierci

2018-04-02 Poniedziałek Wielkanocny

 7.00 – W intencji Stanisława(m)- dziękczynna w 18 rocz. łaski trzeźwości o Boże błogosławieństwo
  8.30 – + śp. Julia, Stanisław CZERWIŃSKI
10.00 – + śp. Roman PIETRUCH- 2 rocz. śmierci
12.00 – ZA PARAFIAN       (chrzty: 6,8,10,14,15,16,18,)
13.00 – + śp. Janina- 42 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Edward- 22 rocz. śmierci, Robert, Henryk
19.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 2 gregoriańska

2018-04-01 Niedziela Wielkanocna

 6.00 – ZA PARAFIAN
  8.30 – O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin
10.00 – 35 rocz. ślubu Barbara i Edward DŁUGOKĘCCY, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
10.00 – 50 rocz. ślubu Wanda i Tadeusz BONTER, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
11.30 – 40 rocz. ślubu Wiesława i Roman MĄCZYŃSCY, dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
13.00 – + śp. Antoni, Janina, Jacek, Wanda FRĄSIAK, Wiesław WARS
18.00 – + śp. Regina WYMYSŁOWSKA- 1 gregoriańska

2018-03-31 Sobota

 7.00 – CIEMNA JUTRZNIA
15.00 – KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
21.00 – ZA PARAFIAN
21.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców, za dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, oraz za ks. Proboszcza i księży pracujących w tej parafii
21.00 – W intencji Kajetana z okazji 7 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF oraz dla rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych
21.00 – W dziękczynieniu za to, że po 6 latach małżeństwa córka Sylwia jest w stanie błogosławionym z prośbą o szczęśliwe rozwiązanie i błogosławieństwo Boże dla rodziny

2018-03-30 Piątek

 7.00 – CIEMNA JUTRZNIA
15.00 – KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO- DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII
18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

2018-03-29 Czwartek

18.00 – + śp. Maria i Józef FERENS, Leszek MOLSKI
18.00 – O liczne, święte i gorliwe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o gorliwość i świętość dla kapłanów, oraz w intencji misji katolickich
18.00 – W intencji kapłanów, którzy posługiwali, posługują i będą posługiwali w naszej parafii- o świętość i gorliwość dla nich
18.00 – Dziękczynna za dar Kapłaństwa i Eucharystii
18.00 – Za grzeszników, konających i dusze w czyśćcu cierpiące
 

2018-03-28 Środa

  7.00 – + śp. Robert, Janina, Aleksander, Halina i zmarli z rodziny
  8.30 – + śp. Kazimiera(f) BEREZOWSKA od rodziny Kwietkowskich
12.00 – + śp. Antoni, Józefa(f), Helena, Alojzy, Władysław
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-03-27 Wtorek

  7.00 – + śp. W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
  7.00 – + śp. syn Krzysztof, rodzice: Marianna i Ignacy, bracia: Jan i Edmund o łaskę nieba
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – O światło Ducha św. dla Michała i szczególną opiekę MBF
18.00 – Dziękczynna w 25 rocz. urodzin Mateusza z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2018-03-26 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Kazimiera(f) BEREZOWSKA od chrześniaka Piotra Winiarskiego z rodziną
  8.30 – Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące i o nawrócenie syna Sebastiana
12.00 – + śp. Helena LANG- 22 rocz. śmierci i za wszystkich zmarłych z tej rodziny
18.00 – W intencji poczętych dzieci, zwłaszcza zagrożonych aborcją o życie i dalsze łaski dla nich oraz w intencji wszystkich osób, które podjęły Duchową Adopcje
18.00 – o zdrowie dla Jolanty Zapolskiej

2018-03-25 Niedziela

  7.00 – + śp. Helena ZIÓŁKOWSKA- miesiąc po pogrzebie
  8.30 – + śp. Jerzy KIKIEWICZ- 35 rocz. śmierci i zmarli z rodziny KIKIEWICZÓW, BUTKÓW, DASZKIEWICZÓW
10.00 – + śp. Henryk TARCZYŃSKI- 4 rocz. śmierci, zmarli rodzice i rodzeństwo
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 1)
13.00 – W podziękowaniu za uzdrowienie dłoni, dziękuje parafianka z prośbą o dalszą opiekę MBF dla całej rodziny
18.00 – Za grzeszników, za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + śp. Ryszard- 14 rocz. śmierci, Maria SZCZERBIK- 21 rocz. śmierci

2018-03-24 Sobota

  7.00 – + śp. Tadeusz GLEGOŁA- 19 rocz. śmierci
  8.30 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Stanisława(m) w 91 rocz. urodzin
12.00 – + śp. Wanda, Stanisława(f), Jan AUGUSTYNOWICZ, Stanisława(f), Franciszek BERING
18.00 – + śp. Jadwiga FARYNO- 1 rocz. śmierci, Lucjan FARYNO

2018-03-23 Piątek

 7.00 – + śp. Antonina MRÓZ
 8.30 –  + śp. Zofia, Jan, Marianna, krewni z obojga stron, oraz wszyscy z ich rodzin
12.00 – Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-03-22 Czwartek

  7.00 – + śp. Kazimiera(f) BEREZOWSKA od brata Edwarda z rodziną
  8.30 – W intencji córki Marioli- 52 urodziny i wnuczki Eweliny- 32 urodziny (dziękczynno- błagalna)
12.00 – + śp. Krystyna DĄBROWSKA- 25 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Edward- 19 rocz. śmierci
 

2018-03-21 Środa

 7.00 – + śp. Edmund ANTKOWIAK- 30 rocz. śmierci, zmarli z rodziny KARWAN i ANTKOWIAK, Zbigniew, Władysław STASIAK
 8.30 – + śp. Janina BARWINA
12.00 – + śp. Wacław, Leokadia NINARD i brat Jan oraz Jan, Józefa(f) i siostra Agnieszka i zmarli z rodziny
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-03-20 Wtorek

  7.00 – + śp. Bogdan ADAMSKI- od rodziny Leśniewskich, Hernet, Szemrał i Repczyńska z mamą i Rucińscy
  8.30 – + śp. Henryk WYKA- 15 rocz. śmierci, Aurelia, Jan z rodziny WYKA
12.00 – + śp. Michał- 25 rocz. śmierci, Łucja- 21 rocz. śmierci z rodziny MARCZEWSKICH oraz o zdrowie dla Krystyny
18.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 30

2018-03-19 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 29
  8.30 – + śp. Helena SIEDLECKA- 19 rocz. śmierci, Maria, Stanisława(f), Józef, Michał, Anna
12.00 – Przez wstawiennictwo św. Józefa o czystość serca, ciała i umysłu dla wszystkich bliskich ofiarodawcy Mszy św., oczyszczenie w Sakramencie Pokuty zwłaszcza tych którzy trwają w śmierci duchowej i w uporze nawrócenia się
18.00 – + śp. Jerzy, Sylwina, Józef KOCISZEWSCY, Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK
 

2018-03-18 Niedziela

 7.00 – + śp. Bronisława(f) ŁUKASIEWICZ- 6 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 28
10.00 – + śp. Malwina, Adrian i zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
10.00 – + śp. Sylwester KOWALIK
11.30 – W intencji Krystyny i Jana BEDNARZ- 50 rocz. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze łaski, Boże błogosławieństwo oraz opiekę MBF
13.00 – + śp. Władysław WASILEWSKI- 14 rocz. śmierci
18.00 – Za grzeszników, za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Juli z okazji 15 urodzin i o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Alicji i Andrzeja
 

2018-03-17 Sobota

  7.00 –
  8.30 – + śp. Zbigniew ŁUKASIK- 2 rocz. śmierci, Stanisław, Wanda
12.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 27
18.00 – + śp. zmarłych z rodziny BRINKEN, JARACZ, KLIMKIEWICZ i SZPAKOWSKICH

2018-03-16 Piątek

 7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 26
 8.30 –  + śp. Ks. Jan CICHY- 1 rocz. śmierci, ks. Piotr PRYMA- 11 rocz. śmierci, ks. Ireneusz STARACHOWSKI- 11 rocz. śmierci, ks. Krzysztof DUBIEL- 12 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Kazimierz- 12 rocz. śmierci, Adolf, Marta, Jadwiga, Andrzej
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-03-15 Czwartek

  7.00 – + śp. Henryk PIETRZAK- od rodziny Styków
  8.30 – + śp. Paweł CZERWIŃSKI
12.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 25
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach
 

2018-03-14 Środa

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 24
  8.30 – + śp. Wanda PIECHTA- 1 rocz. śmierci, Stanisława(f) KACZOR
12.00 – + śp. Stanisława BANAŚ- 6 miesiąc po śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-03-13 Wtorek

  7.00 – + śp. Stanisław KURZEJA- 5 rocz. śmierci oraz jego rodziców Rozalia i Józef
  8.30 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 23
12.00 – W intencji Michała o wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
18.00 – W intencji Krystyny z racji imienin i Dominika(on) z okazji 13 urodzin o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF

2018-03-12 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 22
  8.30 – Dziękczynna za 90 lat życia dla Genowefy i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – + śp. Jakub i Anna oraz zmarli z rodziny GOCEK
18.00 – Dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa

2018-03-11 Niedziela

  7.00 – + śp. Marian STAŃCZYK- 1 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Hieronima(f), Jan KARWOWSCY, Joanna, Roman GRABOWSCY
10.00 – + śp. Feliksa MALINOWSKA
11.30 – ZA PARAFIAN  - + śp. Ks. JAN CICHY- 1 rocz. śmierci
13.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 21
18.00 – Za grzeszników, za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + Klara, Teodor, Józef, Aleksandra, Wiesław

2018-03-10 Sobota

 7.00 – + śp. Janina TOMASIEWICZ i Józef TOMASIEWICZ
 8.30 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 20
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników - Rycerstwo Niepokalanej (chrzest 7)
18.00 – + śp. Helena, Ludwik, Benedykt KARASIEWICZ, Władysław FIR, Paulina SIKORSKA, Mateusz GRAJEWSKI, Mirosław BRZÓSKA, Danuta i Bogusław PAŁASZ, Józef, Kazimiera, Anna MAJCHER, Adam WIŚNIOWIECKI
 

2018-03-09 Piątek

 7.00 – + śp. Marek GONTARZ- 15 rocz. śmierci, Czesława(f), Stanisław
 7.00 – + śp. Franciszka(f) PODRZYCKA- z okazji imienin
 8.30–  Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
12.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 19
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-03-08 Czwartek

  7.00 – + śp. Henryk PIETRZAK- od rodziny LEWCZYKÓW
  8.30 – + śp. Ewa, Stanisław i dzieci Teresa i Edward
12.00 – + śp. Stanisław KOWALSKI, Stanisława(f), Jan WASIAK
18.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 18
 

2018-03-07 Środa

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 17
  8.30 – + śp. Gizela
12.00 – + śp. Mieczysław STĘPIEŃ- 12 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny STĘPNIAKÓW i BARTNIKÓW
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-03-06 Wtorek

 7.00 – + śp. Grażyna ADAMOWICZ- 2 rocz. śmierci, Stanisław ADAMOWICZ- 2 miesiące od śmierci
 8.30 – + śp. Krzysztof INGLOT- o niebo dla niego
12.00 – + śp. Tadeusz ZYCH
18.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 16

2018-03-05 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 15
  8.30 – Dziękczynna za 90 lat życia dla Anny i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – + śp. Zdzisław, Salwin, Kamila i za dziadków z obojga stron PISANKO i CHOJNOWSKICH
18.00 – + śp. Stefania OSOWIEC- 1 rocz. śmierci, Mieczysław OSOWIEC- 18 rocz. śmierci

2018-03-04 Niedziela

 7.00 – + śp. Bernard NOWAKOWSKI- 1 rocz. śmierci, Kazimierz SŁOWY- 27 rocz. śmierci
 8.30 – + śp. Kazimiera(f), Irena, Marian, Mirosław
 8.30 – O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin- IV Róża pw. św. Elżbiety
10.00 – Dziękczynno- błagalna za dotychczasowe otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo Boże dla Dariusza z okazji 58 rocz. urodzin
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Bolesław, Dariusz, Genowefa, Franciszek(on)
18.00 – Za grzeszników, za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 14

2018-03-03 Sobota

 7.00 –
  8.30 – + śp. Lech POLEWCZYŃSKI- 24 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 13
18.00 – + śp. Halina- 1 rocz. śmierci, Mieczysław, Janusz z rodziny MŁYNARCZYK
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (IV róża pw. św. Elżbiety)

2018-03-02 Piątek

 7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 12
 8.30 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
12.00 – W intencji Wiktora CZERWIŃSKIEGO z racji urodzin o Boże błogosławieństwo i opieką MBF
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-03-01 Czwartek

  7.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Krystyny KALISZEWSKIEJ i opiekę MBF
  8.30 – + śp. Wojciech- 4 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Helena- 8 rocz. śmierci, Michał, Czesław, Krystyna z rodziny KOLESIŃSKICH
18.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 11

2018-02-28 Środa

  7.00 – + śp. Wojciech- 33 rocz. śmierci, Franciszka(f), Tomasz z rodziny SZYMCZAK
  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 10
  8.30 – + śp. Zofia BRULIŃSKA- 30 dzień po pogrzebie
12.00 – + śp. Jan DOWEJKO- 18 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-02-27 Wtorek

  7.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 9
18.00 – + śp. Alina MIESZCZYŃSKA- 25 rocz. śmierci, Aldona SIEMIONEK- 2 rocz. śmierci, Jan MIESZCZYŃSKI
 

2018-02-26 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Gerard OWALD i zmarli z rodziny
  8.30 – + śp. Mirosław z okazji imienin oraz za jego rodziców Ludmiłę i Czesława
12.00 – + śp. Marianna(f), Wincenty i zmarli z rodziny STEPNOWSKICH i RUPIŃSKICH
18.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 8
18.00 – + śp. syna Krzysztofa o niebo, rodziców: Marianny, Ignacego, braci: Edmunda i Jana

2018-02-25 Niedziela

  7.00 – + śp. Maria WOJTCZAK- 1 rocz. śmierci, Edmund- 35 rocz. śmierci, Stanisław- 14 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny WOJTCZAK
  8.30 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 7
10.00 – + śp. Grzegorz KUBEŁ- 5 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Maria CZAPLA- 3 rocz. śmierci
18.00 – O wypełnienie woli Bożej w życiu Arkadiusza
19.00 – + śp. Janina PAKOSZ- 1 rocz. śmierci

2018-02-24 Sobota

  7.00 – O wypełnienie woli Bożej w życiu osobistym i zawodowym dla Karoliny i opiekę MBF
  8.30 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 6
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową ich rodziców, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + śp. Brygida, Jadwiga, Alwin PIĄTKOWSCY

2018-02-23 Piątek

 7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 5
 7.00 – + śp. Jan, Kazimiera(f), Mirosław z rodziny DĄBROWSKICH i za zmarłych rodziców i dziadków
 8.30 –  Za grzeszników, oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
12.00 – + śp. Halina- 2 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-02-22 Czwartek

  7.00 – + śp. Ryszard CIELAS- 30 dzień po pogrzebie
  8.30 – O łaskę nawrócenia dla Katarzyny i Krzysztofa
12.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 4
18.00 – + śp. Alojzy BUKOWIECKI- 16 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Joanna, Edmund
 

2018-02-21 Środa

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 3
  7.00 – + śp. Zygmunt KOTWICA
  8.30 – + śp. Franciszka(f)- 5 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny ofiarodawców
12.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 30
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2018-02-20 Wtorek

  7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 29
  8.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę MBF dla Kazimiery(f) w 90 rocz. urodzin
12.00 – + śp. Józef- 39 rocz. śmierci, Jerzy, Sylwina KOCISZEWSCY, Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK
18.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 2

2018-02-19 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Jan MARCYNIUK- gregoriańska 1
  8.30 – + śp. Ryszard dziękując za jego życie proszą o życie wieczne
12.00 – + śp. Halina TURNAU- 1 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny TURNAU
18.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 28

2018-02-18 Niedziela

  7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 27
  8.30 – + śp. Waldemar LESIUK- 1 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Augustyn, Olga TYCZYŃSCY, Zenon, Janina LENTOWCZYK
10.00 – + śp. Kazimierz SAWICKI- 28 rocz. śmierci
11.30 – W intencji Anny i Andrzeja KRĘCKICH- dziękczynna za 39 lat małżeństwa i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
13.00 – + śp. Stanisława, Walerian KUBIAK, Anna SUPERSON i Jan KUBIAK
18.00 – Za grzeszników, konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + śp. Roman GREGOROWICZ- 2 rocz. śmierci

2018-02-17 Sobota

  7.00 – W intencji Zofii PAWLINA z okazji 70 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF- dziękczynna za wszelkie łaski
  8.30 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 26
12.00 – + śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – + śp. Helena STANISZEWSKA

2018-02-16 Piątek

 7.00 – + śp. Marianna KULPA
 7.00 – + śp. Stanisława(f), Władysław BIAŁAS i za zmarłych rodziców i dziadków
 8.30 – + śp. Stanisław ILCEWICZ- 27 rocz. śmierci i jego rodziców, Stanisław PIÓRKOWSKI i jego rodziców, Józefa(f), Jan z rodziny DOMALEWSKICH
12.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 25
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-02-15 Czwartek

  7.00 – Dziękczynna za szczęśliwy powrót z ferii zimowych dzieci Jaromiry i Sławka z rodziną
  8.30 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 24
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (9)
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2018-02-14 Środa

  7.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (8)

  7.00 - Z prośbą o pomoc w powrocie na właściwą drogę dla Martina, o łaskę wiary, zdrowia i siłu do wyjścia z nałogu
  8.30 – Wynagradzająca za grzechy popełnione przez ofiarodawcę i jej najbliższych z prośbą o łaskę do powstania z nich
12.00 – + śp. Tadeusz ZYCH
18.00 – + śp. Malwina, Adrian z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
19.00 –  + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 23
 

2018-02-13 Wtorek

  7.00 – W intencji Natalii z okazji 82 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  8.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę MBF dla Szczepana, Maksa i Pauliny
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (7)
18.00 – + śp. Lech SKRZYPCZAK- 1 rocz. śmierci, Maria, Wojciech SKRZYPCZAK
18.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 22

2018-02-12 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Andrzej- 38 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny, Helena, Zofia, Stanisław, Franciszek, Franciszka(f)
  7.00 – + śp. Olga- 16 rocz. śmierci, Józef- 27 rocz. śmierci, Michał, Włodzimierz, Katarzyna, Józef
  8.30 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 21
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (6)
18.00 – + śp. Regina- 7 rocz. śmierci, Henryk- 14 rocz. śmierci z rodziny ZAKRZEWSKICH

2018-02-11 Niedziela

  7.00– + śp. Helena DRZYMALSKA- 1 rocz. śmierci, Jan DRZYMALSKI- 5 rocz. śmierci, Leokadia SOBCZYK- 1 rocz. śmierci, Jan SOBCZYK- 3 rocz. śmierci
  8.30 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (5)
10.00 – + śp. Edward FIGAS- 11 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny FIGASÓW i WOSKÓW
11.30 – ZA PARAFIAN     (Chrzest: 4/18, 7/18)
13.00 – W 15 rocz. ślubu Joanny i Roberta SKROBISZ- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + śp. Wawrzyniec JANOWICZ- 28 rocz. śmierci
19.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 20

2018-02-10 Sobota

  7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 19
  8.30 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(4)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników( Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + śp. Bolesław, Eleonora, Tadeusz

2018-02-09 Piątek

 7.00 – + śp. S. zakonna Klotylda i rodziców, Barbara, Maksymilian WIEWIÓRA
 8.30–  + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 18
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(3)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-02-08 Czwartek

  7.00 – + śp. Rodziców: Stanisława(f), Ulryk Born
  8.30 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 17
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(2)
18.00 – + śp. Józef, Franciszek, Czesława(f), za dziadków z obojga stron NASIOROWSKICH i NOWOTKO

2018-02-07 Środa

  7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 16
  8.30 – + śp. Danuta, Jan
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące(1)
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-02-06 Wtorek

  7.00 – + śp. Jan BEDKA- 6 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Zofia w 15 rocz. odejścia do Pana
12.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 15
18.00 – Paweł- dziękczynna i o potrzebne łaski w życiu

2018-02-05 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
  8.30 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 14
12.00 – + śp. Władysław MRÓZ- 3 rocz. śmierci, Franciszka, Franciszek MRÓZ, Marianna, Władysław CZAPLA
18.00 – + śp. Władysław CYBULSKI- 20 rocz. śmierci

2018-02-04 Niedziela

 7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 13
  8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin
10.00 – + śp. Józef SĘKOWSKI- 5 rocz. śmierci, za rodziców, teściów, dziadków
11.30 – ZA PARAFIAN     
13.00 – + śp. Władysław RYBICKI- 8 rocz. śmierci, Kazimiera(f) WICZOŁEK
18.00 – + śp. Franciszka(f), Józef PRUSZYŃSCY, Janina, Józef STODOLNI
19.00 – + śp. Zygfryd STRZELCZYK- 1 rocz. śmierci

2018-02-03 Sobota

  7.00 – + śp. Marianna DESKIEWICZ- 1 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Wojciech- 4 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 12
18.00 – + śp. Ryszard, Józef OLEJNIK – 30 rocz. śmierci
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata(III Róża pw. św. Faustyny)

2018-02-02 Piątek

MSZE ŚW. W KOŚCIELE

 7.00 – + śp. Katarzyna, Michał, Władysław, Herbut
 8.30–  + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 11
12.00 – W intencji Jolanty, Krzysztofa, Arkadiusza, Ady ich rodziców z prośbą o nieustającą opiekę Matki Bożej
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-02-01 Czwartek

  7.00 – O łaskę wiary i nawrócenie dla Mariana i Grzegorza
  8.30 –
12.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 10
18.00 – + śp. Zbigniew WIERZBA- 1 rocz. śmierci

2018-01-31 Środa

  7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 30
  7.00 – + śp. Antoni, Marianna, Zbigniew z rodziny PAWLINA
  8.30 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 9
12.00 – + śp. O. Antoni
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-01-30 Wtorek

  7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 8
  7.00 – + śp. Krzysztof o łaskę nieba, Marianna, Ignacy (rodzice), Jan, Edmund (bracia)
  8.30 – + śp. Stanisław- 19 rocz. śmierci
12.00 – +  śp. Jan SMYCZEK- 1 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 29

2018-01-29 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 28
  7.00 – + śp. Józefa(f), Andrzej STECZYŃSCY- 10 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Zenon ROMASZKIEWICZ i zmarli z rodziny SPEYER (Spyer)
12.00 – + śp. Katarzyna ( z okazji urodzin) za dar jej życia na ziemi i o łaskę nieba
18.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 7

2018-01-28 Niedziela

 7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 6
 8.30 – + śp. Kazimierz CYBOROŃ- 2 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
 8.30 – + śp. Ryszard DŁUGOSZ- 1 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Jan STĄPOREK- 8 rocz. śmierci, Józef STĄPOREK
11.30 – Z okazji 40- lecia małżeństwa Marii i Andrzeja KMIEĆ- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF   
13.00 – + śp. Bogdan KADZISZEWSKI- 1 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Adrian- 13 rocz. śmierci z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
19.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 27

2018-01-27 Sobota

 7.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
 7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 5
 8.30 – + śp. Kazimierz WARDZIŃSKI- 25 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny WARDZIŃSKICH i WITYCHÓW
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 26

2018-01-26 Piątek

 7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 25
 7.00 – + śp. Kazimierz, Bernard
 8.30–  + śp. Janina,- 17 rocz. śmierci, Stanisław, Andrzej z rodziny BAJDAN i STASZEWSKICH
12.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 4
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-01-25 Czwartek

  7.00 – + śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 3
  8.30 – W intencji Anny z okazji 27 rocz. urodzin, dziękczynna z prośbą o łaski na kolejne lata
12.00 – Przez wstawiennictwo św. Pawła Ap. w intencji Arkadiusza o otwarcie się na łaskę wiary i nawrócenie
18.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 24
 

2018-01-24 Środa

  7.00 –  śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 23
  7.00 –  śp. Kazimiera NOSEK, Piotr SAMUL
  8.30 –  śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 2
12.00 – śp. Rafał ZIELIŃSKI- 7 rocz. śmierci
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-01-23 Wtorek

 7.00 –  śp. Zdzisław LESZAK- 19 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny
  8.30 –  śp. Helena STEFANIK- gregoriańska 1
12.00 – śp. Janina, Tadeusz TOKAREK, Stanisława(f), Adolf ZŁOTCY i za zmarłych z rodziny TOKAREK i ZŁOCKICH
18.00 –  śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 22

2018-01-22 Poniedziałek

 7.00 –  śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 21
  8.30 – W 1 rocz. urodzin Liama i Nikodema o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MBF i o wielką wiarę
12.00 –  śp. Jan, Henryk,  rodzice i dziadkowie
18.00 –  śp. Stanisław WITES- 16 rocz. śmierci, Marianna, Jan, Anna, Zbigniew

2018-01-21 Niedziela

 7.00 –  śp. Władysława(f). Marian, Władysław z rodziny IMIOŁKÓW, Stanisław, Hieronim z rodziny ZIÓŁKOWSKICH
  8.30 –  śp. Stanisław MACIEJKO- 18 rocz. śmierci i za wszystkie dusze z rodziny ofiarodawcy, o dar nieba, spokój wieczny i miłosierdzie Boże dla nich
10.00 –  śp. Jan CIOCHOŃ- 1 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – W 20 rocz. ślubu Magdaleny i Jacka FILOCHA o Boże błogosławieństwo w dziękczynieniu za lata małżeństwa
18.00 –  śp. Agnieszka SKULMOWSKA w dniu imienin
19.00 –  śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 20

2018-01-20 Sobota

  7.00 – + śp. Henryk UDZIK- 13 rocz. śmierci i zmarli rodzice: Karolina, Jan, Rozalia, Władysław
  8.30 – + śp. Justyna- 37 rocz. śmierci, Zygmunt, Zofia, Genowefa
12.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 19
18.00 – + śp. Stefan BOŃCZUK- 23 rocz. śmierci

2018-01-19 Piątek

 7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 18
 7.00 – + śp. Antonina JEŻEWSKA- 1 rocz. śmierci
 8.30 –  W intencji Ks. Mariusza z okazji imienin Boże błogosławieństwo i opiekę MBF w posłudze kapłańskiej
12.00 – O łaskę zdrowia, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Małgorzaty i Sylwiusza KOTOWSKICH oraz ich rodziny
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2018-01-18 Czwartek

  7.00 – W intencji Telewizji Trwam i Radia Maryja oraz pracowników tych rozgłośni
  8.30 – W intencji Henryki(f) LADRA z okazji 86 rocz. urodzin  (dziękczynno- błagalna)
12.00 – + śp. Janina JAGŁA i zmarli z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 17
 

2018-01-17 Środa

  7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 16
  8.30 –
12.00 – + śp. Jan
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-01-16 Wtorek

  7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 15
  8.30 – + śp. Kazimierz ABRAMIUK- 15 rocz. śmierci i zmarli z rodziny ABRAMIUK i KACZMAR
12.00 – W 12 rocz. urodzin Adama o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – Za żywych i zmarłych Członków Stowarzyszenia Apostolstwa Dobrej Śmierci. Za żywych o dobrą i święyą śmierć, a dla zmarłych o życie wieczne

2018-01-15 Poniedziałek

  7.00 –
  8.30 –
12.00 – + śp. Jerzy
18.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 14

2018-01-14 Niedziela

 7.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 13
  8.30 – + śp. Wojciech ŻAK- 1 rocz. śmierci, Marek, zmarli z rodziny ŻAK, Maria, Stanisław WŁAŚNIEWSCY
10.00 – + śp. Tadeusz RYNKIEWICZ- 1 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Magdalena TYCZYŃSKA- 14 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN   (chrzest: Miłosz Kapłun)
13.00 – + śp. Janusz WIDLAK- 11 rocz. śmierci, Irena ADAMSKA, Helena, Stanisław WIDLAK, Katarzyna, Konstanty PARCIAK
18.00 – + śp. Zofia, Władysław w 30 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny SYNAK i PATYNEK
19.00 – + śp. Adela i Czesław WIERZCHOWSCY i zmarli z rodziny i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

2018-01-13 Sobota

 7.00 –
  8.30 – +śp. Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz zmarli krewni z rodzin ofiarodawców
12.00 – +śp. Wacław JARCZAK- 2 rocz. śmierci
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – +śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 12

2018-01-12 Piątek

7.00 – +śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 11
 8.30 –
12.00 – W intencji Arkadiusza o łaskę wiary i wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2018-01-11 Czwartek

  7.00 –
  8.30 – W intencji Krystyny z okazji 72 rocz. urodzin i syna Krzysztofa z okazji 49 rocz. urodzin (dziękczynno- błagalna)
12.00 – +śp. Wiktoria, Tomasz oraz zm. rodzeństwo z rodziny WÓJTOWICZ
18.00 – +śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 10

2018-01-10 Środa

  7.00 – +śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 9
  8.30 – +śp. Jan GRABARCZYK- 35 rocz. śmierci i zmarli z jego rodziny
12.00 – +śp. Tadeusz ZYCH
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2018-01-09 Wtorek

 7.00 – +śp. Urszula
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – + śp. Eugeniusz, Irena i zmarli rodzice i teściowie
18.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 8

2018-01-08 Poniedziałek

  7.00 – +śp. Bronisław, Eleonora, Władysław, Hieronima(f)
  7.00 – +śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 7
  8.30 – W intencji dusz czyśćcowych
12.00 – W intencji Beaty o wszelkie potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże i opiekę MBF
18.00 – +śp. Witold SADOWSKI- (od córek Bronisławy Biczel i wnuczek)

2018-01-07 Niedziela

  7.00 – + śp. Franciszka(f), Wincenty, Olga, Zofia
  8.30 – + śp. Leokadia, Michał CZARNOMYSY i zmarli z rodziny
  8.30 – W intencji Członków Żywego Różańca- dla żywych o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF, a dla zmarłych o niebo
10.00 – Dziękczynna za dar chrztu dla wszystkich z rodzin ofiarodawców
11.30 – ZA PARAFIAN   (chrzest: Zofia Andrzejczak)
13.00 – W intencji Grzegorza z prośbą o zdrowie, opiekę MBF i pomoc w szkole
18.00 – + śp. Stanisław BALDZIŃSKI- 3 rocz. śmierci
19.00 – + śp. Stanisława KULIGOWSKA- gregoriańska 6

2018-01-06 Sobota Objawienie Pańskie

 7.00 –  +Edmund, Kazimiera (f), Henryk, Genowefa
 8.30 - +Gertruda Krzyk 10 rocz. śm. zm. rodziców i rodzeństwo
10.00 - +Stanisława Kuligowska- gregoriańska (5)
11.30 –  Wynagradzająca Niep. Sercu NMP za grzechy całego świata. (II Róża pw. MBF )
13.00 -  +Aleksander, Władysław, Wiktoria, Jan, Teresa
18.00 –  W int. Bogu wiadomej dla Mateusza, Stanisława, Stanisława Nowak w uwielbieniu i dziękczynieniu
19.00 – KAPLICA PANI FATIMSKIEJ – +Imelda, Jan, Andrzej z rodz. Markiewicz
 

2018-01-05 Piątek

 7.00 – +Stanisława Kuligowska- gregoriańska (4)
 8.30 - +Władysław Kucharek 16 rocz. śm.; Jerzy, Wiesław, Władysław, Leokadia z rodz. Kucharek
12.00 – +Andrzej Gontarz 16 rocz. śm. Marta Maliszewska 16 rocz. śm.; +Tadeusz
18.00 – +Stanisław Dębski 4 rocz. śm.

2018-01-04 Czwartek

 7.00  –
 8.30 - + Jadwiga Wasilewska 24 rocz. śm. i za rodziców    
12.00 – W int. Dawid, Jennifer (f), Lea (f) o błog. Boże w Nowym Roku dla nich i ich rodzin
18.00 - + Stanisława Kuligowska- gregoriańska (3)

2018-01-03 Środa

 7.00 – +Stanisława Kuligowska- gregoriańska (2)
 8.30 - +Zbigniew Stasiak 6 rocz. śm. Władysław Stasiak i zm. z rodz. Antkowiak i Karwan
11.00 - +Jacek Hajduk- pogrzebowa
12.00 –  +Józefa Psyk 1 rocz. śm.
18.00 – Zbiorowa w różnych potrzebach

2018-01-02 Wtorek

 7.00 – +Danuta, Bolesław Malinowscy
 8.30 - +Czesława Antkowiak 1 rocz. śm.
12.00 – +Andrzej Sawa 2 rocz. śm.; Magdalena i zm. z rodz. Sawa oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 - +Stanisława Kuligowska- gregoriańska (1)

2018-01-01 Poniedziałek

7.00 – nie ma Mszy św.
 8.30 – W int. Zbigniewa Norela z ok. 81 rocz. ur. i O. Jerzego Norela z ok. 55 rocz. ur.
10.00 - O łaskę nawrócenia Katarzyny i Krzysztofa
11.30 - Pro populo
13.00 – O Boże błog. i opiekę MBF w rozpoczętym NOWYM ROKU dla wszystkich z rodzin ofiarodawców
18.00 - +Jadwiga Rechowska 9 rocz. śm.

2017-12-31 Niedziela Świętej Rodziny

 7.00 – +Krzysztof Podgórski 18 rocz. śm.; +Ryszard Zdunek 3 rocz. śm.
 8.30 - O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Romana z okazji 77 rocz. urodzin
10.00 – Z prośbą o opiekę Św. Rodziny nad wszystkimi z rodzin ofiarodawców
11.30 – Pro populo
13.00 – W intencji Haliny i Stefana w 50 rocz. ślubu; dziękczynno-błagalna
18.00 – +Władysław Samborski 2 rocz. śm. I zmarłych z obojga stron
19.00 – KAPLICA PANI FATIMSKIEJ – W 45 rocz. ślubu Halina i Ryszard Sobiescy. Dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2017-12-30 Sobota

  7.00 – + śp. Stanisław ŁUKASIK, Zbigniew ŁUKASIK, Piotr, Helena
  8.30 – + śp. Eugeniusz ZIARNO
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców oraz za ks. proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + śp. Janina GREFLING, zmarli z rodziny GREFLING, Tadeusz ZYCH

2017-12-29 Piątek

 7.00 –
 8.30 –
12.00 – Dziękczynna za wszystkie doznane łaski w mijającym roku
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-12-28 Czwartek

  7.00 – O błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Jana Jakuba KIJAŃSKIEGO
  8.30 – + śp. Zbigniew- 34 rocz. śmierci, Alfons, Józefa(f), ks. Czesław i zmarłych z rodziny
12.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – W intencji Izabeli w 42 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MBF

2017-12-27 Środa

 7.00 – W dniu urodzin Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych oraz wszystkich z ich rodzin
12.00 –
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2017-12-26 Św. Szczepana

 7.00 –
  8.30 – + śp. Tadeusz OSIŃSKI- 3 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Władysław, Władysława(f), Marian z rodziny IMIOŁKÓW, Stanisław, Hieronim, Stanisława(f) z rodziny ZIÓŁKOWSKICH
11.30 – + śp. Anastazja, Józef, Urszula, Mirosław
13.00 – + śp. Piotr WECHTEROWICZ- 22 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Anna WOJTANEK- 3 rocz. śmierci

2017-12-25 Boże Narodzenie

  8.30 – + śp. Jan BERING- 9 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Andrzej ŚLEPOWROŃSKI- 10 rocz. śmierci, Agnieszka ŚLEPOWROŃSKA- 14 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Marta, Franciszek, Marianna, Michał
11.30 – ZA PARAFIAN   (chrzty 90,91)
13.00 – W int. Felicji i Mieczysława BAZIUNIAK- 50 r. ślubu, dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + śp. Józef MATEJEK- 2 rocz. śmierci

2017-12-24 Niedziela

  7.00 – + śp. Kazimierz- 7 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Zofia STĘPNIAK- 9 rocz. śmierci, Stanisław, Krystyna, Jadwiga, Czesław, Janusz
10.00 – + śp. Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron, wszyscy z rodzin ofiarodawców oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – + śp. Edward, Zofia SŁOWIK, Jacek OLESIŃSKI
22.00 – + śp. Ks. Jan CICHY, Michał TOKARSKI i za zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
22.00 – W intencji ks. Adama
24.00 – O Boże błog. i szczególną opiekę MBF dla ks. Proboszcza z okazji 33 r. święceń kapłańskich (od Legionu Maryi)
24.00 – + śp. Zofia, Jan, Edward, Robert, Jadwiga

2017-12-23 Sobota

 6.30 – W intencji Kamila o opiekę MBF o wyjście z nałogów i rozwiązanie problemów
 8.30 – + śp. Wiktor i Rozlin(imię)
12.00 – + śp. Czesław KUBIAK, Kazimierz, Paweł i zmarli z rodzin: KUBIAK, MAKOWIECKICH i MROCZKO  
18.00 – + śp. Bronisław- 10 rocz. śmierci
 

2017-12-22 Piątek

 6.30 – + śp. Antoni- 54 rocz. śmierci, Anna-41 rocz. śmierci, Honorata, Hieronim
 6.30 – + śp. Helena, Wincenty, Bolesława(f), Bronisław i ich zmarli rodzice
 8.30 – + śp. Karolina, Jan, Eugeniusz KŁOPOTOWSCY  i zmarli dziadkowie z obojga stron
12.00 – + śp. Barbara, Józef- 27 rocz. śmierci z rodziny OSTROWSKICH
17.00 –
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-12-21 Czwartek

  6.30 – W intencji Aleksandry i Radosława i ich dzieci, dziękczynna za wszelkie łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  6.30 – W intencji Roberta- dziękczynna za łaski i o uwolnienie z nałogów
  8.30 – W intencji siostry Mona z okazji urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże
12.00 – + śp. Zofia i Stefan z rodziny NOWEK, Jan, Janina z rodziny MOJSEWICZÓW
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-12-20 Środa

 6.30 – W int. Anny i Janusza i ich dzieci i rodziny, dziękczynna za wszelkie łaski i o dalsze Boże błog. i opiekę MBF
 6.30 – W int. Mateusza i Anny i ich dzieci i rodziny, dziękczynna za wszelkie łaski i o dalsze Boże błog. i opiekę MBF
 8.30 – O dary Ducha św. i wypełnienie woli Bożej dla Dawida z okazji imienin
12.00 –
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2017-12-19 Wtorek

 6.30 – Za Katarzynę i Tomasza i ich dzieci i rodziny za wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę MBF i dar przebaczenia
  6.30 – Za Radosława i Wiolettę i ich dzieci i rodziny, dziękczynna za wszelkie łaski i o dalsze Boże błog. i opiekę MBF
  8.30 – W intencji Tomasza i Agnieszki i ich rodziny o Boże błogosławieństwo i wiele łask za przyczyną MBF
12.00 –
17.00 – + śp. Stefan LEWANDOWSKI – 3 rocz. śmierci
18.00 – + śp. Jadwiga i Eugeniusz PIECHOWSCY

2017-12-18 Poniedziałek

 6.30 – + śp. Tadeusz- 4 rocz. śmierci, Irena i zmarli z obojga stron
 8.30 –
12.00 – + śp. Kazimiera- 24 rocz. śmierci, Jan- 39 rocz. śmierci, Tadeusz- 17 rocz. śmierci, Halina, Władysław
17.00 – O miłość i pojednanie dla Zbigniewa i Marii oraz o dar rozeznania woli Bożej dla Jacka
18.00 – W intencji rodziny WŁODARCZYK o zdrowie i opiekę MBF w dalszym życiu

2017-12-17 Niedziela

 7.00 – + śp. Franciszek- 30 r. śm.i, Genowefa- 5 r. śm., Bolesław z rodz. KLEPAJCZUKÓW, Dariusz KOWALCZYK
  8.30 – + śp. Władysław SAMBORSKI i zmarli z obojga stron
  8.30 – + śp. Felicja LESIUK- 6 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Halina, Małgorzata, Marek GRATUNIK
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – + śp. Antoni KANIA- 21 rocz. śmierci, Aleksander KANIA- 32 rocz. śmierci
18.00 – W intencji Mai i Tomasza z okazji 21 rocz. ślubu- dziękczynno- błagalna o opiekę MBF
19.00 – W intencji Jadwigi i Stefana oraz rodziny o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2017-12-16 Sobota

  6.30 – + śp. Irena- 18 rocz. śmierci, Czesław LEGĘĆ
  8.30 – + śp. Jan, Jadwiga, SALMANOWICZ(rodzice ofiarodawcy), Jan, Jadwiga SALMANOWICZ (brat ofiarodawców), Józefa BOROWSKA
12.00 – Za pracowników Polskiego Stowarzyszenia na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną koło w Wolinie i ich rodzin
18.00 – Za żywych i zm. Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci dla żywych o dobrą śmierć a dla zmarłych o życie wieczne
 

2017-12-15 Piątek

 6.30 – W intencji Marka - 40 rocz. urodzin o Boże łaski i opiekę MBF
 6.30 – W intencji Krystyny (dziękczynna) - 70 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
 8.30 – + śp. Łukasz WIŚNIEWSKI- 13 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Bronisław SZCZĘCH- 24 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców z rodziny KUKLA
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-12-14 Czwartek

  6.30 – + śp. Magdalena- 6 rocz. śmierci, Andrzej i zmarłych rodziców i teściów i zmarłych z rodziny
  8.30 – + śp. Zygmunt PILIKOWSKI- 6 rocz. śmierci
12.00 – + śp. Czesław, Filomena, Klemens, Zofia
17.00 – + śp. Leszek SZCZERBIK- miesiąc po śmierci
18.00 – + śp. Adrian, Malwina z rodziny ILNNICKICH i WYSOKIŃSKICH

2017-12-13 Środa

  6.30 – + śp. Teresa - 1 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny WINNICKICH
  8.30 – + śp. Władysław WNĘK- 13 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
12.00 – Za Lalę z okazji urodzin o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże przez serce Matki Bożej
17.00 – + śp. Władysław DOROCH (z okazji pogrzebu)
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2017-12-12 Wtorek

 6.30 – + śp. Halina STACEWICZ- 23 rocz. śmierci
 8.30 – W intencji Magdy z okazji urodzin o potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże przez serce Matki Bożej
12.00 – W intencji Gabrysi z okazji 18 ur. z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i o pozytywne zdanie egzaminu maturalnego
17.00 – + śp. Artur RODHE z okazji śmierci o Boże Miłosierdzie
18.00 – + śp. Genowefa, Szczepan, Jan, Stefan, Malwina, Czesław i zm. z rodz. SZYMCZYKÓW i BRZOZOWSKICH

2017-12-11 Poniedziałek

  6.30 – + śp. Bogumiła PAPIERNIK- 7 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Stanisław, Marta WAPNIEWSCY, Stanisław WAPNIEWSKI
12.00 – + śp. Maciej KIDA - 8 r. śm. i zmarłych rodziców, Aniela PIETRUCH, Jan i Helena SZYDŁOWSCY, Wanda WÓJTOWICZ, Władysław BUŁKA
17.00 – + śp. Bolesław, Stefania, Józef, Zdzisław
18.00 – + śp. Mieczysław BRINKEN- 1 r. śm, Janina i Czesław KLIMKIEWICZ, Helena i Józef JARACZ, Nadzieja i Albin BRINKEN

2017-12-10 Niedziela

 7.00 – + śp. Jerzy WOŹNIAK - 22 rocz. śmierci
  8.30 – + śp. Zofia - 25 rocz. śmierci, Władysław, Kazimierz, Jan
  8.30 – ++ śp. BUTNIKÓW, KIKIEWICZÓW, HAWRANKÓW
10.00 – + śp. Stanisława i Stefan CIEŚLAK, Krystyna i Jan MALECZEK
11.30 – ZA PARAFIAN    (chrzest 88,89)
13.00 – + śp. Stefania, Henryk, Dionizy z rodziny RESZKOWSICH, Bernarda(f), Michał, Tadeusz NOWAKOWSCY
18.00 – + śp. Mariusz ROJEK (od rodziny Jędrusików)
19.00 – + śp. Stefan - 30 rocz. śmierci, Władysława(f), Leszek ZBYTNIEWSCY, Henryk RYKACZEWSKI

2017-12-09 Sobota

  6.30 – + śp. Marianna FERENS- 100 rocz. urodzin
  6.30 – + śp. Stanisława(f), Bolesław z rodziny MOTUS, Bronisława(f), Józef z rodziny PLUST
  8.30 – + śp. Stanisław SZCZEPANIAK- 3 rocz. śmierci
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
15.00 – ślub: Paulina i Piotr
18.00 – + śp. z rodzin: ODOLIŃSKICH, KAMIŃSKICH, ILKIEWICZ

2017-12-08 Piątek

6.30 – + śp. Waldemar RYBOŁOWICZ - 32 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny RYBOŁOWICZ, FLOREK, RYCHLIK o darowanie kar czyśćcowych i radość życia wiecznego
 6.30 –
 8.30 – + śp. Barbara JURKOWSKA- 1 rocz. śmierci, Czesław, Maria, Jakub, Łucja, Jan i wszyscy bliscy zmarli
12.00 – O łaskę wiary i życie wieczne dla wszystkich z rodzin ofiarodawców a dla zmarłych o chwałę nieba
17.00 –
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-12-07 Czwartek

  6.30 – + śp. Dusze w czyśćcu cierpiące
  6.30 – + śp. Zbigniew SMOCZYŃSKI i zmarli z rodziny
  8.30 – + śp. Zygfryd STRZELCZYK- 8 miesięcy po śmierci
12.00 – + śp. Michalina, Maciej, Czesław z rodziny PLUST, Rozalia, Józef, Stanisław z rodziny KURZEJA
17.00 –
18.00 – Za dzieci objęte modlitwą różańcową, rodziców oraz księży posługujących w naszej parafii

2017-12-06 Środa

  6.30 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 30 gregoriańska)
  6.30 – + śp. Mikołaj w dniu imienin
  8.30 – + śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
12.00 – + śp. Janina
17.00 – W intencji błagalno-dziękczynnej o uwolnienie i uzdrowienie Marii z depresji i chorób nowotworowych i wszelkich chorób, klątw, złorzeczeń okultyzmu i działań nieprzyjaciół i opiekę MBF
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2017-12-05 Wtorek

  6.30 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 29 gregoriańska)
  6.30 – + śp. Jadwiga, Eugeniusz GOCZAŁ
  8.30 – + śp. Józef, Bronisława, Emilia JAMROGOWICZ
12.00 – + śp. Helena, KUŹNIAK- 8 rocz. śmierci, Władysław KUŹNIAK
17.00 –
18.00 – + śp. Janina, Juliusz, Mateusz z rodziny JUCEWICZ

2017-12-04 Poniedziałek

 6.30 – Do Bożego Miłosierdzia z prośbą o pomoc w rozwiązaniu trudnej sytuacji rodzinnej oraz o światło Ducha św. w pomyślnym zakończeniu sprawy
  6.30 – + śp. Gerard ODWALD i zmarli z rodziny oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
  8.30 – + śp. Remigia, Helena o dar nieba i zmarli z rodziny ZIÓŁKOWSKICH i PIĄTKÓW, Barbara, Wiesława(f), Danuta
12.00 – + śp. Jadwiga ŁACH- 12 rocz. śmierci, Władysław, Józef, Roman
17.00 – O zdrowie dla Marii JENSEN
18.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 28 gregoriańska)
 

2017-12-03 Niedziela

 7.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 27 gregoriańska)
  8.30 – O Boże błogosławieństwo w ukończeniu pracy
  8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin ( I róża pw. O. Pio )
10.00 – + śp. Brat Edmund SOBIŚ- rocz. śmierci, ks. Wiktor SZCZĘSNY, ks. Eugeniusz URBAŃSKI i wszystkich zmarłych kapłanów i osób konsekrowanych
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Elżbieta PAKOSZ- 16 rocz. śmierci
13.00 – + śp. Antonina, Ryszard MARMOL
18.00 – + śp. Antoni WIŚNIEWSKI
19.00 – + śp. Stanisław RATAJCZAK- 14 rocz. śmierci
 

2017-12-02 Sobota

 7.00 – + śp. Kazimierz, Franciszka KACZOR, Maria, Władysław, Katarzyna, Michał HERBUT
 8.30 – Z okazji 80 ur. Edwarda(on) – dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i dla jego małżonki Weroniki o potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MBF
12.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 19 gregoriańska)
18.00 – + śp. Tadeusz ZYCH
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata ( I Róża pw. O. Pio)
 

2017-12-01 Piątek

7.00 – Dziękczynna za wszystkie łaski i dobrodziejstwa jakie ofiarodawca odebrał od dobrych ludzi z prośbą by żyjącym Bóg błogosławił a zmarłym dał niebo
 8.30 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 25gregoriańska)
12.00 – + śp. Zygmunt RYCHLIK- 11 r. śmierci i za zmarłych z rodziny RYCHLIKÓW, RUSINKÓW, MAGOCHÓW
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-11-30 Czwartek

 7.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 24gregoriańska)
 8.30 – O Boże błogosławieństwo dla Iwony i powrót do zdrowia- dziękczynna
12.00 – W int. Krzysztofa o nawrócenie i powstanie z grzechów oraz wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i zbawienia
18.00 – + śp. Mariusz ROJEK ( od rodziny Dziedziców)
18.00 – + śp. Aleksy- 5 rocz. śmierci

2017-11-29 Środa

 7.00 – + śp. Józef, Maria, Janina, Maria, Władysław, Walenty z rodz. MACKIEWICZ oraz Jan i zm. z rodz. LANGÓW
 7.00 – + śp. Marcin PRZYBYLAK i zmarli z rodziny
 8.30 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 23 gregoriańska)
12.00 – + śp. Anna BIBRZYCKA
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH
 

2017-11-28 Wtorek

 7.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 22 gregoriańska)
 8.30 – W intencji Elżbiety i Adama w 51 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – + śp. Stefan, Franciszka(f), Antonina(f), Stanisław SKRZECZYNA
18.00 – + śp. Z rodziny CIOCHOŃ i RODZEŃ
18.00 – + śp. Józef, Aleksandra, Klara, Teodor, Wiesław, Jadwiga, Bronisław
 

2017-11-27 Poniedziałek

 7.00 – + śp. dusze w czyśćcu cierpiące
 8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha i ich krewnych orz wszystkich z ich rodzin
12.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 21 gregoriańska)
18.00 – + śp. Eugenia PRZESTRZELSKA- 6r. śm., Franciszek PRZESTRZELSKI, Antoni KOCIEŁOWICZ 25r. śm.
18.00 – + śp. Janina 19r. śm., Władysław 5r.śm. KONDZIOŁA i za zm. z rodz. KONDZIOŁÓW, HUDKÓW, SAGANÓW, ZAGAJSKICH

2017-11-26 Niedziela

 7.00 – + śp. Sergiusz SIELEWANIUK, Józef i Józef PARADA
 8.30 – W intencji Genowefy w 85 urodziny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
10.00 – + śp. Marianna(f)
10.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 20 gregoriańska)
11.30 – W int. Ewy i Mieczysława UFLAND z okazji 30rocz. Ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błog. i opiekę MBF    (Chrzest 87/ 2017)
13.00 – + śp. Zofia ZEMER- 2 r. śm., Marian - 12 r. śm, Maria ZEMER- 3 r. śm i za zmarłych rodziców z obojga stron
18.00 – O zdrowie i dary Ducha Św. dla dzieci Karoliny, Marcina, Piotra
19.00 – + śp. Walentyna, Zygmunt KACZMAREK, Walentyna, Władysław KOPCZYŃSCY

2017-11-25 Sobota

  7.00 – + śp. Stanisław, Katarzyna, Franciszek, Józefa(f), Michał
  8.30 – + śp. Robert, Zofia, Jan, Jadwiga, Edward
12.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 19 gregoriańska)
15.00 – W intencji Haliny i Tadeusza OLCZAK z okazji 50 rocz. ślubu (dziękczynno- błagalna)
18.00 – + śp. Mariusz ROJEK ( od rodziny Jachowiczów)
 

2017-11-24 Piątek

 7.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 18 gregoriańska)
 8.30 – O udaną operację
12.00 – Dziękczynno- błagalna za łaskę uzdrowienia brata Arkadiusza, a także w intencji Teresy z okazji 60 rocz. urodzin
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-11-23 Czwartek

  7.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 17 gregoriańska)
  8.30 – ++ śp. WOŹNIAKÓW, LINOWSKICH, SZYMAŃSKICH i ZAPAŁÓW
12.00 – + śp. Marianna WITES- 7 rocz. śmierci, Stanisław, Jan, Zbigniew, Anna
18.00 – W intencji wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii

2017-11-22 Środa

  7.00 – + śp. Jan, Katarzyna, Mirosław DĄBROWSCY i za ich rodziców i dziadków
  8.30 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 16 gregoriańska)
12.00 – + śp. Jan SZLEFER
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2017-11-21 Wtorek

  7.00 – + śp. Kazimiera(f), Marek, Karol
  7.00 – + śp. Florian i Stanisława MAŁECCY
  8.30 – + śp. Stanisława(f), Władysław BIAŁAS i za ich rodziców i dziadków
12.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 15 gregoriańska)
18.00 – W intencji Jolanty z podziękowaniem za dar życia i wszystkie otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże, dary i owoce Ducha św. i opiekę MBF
 

2017-11-20 Poniedziałek

  7.00 – + śp. Stanisława(f), Józef JANKOWSCY- aby Wszechmogący i Miłosierny Bóg przyjął ich do Królestwa Niebieskiego
  7.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 14 gregoriańska)
  8.30 – Dziękczynna za dar życia z prośbą o dalszą opiekę MBF w dniu urodzin Leokadii RYDELEK
12.00 – + śp. Zofia, Andrzej, Jan, Marianna i zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – Dziękując za dotychczasowe łaski i za wszystko, co czyni Bóg każdego dnia dla mojego męża Wojciecha oraz za opiekę MBF w 61 rocz. urodzin proszę o zdrowie dla niego i siłę, aby otwartym sercem przyjmował zaproszenie Boga do czynienia dobra i do wypełniania wszelkich Jego poleceń

2017-11-19 Niedziela

  7.00 – + śp. Sabina, Roman, Daniel
  8.30 – + śp. Janina i Władysław KONDZIOŁA
  8.30 – + śp. Sylwester KOWALIK o niebo dla niego
10.00 – + śp. Marian IMIOŁKA- 5 rocz. śmierci
10.00 – + śp. Janina KUCZYŃSKA ( 13 gregoriańska)
11.30 – Z okazji 40 rocz. ślubu Teresy i Stanisława PIETRUSZKIEWICZÓW z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF na dalsze lata dla nich i ich rodziny
13.00 – + śp. Edward, Zofia SŁOWIK w rocz. śmierci, Jacek OLESIŃSKI
18.00 – + śp. Jan JANIAK, Wacław DŁUSKI
19.00 – + śp. Władysław GLURA ( od Legionu  Maryi)

2017-11-18 Sobota

 7.00 – + Janina KUCZYŃSKA (12 gregoriańska)    
 8.30 – + Jan LANG- 1 rocz. śmierci i zmarli z tej rodziny  
12.00 – W intencji Justyny i Mieczysława TOMYS- 40 rocz. ślubu; z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i dzieci
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + Danuta DOMAGALSKA ++ CZERNIAKÓW, BOGDZIEWICZÓW, WILKIEWICZÓW, KORNACKICH

2017-11-17 Piątek

 7.00 – + Czesława(f), Stanisław, Karol
 7.00 – + Ufland SIWEK, Władysław ŚWIDERSKI
 8.30 – + Janina KUCZYŃSKA (11 gregoriańska)   
12.00 – + Roman i Marta RAFALSCY i zmarli z rodziny z obojga stron
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-11-16 Czwartek

 7.00 – W intencjach wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)    
 8.30 – + Zdzisław GRALIK- rocz. śmierci, jego rodzice, Helena, Józef, bracia: Eugeniusz, Roman
 8.30 – + Leon ŁABUĆ- 1 rocz. śmierci      
12.00 – + Janina KUCZYŃSKA (10 gregoriańska)   
18.00 – Za żywych i zmarłych Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, dla żywych o dobrą śmierć, dla zmarłych o życie wieczne
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-11-15 Środa

 7.00 – + Janina KUCZYŃSKA (9 gregoriańska)   
 8.30 – + Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK
12.00 – + Władysław MISIORSKI- 2 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-11-14 Wtorek

 7.00 – + Józefa(f), Helena, Antoni, Alojzy, Władysław ++ AMBROŻEWICZ
 8.30 – + Janina KUCZYŃSKA (8 gregoriańska)  
12.00 – + Maksymilian, Maria, Błażej, Wiktor ++ LEWANDOWSKICH, LOGA, SZYMKIEWICZ, JUSZCZYSZYN oraz wszystkie dusze zmarłych
18.00 – + Adrian, Malwina ++ ILNICKICH, WYSOKIŃSKICH
18.00 – + Antoni STORTA ++ jego rodziców ++ BOGUSZEWICZ, Genowefa i Władysława(on) BANEL
 

2017-11-13 Poniedziałek

 7.00 – + Emilia, Antoni SOKOŁOWSKICH, aby Wszechmogący i Miłosierny Bóg przyjął ich do Królestwa Niebieskiego
 8.30 – + Stanisław, Zofia, Kazimierz, Marcin ++ WITKOWSKICH, Wioletta, Edward PAWLAK
12.00 – + Bronisława(f), Józef- 20 rocz. śmierci, Piotr BAJURAK, Jerzy, Sylwina- 17 rocz. śmierci, Józef KOCISZEWSCY
18.00 – + Petronela, Antoni, Lucyna, Romuald, Janina, Jan
18.00 – + Janina KUCZYŃSKA (7 gregoriańska) 

2017-11-12 Niedziela

 7.00 – + Henryk- 26 rocz. śmierci, Helena, Zdzisław, Mieczysław STASZEWSCY, Janina, Stanisław BAJDANÓW
 8.30 – ++ KRYSTOSIKÓW, BUDZIŃSKICH, SAMPŁAWSKICH, SZYSZKÓW
10.00 –+ Tadeusz DEMCZUK- 3 rocz. śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny DEMCZUK
10.00 –+ Janina KUCZYŃSKA (6 gregoriańska)  
11.30 – ZA PARAFIAN   (chrzest 82)
13.00 –+ Aniela, Józef, Józef, Stanisława, Stanisław, Stefania z rodziny PISZCZEK, Józef KOWACZ
18.00 –+ Henryk- 18 rocz. śmierci, Czesława(f), Ludwik, Helena, Henryk, Dorota
19.00– + Wiesława KOPEĆ
 

2017-11-11 Sobota

  7.00 – + Bożena KRYSIAK, Władysław PRZYGOCKI( od Grażyny i Mirosława Bińkowskich)
  7.00 – + Marian MICHERDA- 30 rocz. śmierci
  8.30 – + Janina KUCZYŃSKA (5 gregoriańska)   
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
12.00 – W rocz. urodzin Janiny o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + Janina, Alina, Henryk, Roman i zmarli z rodziny DASZKIEWICZ

2017-11-10 Piątek

  7.00 – + Janina KUCZYŃSKA (4 gregoriańska)   
  8.30 – W intencji Renaty z racji imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF na każdy dzień
  8.30 – W intencji Patryka i jego rodziny o dary Ducha świętego i opiekę MBF
12.00 – Za grzeszników, konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-11-09 Czwartek

 7.00 – + Jadwiga, Wiesława(f), Elżbieta i o. Antoni    
 7.00 – + Janina KUCZYŃSKA (3 gregoriańska)  
 8.30 – + Władysław KUŹNIAK- 21 rocz. śmierci, Helena KUŹNIAK          
12.00 – + Dusze kapłańskie i zakonne oczyszczające się w czyśćcu
18.00 – W intencjach wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)

2017-11-08 Środa

 7.00 – Za konających i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
 8.30 – + Janina KUCZYŃSKA (2 gregoriańska)  
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, wszyscy z rodzin ofiarodawców oraz koledzy i koleżanki z lat szkolnych
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-11-07 Wtorek

 7.00 – + Janina KUCZYŃSKA (1 gregoriańska)  
 8.30 – ++ Aniela, Stanisław, Józef, Józef ++ CITKOWSCY
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron, zmarli znajomi, sąsiedzi i wszystkie dusze cierpiące
18.00 – + Ewa GAJ- 3 rocz. śmierci, Agnieszka, Michał KISIELEWICZ, Helena, Stanisław GAJ
18.00 – + Irena, Jan BIAŁY, Czesław BRONECKI i za zmarłych z rodziny BIAŁYCH i PROSOŁOWSKICH
 

2017-11-06 Poniedziałek

 7.00 – ++ JANKOWSKICH i SOKOŁOWSKICH o łaskę nieba dla nich
 7.00 – ++ Władysław, Helena, Stanisław, Bronisława(f) i zmarłe rodzeństwo
 8.30 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz za dusze czyśćcowe, które być może cierpią w czyśćcu z winy ofiarodawcy
12.00 – +Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
18.00 – + Janina GÓRSKA- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Tadeusz ZYCH

2017-11-05 Niedziela

 7.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. dla Danuty w 70 r. ur. i łaski dla całej rodziny
 8.30 – W intencji Henryka o zdrowie a szczególnie o udaną operację
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (8 róża pw. Świętych Dzieci Fatimskich)
10.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna  ++ krewni z obojga stron oraz wszyscy z ich rodzin
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – + Edward SPYCHAŁA- 9 rocz. śmierci
18.00 – W intencji Elżbiety o zdrowie, błogosławieństwo Boże i wytrwałość w jej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy oraz wszelkie dobro dla niej i jej rodziny
19.00 – ++ DORENDA, ZBROJA, ZMORA, ZIÓŁKOWSKICH, SIENKIEWICZ, ILCEWICZ, WOJTAS

2017-11-04 Sobota

  7.00 – W intencjach wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)
  8.30 – + Antonina, Jan, Bronisław, Bolesław, Maria, Barbara
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz dusze czyśćcowe, za które nikt się nie modli (po Mszy św. chrzest: Izabella Mia BRESLIN)
18.00 – + Zofia, Bronisław, zmarli ich rodzice i rodzeństwo, Leszek
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (8 róża pw. Dzieci Fatimskich)

2017-11-03 Piątek

  7.00 – W intencji dziękczynno- błagalnej za opiekę MBF dla rodziny JANKOWSKICH o potrzebne łaski dla dzieci, wnuków i zięcia Mirka o pojednanie i przebaczenie, o łaski wiary, nadziei i miłości   
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – + Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-11-02 Dzień Zaduszny

 7.00 – + Brygida, Jadwiga, Albin PIĄTKOWSCY, Bolesława(f), Brunon, Waldemar POTRYKUS, Krystyna, Wacław BUCZKOWSCY
  8.30 – + Alfreda(f) CHOROMAŃSKA, + rodzice ++ z rodziny CHOROMAŃSKICH, PĘDZIWIATR i zmarli krewni          
12.00 – + Zofia, Jan, Marianna, oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
18.00 – + Janina, Marian NOWACCY, Helena i Franciszek JAŃCZUKOWIE, Kazimierz JAŃCZUK, Aniela, Eugeniusz, Jarosław  z rodziny CHMIELÓW
18.00 – + Janina KLEM - 3 rocz. śmierci i Maria KLEM

2017-11-01 Wszystkich Świętych

 7.00 – + Franciszka(f), Kazimierz, Olga, Wincenty
  8.30 – ++ z rodziny SAWICKICH i KACZMARCZYKÓW
10.00 – + Rafał ZIELIŃSKI oraz zmarli z rodziny ZIELIŃSKICH i HEDRYCH
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Władysław WACHNIK- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Marta, Franciszek, Marianna, Michał

2017-10-31 Wtorek

 7.00 – W intencji Małgorzaty i Sylwiusza KOTOWSKICH- 30 rocz. ślubu- o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
  8.30 – + Edmund, Leokadia, Jan, Henryka(f)
12.00 – ++ rodzice: Józef i Paulina oraz brat Leszek DANIELKIEWICZ
18.00 – Dziękując za dotychczasowe łaski i za wszystko co czyni Bóg każdego dnia dla córki jej męża i dzieci, dla wszystkich ludzi oraz o opiekę MBF w 36 rocz. urodzin Izabeli z prośbą o zdrowie dla niej i siłę aby otwartym sercem przyjmowała zaproszenie Boga do czynienia dobra i pełnienia Jego woli

2017-10-30 Poniedziałek

 7.00 – ++ rodziców: Jan i Czesława(f), Tadeusz, Marian
 8.30 – W intencji Władysławy CZERWIŃSKIEJ- 72 rocz. urodzin
12.00 – + Maria - 25 r. śm. Zdzisław i ich dzieci, Barbara, Grażyna, Zbigniew, Andrzej z rodziny SZWARCZEWSKICH
18.00 – + Mariusz ROJEK (od rodziny Sepiołów)

2017-10-29 Niedziela

 7.00 – ++ z rodziny KOŚMICKICH
 8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (30 gregoriańska)
10.00 – + Zofia- 9 rocz. śmierci, Lucjan MATYSIAK i zmarli z rodziny MATYSIAKÓW i MAJKOWSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – + Helena, Jan w 6 rocz. śmierci i 16 rocz. śmierci
18.00 – + Jan, Maria, Anna, Władysław, Aniela, Maria, Ryszard, zmarli z rodziny ROJEK, CYC, ZAWOJSKICH
19.00 – + Antoni WIŚNIEWSKI

2017-10-28 Sobota

  7.00 – + Anna, Józef, Tomasz
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (29 gregoriańska)
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców oraz ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + Krystyna, Mieczysław MASTOS
 

2017-10-27 Piątek

  7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące     
  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (28 gregoriańska)
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – Dziękczynna z okazji 50 rocz. urodzin Jacka z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-10-26 Czwartek

  7.00 – + Marta, Jan MAŁOSEK, Małgorzata i Alojzy SŁOMIŃSCY, Irena, Mirosław DREWEK i zmarłych z ich rodzin
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (27 gregoriańska)
12.00 – + Stanisława(f), Walerian JAROMIN
18.00 – W intencjach wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)

2017-10-25 Środa

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (26 gregoriańska)
  8.30 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla s. Ireny i s. Czesławy
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-10-24 Wtorek

  7.00 – W intencji Andrzeja o łaskę nawrócenia
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (25 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + Grażyna- 5 rocz. śmierci

2017-10-23 Poniedziałek

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (24 gregoriańska)
  7.00 – + Jerzy- 2 rocz. śmierci, Ryszarda(f), Józef z rodziny BERNATOWICZ i TRZECIAKÓW
  8.30 – + Władysław, Waleria, Jan, Kazimierz, Czesław, Maria
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – W intencji Alicji i Sebastiana w 12 rocz. ślubu i ich syna Dominika, w intencji Żanety i Jakuba oraz córki Pauliny i Karoliny- 6 rocz. ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Jubilatów i ich rodzin

2017-10-22 Niedziela

 7.00 – + Irena, Leon, Maria, Aleksander, Maria, Kazimierz
 8.30 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
10.00 – + Rafał ZIELIŃSKI w dniu imienin
10.00 – + Zbigniew SĘDŁAK- 1 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN (chrzest 72)
13.00 – + Kazimiera(f) - 8 rocz. śmierci
18.00 – + Janina, Franciszek, Roman, Stanisław z rodziny SZWEDT
19.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (23 gregoriańska)
 

2017-10-21 Sobota

  7.00 – + Janina, Stanisława(f), Bronisława(f), Klemens, Jan, Henryk
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (22 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
16.00 – ŚLUB: Natalia i Patryk
18.00 – + Elżbieta PODGÓRSKA- 3 rocz. śmierci

2017-10-20 Piątek

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (21 gregoriańska)
  8.30 – + Stanisław KACZMAREK- 7 rocz. śmierci i zmarli z rodziny KACZMAREK i JABŁONOWSKICH
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-10-19 Czwartek

  7.00 – W intencjach wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii  (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (20 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach
 

2017-10-18 Środa

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (19 gregoriańska)
  8.30 – + Alfreda(f) CHOROMAŃSKA- 14 rocz. śmierci
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-10-17 Wtorek

  7.00 – W intencji Sebastiana o nawrócenia i sakrament pokuty oraz pokój i miłość w rodzinie
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (18 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + Jolanta STRZELECKA- 4 rocz. śmierci
18.00 – + Jadwiga STOJANOWSKA z domu Winiarska

2017-10-16 Poniedziałek

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (17 gregoriańska)
  8.30 – W intencji Maksymiliana w 36 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF na każdy dzień
12.00 – + Zbigniew GUZIK- 15 rocz. śmierci
18.00 – Za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci- dla żywych o dobrą śmierć, dla zmarłych o życie wieczne

2017-10-15 Niedziela

 7.00 – + Józefa(f), Franciszek w rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
 8.30 – + Anna JAROSZ- 20 rocz. śmierci, Alojzy, Zygmunt JAROSZ
10.00 – + Eugeniusz- 1 rocz. śmierci, Stefania- 9 rocz. śmierci z rodziny MĄCZYŃSKICH
10.00 – + Maria RABURSKA- 1 rocz. śmierci, Mieczysław RABURSKI- 11 rocz. śmierci
11.30 – W intencji Bożeny i Stanisława BALICKICH- dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
13.00 – + Roman SZWEDT- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Antoni ŁUKASIUK- 9 rocz. śmierci
19.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (16 gregoriańska)

2017-10-14 Sobota

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (15 gregoriańska)
  8.30 – + Janina, Antoni WÓJCIKOWIE, Wiktor MADEJCZYK
12.00 – W intencji Jadwigi i Jana MAJCHRZYCCY- 45 rocz. ślubu, dziękczynna i o Boże błog. i opiekę MBF
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + Adrian, Malwina, zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH 

2017-10-13 Piątek

  7.00 – W intencji Sławomira w 49 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla niego i całej rodziny
  7.00 – Dziękczynna z okazji 2 urodzin Mateusza
  8.30 – + Władysław PRZYGODZKI od rodziny KOZAKOWSKICH
12.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (14 gregoriańska)
19.00 – ZA PARAFIAN
19.00 – O łaskę wiary, błogosławieństwo Boże i opiekę MBF dla córki Magdaleny

2017-10-12 Czwartek

  7.00 – W intencjach wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (13 gregoriańska)
12.00 – + Jan PIETRASZKIEWICZ- 14 rocz. śmierci i jego rodziców i rodzeństwo
18.00 – + Kazimiera BUDNICKA- 11 rocz. śmierci

2017-10-11 Środa

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (12 gregoriańska)
  8.30 – + Wacław NINARD- 17 rocz. śmierci i zmarli z rodziny NINARDÓW, KRUGŁYCH i GORZAŁÓW
12.00 – + Bolesław PAWLAK- 10 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-10-10 Wtorek

  7.00 – + Władysław PRZYGODZKI od Agnieszki i Zbigniewa Pietruszewskich z dziećmi
  8.30 – + Piotr (bezdomny), Ireneusz (bezdomny)
12.00 – + Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK
18.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (11 gregoriańska)
18.00 – + Aleksander GOŁĘBIEWSKI z okazji pogrzebu  (czwartek)

2017-10-09 Poniedziałek

  7.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (10 gregoriańska)
  8.30 – + Władysław PRZYGODZKI od Urszuli i Kazimierza Bińkowskich
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – + Tadeusz ZYCH
18.00 – + Stanisława, Jan, Marian MEJSNEROWSCY

2017-10-08 Niedziela

 7.00 – + Stanisława SZAŁUCHA- 10 rocz. śmierci
 8.30 – + Henryk ŁUKASIK- 13 rocz. śmierci, Helena, Henryk, Czesława(f), Ludwik, Marianna, Wacław
 8.30 – + Wiktor, Marianna, Władysław RAKOWSKICH, Józef, Katarzyna, Wiktor, Grażyna BIAŁOOKICH, Jadwiga, Jan CIERESZKO
10.00 – W intencji Filipa w 5 rocz. urodzin oraz jego rodziców i brata Franciszka o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
11.30 – ZA PARAFIAN ( chrzest: 80, 81)
13.00 – + Edward- 18 rocz. śmierci, Wioletta PAWLAK i zmarli z rodziny ofiarodawcy
18.00 – + Kazimierz CYBOROŃ (9 gregoriańska)
19.00 – + Janina, Antoni, Wanda, Stanisław i zmarli z obu rodzin
 

2017-10-07 Sobota

  7.00 – w int. ks. Michała Malka – dziękczynna za posługę w naszej parafii i o potrzebne łaski i dary Ducha Świętego na każdy dzień posługi
  8.30 – + śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 8 gregoriańska)
12.00 – +… śp. Eugeniusz ZIARNO
18.00 – …+ śp. Janina DRÓZD 10 r. śm. i zm., z rodz. DRÓZDÓW i ŁUCZAKÓW

20.00 - Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy włane i całego świata

 

2017-10-06 Piątek

 7.00 – … + śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 7 gregoriańska)
 8.30 – …+ śp. Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
12.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-10-05 Czwartek

  7.00 – O uzdrowienie z ciężkiej choroby dla Tobiasza
  7.00 – w intencji wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)
  8.30 – … + śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 6 gregoriańska)
12.00 – … + śp. Adam SZYMAŃSKI -10 r. śm., i za zm. rodziców obu stron i zm. z rodziny
18.00 – W intencji Ady przez wstawiennictwo św. s. Faustyny o wzrost we wierze, dary i owoce Ducha Świętego oraz wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
18.00 – …+  śp. Józef STĄPOREK

2017-10-04 Środa

  7.00 – … + śp. Władysław PRZYGODZKI OD RODZINY Białkowskich z Kłotna
  8.30 – … O Boże bł. i opiekę MBF dla Barbary i Romana w 53 r. ślubu
12.00 – … + śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 5 gregoriańska)
18.00 – W INTENCJACH ŻYJĄCYCH

2017-10-03 Wtorek

  7.00 – …śp. Władysław PRZYGODZKI od rodz. Szymczaków z Włocławka
  8.30 – …śp. Bronisław 4 r. śm.
12.00 – … śp.Danuta, Antoni zm. z rodz. FEDOROWICZ
18.00 – … śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 4 gregoriańska)
18.00 - … Śp. Stanisława(f), Mirosław KALINKA, Janusz BOGUSKI

2017-10-02 Poniedziałek

  7.00 – … + Śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 3 gregoriańska)
  8.30 – o łaskę nieba dla zm. z rodziny MAŁACHOWSKICH, JANKOWSKICH, STADCZYK
12.00 – …+ ŚP. Genowefa, Longina  zm. z rodz. DWURZNIKÓW
18.00 – + ŚP. Antoni WIŚNIEWSKI
18.00 – + Śp. Marian PYZA 10 r. śm., Halina CIMEK

2017-10-01 Niedziela

 7.00 – … śp. Marian PRZYBYLSKI 14 r. śm.
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla członków Żywego Różańca i ich rodzin od 7 róży męskiej św. Józefa i św. Maksymiliana
10.00 – … śp. Paweł CHOJNOWSKI 20 r. śm. i zm., rodziców, teściów, Jerzego, Irenę, Eugeniusza
10.00 - … śp. Kazimierz CYBOROŃ ( 2 gregoriańska)
11.30 – … ZA PARAFIAN
13.00 – … śp.  Helena, Marianna(f), Władysław SADOWSCY i zm. z rodz.
18.00 – … śp. Jan Masiel 2 r. śm., Edward Masiel
19.00 – … śp. Piotr GLEGOŁA 47 r. śm., Stanisława(f) DEROŃ, Marianna i Tadeusz GLEGOŁA

2017-09-30 Sobota

  7.00 – + Jadwiga, Edward GŁUSZCZAK 15 R. ŚM.
  8.30 – + Kazimierz CYBOROŃ (1 gregoriańska)
12.00 – W int. dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców, oraz za ks. proboszcza i kapłanów posługujących w tej parafii
16.00 – ślub: Anna i Artur
18.00 – + Stefania(f) – 23 r. śm, Franciszek i Marianna

2017-09-29 Piątek

  7.00 – O bł. Boże, zdrowie, opiekę MBF, potrzebne łaski dla Michaliny i całej rodziny
  8.30 – W int. księży Michałów w dniu Imienin o Boże bł. na drodze kapłańskiej i opieki MBF
12.00 – Przez wstawiennictwo Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała w int. Michała o otwarcie się na łaskę wiary oraz wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia i do zbawienia
18.00 – ++ ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-09-28 Czwartek

  7.00 – + Jan, Władysława(ona), Wacław, Teresa
  8.30 – W int. wszystkich kapłanów pracujących w naszej parafii, a także w intencjach tych, którzy zostali powołani do kapłaństwa z naszej parafii (intencja od grup modlitewnych naszej wspólnoty parafialnej)
12.00 – W int. Łucji z ok. 85 urodzin., i Stanisława 88 r. urodzin – dziękczynno- błagalna
18.00 – + Eleonora, Bolesław, Tadeusz
18.00 – + Stanisława (f), Wacław, Marianna, Czesław, oraz Stefania(f), Michał, Jan, Aleksander, Mieczysław, zm. z rodz. KACZANOWSKICH

2017-09-27 Środa

  7.00 – Za grzeszników, konających i mających wkrótce odejść do Pana
  7.00 – O wypełnienie się woli Bożej w życiu Michała
  8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha i ich krewnych oraz wszystkich z ich rodzin
12.00 – + Kazimierz – 25 r. śm., Jan, Zofia, Władysław
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-09-26 Wtorek

  7.00 – + Julianna, Jan, Tadeusz, GŁOWACCY; + Piotr WÓJCIK
  8.30 – + Feliksa(f) STASZUK i zm. z rodziny
12.00 – + Tadeusz ZYCH
18.00 – + Irena OLEJNICZAK w 100 r. ur. i śp. Łucja
18.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (30 gregoriańska)

2017-09-25 Poniedziałek

  7.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (29 gregoriańska)
  8.30 – + Kazimiera SAWICKA (30 gregoriańska)
12.00 – Wynagradzająca za grzechy aborcji w naszej Ojczyźnie
18.00 – W 21 r. ślubu Małgorzaty i Adama oraz w 7 r. ślubu Sylwii i Mariusza – o Boże bł. i opiekę MBF

2017-09-24 Niedziela

 7.00 –  + Michał i zm. z rodz. Koszyk
 8.30 –  + Kazimiera SAWICKA (29 gregoriańska)
10.00 – + Zenon DACHTERA 8 r. śm.
10.00 – + Stefan SKROBISZ 14 r. śm. i zm. z rodz. KACAŁÓW i SKROBISZÓW
11.30 – W int. Iwony i Krzysztofa LANG – z ok. 25 r. Ślubu W INT DZIECI Nikoletty i Oskara – DZIĘKCZYNNA i o dalsze Boże bł. i opiekę MBF
11.30 – W int. Czesławy i Leszka BONECKICH z ok. 45 r. ślubu i 70 urodzin p. Leszka-DZIĘKCZYNNA i o dalsze Boże bł. i opiekę MBF
13.00 – + Andrzej CIOS 2 r. śm.
18.00 – + Jan, Stefania(f), Hanna, Stanisława(f) CIBÓR
19.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (28 gregoriańska)

2017-09-23 Sobota

 7.00 – W dniu imienin Bogusławy LITWINIONEK
 8.30 – + Jan Marianna TRZECIAK (27 gregoriańska)
12.00 – + Kazimiera SAWICKA (28 gregoriańska)
16.00 – ślub: Izabela i Kamil
18.00 – + Monika, Czesław SŁUPECKI-22 rocz. śmierci, Łucja PLASKATA- 8 rocz. śmierci

2017-09-22 Piątek

 7.00 – + Jan Marianna TRZECIAK (26 gregoriańska)
 8.30 – Wynagradzająca za grzechy aborcji w naszej Ojczyźnie
12.00 – + Kazimiera SAWICKA (27 gregoriańska)
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-09-21 Czwartek

 7.00 – + Maria BANASZAK- 10 rocz. śmierci
 8.30 – + Kazimiera SAWICKA (26 gregoriańska)
12.00 – + Jan Marianna TRZECIAK (25 gregoriańska)
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-09-20 Środa

 7.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (24 gregoriańska)
 8.30 – + Kazimiera SAWICKA (25 gregoriańska)
12.00 – + Henryk POLEWSKI- 8 rocz. śmierci, Jan POWIETRZYŃSKI- 15 rocz. śmierci, Barbara POWIETRZYŃSKA- 5 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-09-19 Wtorek

 7.00 – + Stefan, Franciszka(f), Antonina(f), Stanisław SKRZECZYNA
 8.30 – + Marianna, Irena, Władysław, Jerzy
12.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (23 gregoriańska)
18.00 – + Kazimiera SAWICKA (24 gregoriańska)
18.00 – + Jerzy TOKAREK-4 rocz. śmierci

2017-09-18 Poniedziałek

 7.00 – O nawrócenie grzeszników
 8.30 – + Mirosław o łaskę nieba i dla zmarłych jego rodziców
12.00 – + Kazimiera SAWICKA (23 gregoriańska)
18.00 – + Grażyna WALOTA- 10 rocz. śmierci
18.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (22 gregoriańska)

2017-09-17 Niedziela

 7.00 – + Andrzej STASZCZYK - 8 rocz. śmierci i za zmarłych ofiarodawców
 8.30 – + Alfons - 14 rocz. śmierci, Józefa(f), ks. Czesław, Zbigniew i zmarli z rodziny
 8.30 – + Kazimiera SAWICKA (22 gregoriańska)
10.00 – + Aniela, Stefan o dar nieba i zmarli z rodziny ZBROJA i ZMORA
11.30 – ZA PARAFIAN  
13.00 – + Lila PERŁAKOWSKA- 8 rocz. śmierci, Leokadia, Zdzisława(f), Bolesław, Alfred, Ryszard
18.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (21 gregoriańska)
19.00 – + Mirosław SZLEZYNGIER- 10 rocz. śmierci

2017-09-16 Sobota

  7.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (20 gregoriańska)
  8.30 – + Piotr STASZUK i za wszystkich zmarłych z rodziny
12.00 – + Kazimiera SAWICKA (21 gregoriańska)
18.00 – Za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci, dla żywych o dobrą śmierć, dla zmarłych o życie wieczne
 

2017-09-15 Piątek

 7.00 – + Kazimiera SAWICKA (20 gregoriańska)
 8.30 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (19 gregoriańska)
12.00 – Dziękczynna za życie i dar chrztu św. dla Urszuli
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-09-14 Czwartek

 7.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (18 gregoriańska)
 8.30 – + Kazimiera SAWICKA (19 gregoriańska)
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zm. krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – + Andrzej w 60 rocz. śmierci i wszystkich zmarłych z rodziny KOMOROWSKICH
18.00 – + Adrian, Malwina ++ ILNICKICH, WYSOKIŃSKICH

2017-09-13 Środa

  7.00 – + Aniela PIETRUCH – 3 miesiąc od śmierci, + Maciej KIDA 8 rocz. śmierci, + Jan 14 r., + Helena 4 r. SZYDŁOWSCY o dar nieba dla nich
  7.00 – + Kazimiera SAWICKA (18 gregoriańska)
  8.30 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (17 gregoriańska)
12.00 – + Krzysztof KASPRZAK, + Zofia, Józef
19.00 – ZA PARAFIAN

2017-09-12 Wtorek

 7.00 – Za dusze czyśćcowe o łaskę nieba
 8.30 – + Kazimiera SAWICKA (17 gregoriańska)
12.00 – ++Jan i Marianna TRZECIAK (16 gregoriańska)
18.00 – O uzdrowienie dla Teresy i jej rodziny
18.00 – O zdrowie, łaski Boże potrzebne w rozwoju, nauce i dalszym życiu dla Jakuba w 10 rocz. urodzin

2017-09-11 Poniedziałek

 7.00 – Za dusze czyśćcowe o łaskę nieba
 8.30 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (15 gregoriańska)
12.00 – + Kazimiera SAWICKA (16 gregoriańska)
18.00 – ++ Za zmarłych rodziców: Maria w 60 rocz. śmierci i Józef w 41 rocz. śmierci
18.00 – + Henryk STĘPNIAK, za rodziców, rodzeństwo i wszystkich z rodziny +Pelagia i Maksymilian CHUDAKÓW + Agnieszka SKULMOWSKA

2017-09-10 Niedziela

 7.00 –  + Aniela, Józef, Józef, Stanisława, Stanisław,  Stefania z rodziny PISZCZEK,  Józef KOWACZ
 8.30 –  + Kazimiera SAWICKA (15 gregoriańska)
10.00 – + Marek, Halina, Małgorzata GRATUNIK
10.00 – + Zbigniew SZWARCZEWSKI w 1 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN  ( chrzest: 58, 61, 73, 76 )
13.00 – 20 rocznica ślubu Anny i Sławomira MĄCZKA i za Jadwigę z okazji urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo i opiekę M. B. Fatimskiej
18.00 – + Rafał KURIATA w 11 rocz. śmierci
19.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (14 gregoriańska)

2017-09-09 Sobota

  7.00 – + Kazimiera Sawicka (14 gregoriańska)
  8.30 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (13 gregoriańska)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + Maria NOWAK, Marianna i Ignacy KOZIŃSCY

2017-09-08 Piątek

 7.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (12 gregoriańska)
 8.30 – + Kazimiera SAWICKA (13 gregoriańska)
12.00 – W intencji Ady z podziękowaniem za dar chrztu św. oraz doznane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MBF oraz dary Ducha Świętego
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-09-07 Czwartek

  7.00 – + Irena LEWANDOWSKA
  8.30 – + Jan WANKIEWICZ- 2 rocz. śmierci i zmarłych rodziców z obojga stron
12.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (11 gregoriańska)
18.00 – + Kazimiera SAWICKA (12 gregoriańska)
18.00 – + Ks. Jan Cichy, Michał TOKARSKI i zmarli z rodziny ofiarodawców i dusze w czyśćcu cierpiące

2017-09-06 Środa

  7.00 – + Kazimiera SAWICKA (11 gregoriańska)
  7.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (10 gregoriańska)
  8.30 – + Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
  8.30 – ++ Za zmarłych rodziców Genowefa- 3 rocz. śmierci, Michał PUŚCIAN
12.00 – + Ewa GREGOROWICZ- 3 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-09-05 Wtorek

 7.00 – + Jan i Marianna TRZECIAK (9 gregoriańska)
 7.00 – + Kazimiera SAWICKA (10 gregoriańska)
12.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + Stanisława(f), Janusz i za zmarłych z rodziny
18.00 – + Zbigniew GRABARCZYK- 43 rocz. śmierci

2017-09-04 Poniedziałek

  7.00 – + Zygmunt, Helena, Irena, Tadeusz, Bogusław i zmarli z rodziny
  8.30 – + Jan i Marianna TRZECIAK (8 gregoriańska)
12.00 – + Anna, Marta, Kazimiera, Franciszek, Czesław i zmarli z rodziny
18.00 – + Kazimiera SAWICKA (9 gregoriańska)
18.00 – + Bronisława(f)- 47 rocz. śmierci, Józef- 35 rocz. śmierci MAJCHRZYCCY

2017-09-03 Niedziela

 7.00 –  + Jan- 4 rocz. śmierci, Marian i cała rodzina SZCZYGLEWSKICH
 8.30 –  O Boże błogosławieństwo dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin
10.00 – W intencji Pauliny i Tomasza MAZURKIEWICZ- 10 rocz. ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski i córki Weroniki
10.00 – W intencji Piotra i Pawła z okazji 21 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF
11.30 – ZA PARAFIAN  ( chrzest: 70 )
13.00 – + Kazimiera SAWICKA (8 gregoriańska)
18.00 – + Lucyna DOBERSTAI- 2 rocz. śm. i zm. z rodz: DOBERSTAI, GARBALIŃSKICH, ZAWISZA, BORKIEWICZ
19.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (7 gregoriańska)
 

2017-09-02 Sobota

 7.00 – + Franciszek- 13 rocz. śmierci, Maria OLBRYŚ i zmarłych dziadków
 8.30 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (6 gregoriańska)
12.00 – + Kazimiera Sawicka (7 gregoriańska)
15.00 – ślub: Paweł i Paula
17.00 – ślub: Przemysław i Magdalena
18.00 – + Idzi BIAŁY
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata

2017-09-01 Piątek

 7.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (5 gregoriańska)
 7.00 – O Boże błogosławieństwo dla członków I Róży Żywego Różańca
 8.30 – + Kazimiera Sawicka (6 gregoriańska)
12.00 – + Antonina(f), Jan, Bronisław, Bolesław, Maria, Barbara
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-08-31 Czwartek

  7.00 – + Kazimiera Sawicka (5 gregoriańska)
12.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (4 gregoriańska)
18.00 – + Urszula HADACZ- 2 rocz. śmierci

2017-08-30 Środa

  7.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (3 gregoriańska)
12.00 – + Kazimiera Sawicka (4 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-08-29 Wtorek

 7.00 – W intencji Mirosława- Augusta w 80 urodziny za wstawiennictwem św. Augustyna i MBF, prośba o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
 7.00 – Dziękczynna z okazji 90 urodzin Henryki MAŁACHOWSKIEJ o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia i opiekę MBF
12.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (2 gregoriańska)
18.00 – + Kazimiera Sawicka (3 gregoriańska)
 

2017-08-28 Poniedziałek

 7.00 – + Kazimiera Sawicka (2 gregoriańska)
12.00 – + Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK, Jerzy, Sylwina, Józef KOCISZEWSCY
18.00 – ++ Jan i Marianna TRZECIAK (1 gregoriańska)

2017-08-27 Niedziela

 7.00 –  O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych oraz wszystkich z ich rodzin
 8.30 –  + Kazimiera Sawicka (1 gregoriańska)
10.00 – + Ryszard WIRTEL- 10 rocz. śmierci, Weronika NITKOWSKA- 25 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN  ( chrzest: 54, 64, 68 )
11.30 – W intencji Ireny i Eugeniusza CHODARA w 40 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF
13.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MBF, wszelkie potrzebne łaski, zdrowie dla Michała z okazji 22 urodzin
18.00 – W intencji Danuty w 63 rocz. urodzin, Adama w 45 rocz. urodzin, Jerzego w 24 rocz. urodzin- Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
20.00 – + Marianna KOPEĆ- 3 rocz. urodzin

2017-08-26 Sobota

 7.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 9/9
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców oraz ks. proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + Józefa(f) BOŃCZUK- 7 rocz. śmierci

2017-08-25 Piątek

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (30 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 8/9
18.00 – ++ ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-08-24 Czwartek

 7.00 – O Boże błogosławieństwo, opiekę MBF, zdrowie, potrzebne łaski dla Grażyny i Zbigniewa z okazji 43 rocz. ślubu i dla całej rodziny
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 7/9
18.00 – + Jan WŁODARCZYK- 21 rocz. śmierci
18.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (29 gregoriańska)

2017-08-23 Środa

  7.00 – + Stanisława(f) PIETRASZKIEWICZ - 8 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
  7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (28 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 6/9
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-08-22 Wtorek

  7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (27 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 5/9  
18.00 – + Jan, Bożena, Janusz, Krzysztof, Maria, Tomasz, Tomasz, Marian, Ryszard, Aleksander, Luba, Roman, Genowefa, Józef, Regina, Wiesław, Edward, Leokadia, Józefa(f), Mirosław, zmarli z rodziny: BOCHEN, PIERKÓW, CHMIELEWSKICH, WĘGLICKICH i zmarłych którzy pozostali na Syberii
18.00 – + Tadeusz GONTARZ- 3 rocz. śmierci, Andrzej i Marta

2017-08-21 Poniedziałek

  7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Barbary w 73 rocz. urodzin
  7.00 – W dniu imienin Joanny o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF, o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski w życiu
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 4/9
18.00 – + Helena, Michał KOLESIŃSCY
18.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (26 gregoriańska)

2017-08-20 Niedziela

 7.00 –  + Czesław KOLESIŃSKI (25 gregoriańska)
 7.00 –  + Gabriela JEZIORNA- 2 rocz. śmierci
 8.30 –  W intencji Mai o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF z okazji 18- tych urodzin
10.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 3/9
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – W intencji Romualda o zdrowie i Boże błogosławieństwo z okazji urodzin
18.00 – + Zofia, Marian, Jan, zmarli z rodziny SKOCZYLAS i LUZIŃSCY
20.00 – W 11 rocz. ślubu Anity i Patryka i ich córeczki Ani o Boże błogosławieństwo, łaski, o żywą wiarę, zdrowie i opiekę Matki Najświętszej

2017-08-19 Sobota

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (24 gregoriańska)
12.00 –  Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 2/9
12.00 –  O Boże błogosławieństwo, liczne łaski, pomyślne załatwienie spraw dla żony Marii i siostry Marii i opiekę MBF
18.00 – + Bożena KRYSIAK - 13 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców ofiarodawców

2017-08-18 Piątek

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (23 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące 1/9
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-08-17 Czwartek

  7.00 – + Teresa, Irena, Leon, Andrzej i zmarli z rodziny
  7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (22 gregoriańska)
12.00 – + Leokadia- 26 rocz. śmierci
18.00 – W intencji Pauliny i Artura w 10 rocz. ślubu oraz za sakrament I komunii świętej ich syna Dominika z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże, dary, owoce i charyzmaty Ducha św.
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-08-16 Środa

  7.00 – + Benon MAĆKOWIAK- 19 rocz. śmierci, Ireneusz GRABARCZYK- 18 rocz. śmierci
  7.00 – + Zdzisław WASILEWSKI- 25 rocz. śmierci, Jadwiga- 24 rocz. śmierci, za zmarłych rodziców i ofiarodawców
12.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (21 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-08-15 Wtorek

  7.00 – + Genowefa ZIENKIEWICZ- 19 rocz. śmierci
  8.30 – + Maria (z racji imienin), Marian, Irena, Ryszard, Stanisław, Czesław
10.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (20 gregoriańska)
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron, oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące    
13.00 – ZA PARAFIAN    (Piesza Pielgrzymka ze Stargardu i Gryfina)
18.00 – + Alfred ZIĘTEK- 11 rocz. śmierci, rodziców: Piotr i Wiktoria, teściów: Jan i Józefa, rodzeństwo: Janina, Bożena, Danuta, Tadeusz, Józef,, Ryszard, Roman, szwagrów: Zygmunt, Stanisław, Leszek, bratanków: Jarek, Marek, Sebastian
20.00 – + ks. Jan CICHY oraz Janina, Kazimierz SOBIERAŃSCY, Celina, Ryszard TOKARSCY, Michał TOKARSKI

2017-08-14 Poniedziałek

  7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (19 gregoriańska)
  7.00 – + Imgarda i Gerard RUTZ
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – + Adrian, Malwina- 3 rocz. śmierci, zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH

2017-08-13 Niedziela

 7.00 – + Zdzisław ROTKIEWICZ- 5 rocz. śmierci
 8.30 – + Czesław KOLESIŃSKI (18 gregoriańska)
10.00 – + Andrzej, Magdalena, i zmarłych kapłanów i za zmarłych z rodziny
11.30 – + Antoni WIŚNIEWSKI za wstawiennictwem MBF o otwarcie bram nieba  (chrzest: 38,49,62,63)
13.00 – + Elżbieta PODGÓRSKA i Czesława KUREK
18.00 – Dziękczynna w intencji Anny i Rafała w  rocz. ślubu oraz ich dzieci Oli i Krzysia za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla nich i całej rodziny i opiekę MBF na dalsze lata
19.00 –  ZA PARAFIAN

2017-08-12 Sobota

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (17 gregoriańska)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
12.00 – W intencji Iwony i Henryka ORLOF- dziękczynna z okazji 40 rocz. ślubu z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże    i opiekę MBF
18.00 – + Andrzej WALUŚ, Kazimierz, Janina GROŃSCY
 

2017-08-11 Piątek

 7.00 – + Wacław PAC- 2 rocz. śmierci, Bożena, Marcin, Helena, Kazimierz, Stanisław
12.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (16 gregoriańska)
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-08-10 Czwartek

  7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (15 gregoriańska)
  7.00 – + Antonina BORYCA- 30 rocz. śmierci
12.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – W intencji Elżbiety i Pawła w 15 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze dla nich życie i dla ich synka Jakuba

2017-08-09 Środa

 7.00 – + Maria MACKIEWICZ i zmarli z rodziny
12.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (14 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-08-08 Wtorek

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (13 gregoriańska)
12.00 – W intencji dusz czyśćcu cierpiących
18.00 – + Grażyna WALOTA- 10 rocz. śmierci, Franciszek, Maria, Edward, Marianna, Zygmunt, Klemens, Teresa

2017-08-07 Poniedziałek

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (12 gregoriańska)
12.00 – + Józef BARANOWSKI- 19 rocz. śmierci i za wszystkich z rodziny
18.00 – + Irena BIAŁA- 5 rocz. śmierci, Jan BIAŁY, Czesław BRONECKI i zmarli z rodziny BIAŁYCH i PROSOŁOWSKICH

2017-08-06 Przemienienie Pańskie

 7.00 –  O łaskę wiary i przemianę duchową dla ofiarodawcy i jej bliskich
 8.30 –  O Błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (V Róża pw. św. Michała Archanioła)
10.00 – + Henryk STERNA- 8 rocz. śmierci
11.30 – W intencji Grażyny i Krzysztofa MIKOŁAJCZYKÓW w 40 rocz. ślubu w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo
13.00 – + Natalia, Czesław i za zmarłych ich rodziców
18.00 – Dziękczynna w intencji Katarzyny i Stanisława w 8 rocz. ślubu za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla nich i całej rodziny i opiekę MBF na dalsze lata
20.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (11 gregoriańska)

2017-08-05 Sobota

  7.00 – O NAWRÓCENIE DLA Anny i Jarosława i łaskę wiary dla nich i ich dzieci
12.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (10 gregoriańska
16.00 – ślub Katarzyna i Marcin
18.00 – + Janina i Zenon LENTOWCZYK
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata – V Róża Żywego Różańca pw. Św. Michała Archanioła

2017-08-04 Piątek

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (9 gregoriańska)
12.00 – + Eugeniusz KOWALEWSKI - 24 r. śm., Stanisława(f) GLEGOŁA – 18r. śm.
18.00 – ++ ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-08-03 Czwartek

7.00 – W intencji Jolanty i Tomasza MOSTOWSKICH w 15 r. ślubu o Boże bł. i potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia
12.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (8 gregoriańska)
18.00 – + Artur SZCZUROWSKI 1 r. śm.
 

2017-08-02 Środa

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (7 gregoriańska)
12.00 – + Bolesław 31 r. śm.
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-08-01 Wtorek

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (6 gregoriańska)
 7.00 – O Boże bł. dla członków I Róży Żywego Różańca    
12.00 – + Tadeusz ZYCH
18.00 – W int. Laury w 5 r. urodzin – o Boże bł. i opiekę MBF; o Bł. Boże dla rodziców i nowo narodzonego braciszka Nikodema

2017-07-31 Poniedziałek

 7.00 – + Jan SMYCZEK 6 m-cy po śmierci
12.00 – + Jerzy, za zm. z rodz. JUNIEWICZÓW
18.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (5 gregoriańska)

2017-07-30 Niedziela

 7.00 – + Czesław Kolesiński (4 gregoriańska)
 8.30 – + Irena i zm.  z rodziny ofiarodawców
10.00 – Dziękczynna za 25 lat pożycia małżeńskiego Ewy i Adama SZCZEPAŃSKICH z prośbą o bł. Boże i opiekę MBF
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Henryka(f) Franciszek, Czesława(f), Tadeusz, Wiktoria
18.00 – + Zbigniew SZPERKA 2 r. śm.
19.00 – + Magdalena TYCZYŃSKA 13 r. śm.
 

2017-07-29 Sobota

 7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (3 gregoriańska)  
12.00 – W int. Dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców oraz za księży posługujących w tej parafii (chrzest 66)
16.00 – ślub Agata i Kamil
18.00 – + Marta FELIGA, Henryk Tomczak z ok. Imienin

2017-07-28 Piątek

  7.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (2 gregoriańska)
12.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-07-27 Czwartek

  7.00 – ++ Dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – + Czesław KOLESIŃSKI (1 gregoriańska)
18.00 – w int. Ks. Mariusza z ok. urodzin
18.00 - + Zenon ŻELAZOWSKI w 1 r. śm.

2017-07-26 Środa

 7.00 – + Anna(z ok. Imienin, i 41 r. śm.) + Honorata 27 r. śm., + Hieronim
10.00 - Pogrzeb + Czesława(f) WASILEWSKA
12.00 – w int. Anny oraz we wszystkich jej intencjach
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH
 

2017-07-25 Wtorek

 7.00 – + Jan LANG (30 gregoriańska)
12.00 – W int. Krzysztofa o czystość serca, ciała i umysłu, oczyszczenie się w Sakr. Pokuty, pojednanie się z Bogiem oraz wszystkie łaski potrzebne do zbawienia
18.00 – + Anna, Stefan, Tadeusz, Barbara ++ SAWICKICH, MILERÓW

2017-07-24 Poniedziałek

 7.00 – + Roman
12.00 – + Józef 15 r. śm. zm., rodziców obojga stron
18.00 – + Jan LANG (29 gregoriańska)

2017-07-23 Niedziela

 7.00 – + Jan LANG (28 gregoriańska)
 8.30 – W int. Anny z ok. Imienin- jako podziękowanie za syna i wszelkie otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę MBF i Świętej Patronki
10.00 – + Ahafia (ona) Majchrzak 9r.śm
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 39,50.57)
13.00 – + Alina BROŻEK, Janina, Bronisław
18.00 – + Zdzisław BARANIAK 1 r. śm.
20.00 – + Stanisław, Helena GADACZ i zm. ich rodziców
 

2017-07-22 Sobota

  7.00 – W podziękowaniu MBF za uratowanie życia Jadwigi, prosząc o zdrowie i bł. Boże.
12.00 – 40 r. śluby Stefanii i Eugeniusza  Zaborniak- dziękczynna i o Boże bł. I opiekę MBF dla Jubilatów
15.00 – ślub Małgorzata i Dean Clive
18.00 – + Jan LANG (27 gregoriańska)

2017-07-21 Piątek

  7.00 – + w int. Natalii i Mirosława – 54 r. ślubu, Dziękczynna i o Boże bł. I opiekę MBF dla Jubilatów i rodziny
12.00 – + Jan LANG (19 gregoriańska)
18.00 – ++ ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-07-20 Czwartek

  7.00 – + O boże błog., opiekę MBF, wiele łask, zdrowie dla Leszka z ok. urodzin
12.00 – + Jan LANG (18 gregoriańska)
18.00 – za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-07-19 Środa

  7.00 – + Grzegorz Zieliński
12.00 – + Jan LANG (24 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-07-18 Wtorek

  7.00 – + Kazimierz, Błoszczyk, 35 r. śm., Zofia, Krystyna, Marianna, Leon, Janusz, Andrzej
12.00 – + Jan LANG (23 gregoriańska)
18.00 – + Agnieszka Skulmowska1 r. śm., Irena i Henryk Skulmowscy, Henryk, Stępniak i ++ z rodziny

2017-07-17 Poniedziałek

 7.00 – + Joanna, Wacław Lewaszkiewicz ++ rodziców z obojga stron
12.00 – + Marianna Trzeciak
18.00 – + Jan LANG (22 gregoriańska)

2017-07-16 Niedziela

 7.00 – + Urszula Osińska 1 r. śm
 8.30 – + w roczn. Ślubu Jadwigi i Bartka, Helenę i Roberta i ich synka Edwarda o Boże bł., zdrowie , łaski opiekę Matki Najśw., i miłość małżeńską.
10.00 – + O dar nieba dla zmarłych Władysław, Władysława(f), Marian ++ z rodz. Imiołków, Stanisław, Hieronim, Stanisława(f) z rodz. Ziółkowskich
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 59,60)
13.00 – + Eugeniusz Wasylów 10 r. śm.
18.00 – w int. Beaty i Karola 1 r. ślubu, Urszuli i Andrzeja 36 r. ślubu, Krystyny i Piotra 31 r. ślubu, Dziękczynna i o dalsze Boże bł. Dla Jubilatów i ich rodzin
20.00 – + Jan LANG (21 gregoriańska)

2017-07-15 Sobota

 7.00 – + Kazimierz, Piotr, Michalina
12.00 – + Jan LANG (20 gregoriańska) Chrzest (55)
18.00 – + Zofia, zm. krewni oraz w int. wszystkich żyjących z rodziny okrytych Szkaplerzem Świętym
 

2017-07-14 Piątek

 7.00 – + Bogdan Kopczyński (z okazji urodzin)
12.00 – + Jan LANG (19 gregoriańska)
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-07-13 Czwartek

 7.00 – + Jan LANG (18 gregoriańska)
12.00 – + Czesława ANTKOWIAK (30 gregoriańska)
19.00 – PRO POPULO

2017-07-12 Środa

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (29 gregoriańska)
12.00 – + Jan LANG (17 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-07-11 Wtorek

  7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (28 gregoriańska)
12.00 – ++ Porębskich, Wasągów, oraz zm. brata Mieczysława
18.00 – + Jan LANG (9 gregoriańska)

2017-07-10 Poniedziałek

 7.00 – o błog. Boże i zdrowie dla Alfredy(f) Zadykowicz
12.00 – + Czesława ANTKOWIAK (27 gregoriańska)
18.00 – + Jan LANG (15 gregoriańska)

2017-07-09 Niedziela

 7.00 – + Ryszard Pilichowski, Jerzy Woźniak, Stanisława(f), Józef Szałucha, Antoni Korniluk
 8.30 – + Kazimierz(20 r. śm), Józef(8r. śm.), Aleksandra(f)
10.00 – + Leszek Błaszkowski 5 r. śm., i za zm. jego rodziców i rodzeństwo; + Wanda Tarczyńska w 1 r. śm., i za jej zm. rodziców i rodzeństwo
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 25,46,59,60)
13.00 – w int Elżbiety i Ryszarda Kozłowskich z ok. 40 r. ślubu - dziękczynna i o dalsze Boże bł. I opiekę MBF
18.00 – + Jan LANG (14 gregoriańska)
20.00 – + Czesława ANTKOWIAK (26 gregoriańska)

2017-07-08 Sobota

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (25 gregoriańska)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
14.00 – JUBILEUSZ- 50- lecia małżeństwa Janiny i Eugeniusza WĘCOWSKICH
18.00 – + Jan LANG (13 gregoriańska)
 

2017-07-07 Piątek

 7.00 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
 7.00 – + Jan LANG (12 gregoriańska)
 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (24 gregoriańska)
12.00 – + Jan  CIOCHOŃ
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-07-06 Czwartek

 7.00 – + Jan LANG (11 gregoriańska)
12.00 – W intencji Łucji i Stanisława LIS z okazji 60 rocz. ślubu: dziękczynno- błagalna
18.00 – + Czesława ANTKOWIAK (23 gregoriańska)

2017-07-05 Środa

 7.00 – + Jan LANG (10 gregoriańska)
 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (22 gregoriańska)
12.00 – + Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-07-04 Wtorek

  7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (21 gregoriańska)
12.00 – + Jan LANG (9 gregoriańska)
18.00 – + Adrian, Malwina, zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
 

2017-07-03 Poniedziałek

 7.00 – + Jan LANG (8 gregoriańska)
12.00 – + Czesława ANTKOWIAK (20 gregoriańska)
18.00 – + Zofia GRABOWSKA- 4 rocz. śmierci, za tatę Klemensa i wszystkich zmarłych z rodziny

2017-07-02 Niedziela

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK (19 gregoriańska)
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (od 4 róży  pw. św. Elżbiety)
10.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron, oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
11.30 – ZA PARAFIAN  (chrzest 43,47)
13.00 – + Zofia, Stanisław CENDROWICZ, Wiesław ROSIŃSKI
18.00 – + Edward KRASUCKI
19.00 – + Jan LANG (7 gregoriańska)

2017-07-01 Sobota - Pierwsza sobota miesiąca

7.00– + Bronisław, Antonina, Jan, Antoni, Anna

12.00– + Czesława ANTKOWIAK (18 gregoriańska)

15.00–ŚLUBNA: Magdalena i Michał

16.00–ŚLUBNA: Joanna i Chris

18.00– + Jan LANG (6 gregoriańska)

20.00– Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata

2017-06-30 Piątek

7.00– + Czesława ANTKOWIAK (17 gregoriańska)

8.30– + Helena, Michał, Czesław, Krystyna i zm. z rodziny KOLESIŃSKICH

12.00– + Jan LANG (5 gregoriańska)

18.00–  ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-06-29 Czwartek - Uroczystość Św. Piotra i Pawła

  7.00– W intencji Jaromiry (f.) w 53 urodziny o Boże błogosławieństwo, opiekę MBF dla niej i całej rodziny

  8.30– + Czesława ANTKOWIAK (16 gregoriańska)

12.00– + Cecylia, Dominik, Tadeusz, Danuta

18.00– + Genowefa, Roman GROBERSCY

18.00– + Jan LANG (4 gregoriańska)

2017-06-28 Środa

7.00– + Wacław, Marek ++ z rodziny ofiarodawcy

8.30– + Czesława ANTKOWIAK (15 gregoriańska)

12.00– + Jan LANG (3 gregoriańska)

18.00– ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-06-27 Wtorek

7.00– Za dusze w czyśćcu cierpiące

8.30– O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha, ich krewnych oraz wszystkich z ich rodzin

12.00– + Jan LANG (2 gregoriańska)

18.00– + Czesława ANTKOWIAK (14 gregoriańska)

2017-06-26 Poniedziałek

7.00– + Czesława ANTKOWIAK (13 gregoriańska)

7.00– + Ks. Jan CICHY (30 gregoriańska)

8.30– + Regina TOMASZEWSKA 12 rocz. tragicznej śmierci

12.00– + Jan LANG (1 gregoriańska)

18.00– W intencji Ady w podziękowaniu za dar życia oraz wszystkie doznane łaski z prośbą o wzrost w wierze, błogosławieństwo Boże, dary, owoce Ducha św. oraz opiekę MBF

2017-06-25 Niedziela

7.00– W intencji Danuty i Eugeniusza WACHOWSKICH w 35 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

 8.30– + Władysław SAMBORSKI i zm. z obojga stron

10.00– + Franciszek SZYMCZAK w 18 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny SZYMCZAK

10.00– + Ks. Jan CICHY (29 gregoriańska)

11.30– ZA PARAFIAN  (chrzest 51,53)

13.00– + Aleksander, Wiktoria, Władysław, Teresa, Marianna, Kazimierz

18.00– + Jerzy 12 rocz. śmierci, Sylwina, Józef KOCISZEWCY, Bronisława (f.), Józef, Piotr BAJURAK

19.00– + Czesława ANTKOWIAK (12 gregoriańska)

2017-06-24 Sobota

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (11 gregoriańska)
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (28 gregoriańska)
 8.30 – Dziękczynno-błagalna w intencji Marzeny w 45 urodziny, Joanny w 35 urodziny o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i w intencji Danuty z okazji imienin
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową rodziców oraz za ks. proboszcza i księży posługujących w tej parafii
15.00 –  Jubileusz małżeństwa Państwa GÓRECKICH  60 rocz. (Janina i Leon)
16.00 – ŚLUBNA: Natalia i Tomasz
18.00 – ZA PARAFIAN

2017-06-23 Piątek

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (10 gregoriańska)
 8.30 – + Ks. Jan CICHY (27 gregoriańska)
12.00 – Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy ofiarodawcy, jej bliskich oraz wszystkich grzeszników
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-06-22 Czwartek

 7.00 – + Ks. Jan CICHY (26 gregoriańska)
 8.30 – ++ z rodziny WINNICKICH i LEKKICH
12.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (9 gregoriańska)
18.00 – + Stefania STAŃCZYK w 4 rocz.,+ Katarzyna CWOJDZIŃSKA, + Mieczysław STEFAŃCZUK
18.00 – + Stanisław GÓRSKI

2017-06-21 Środa

 7.00 – + Wacława (f.), Jan, Teresa, Władysława (f.)
 8.30 – + Czesława ANTKOWIAK  (8 gregoriańska)
12.00 – + Ks. Jan CICHY (25 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-06-20 Wtorek

 7.00 – O ulgę w cierpieniu i  zdrowie dla Marty i Bożą opiekę i błogosławieństwo MBF dla Barbary i Pawełka
 8.30 – + Za zmarłych rodziców: Waleria, Władysław oraz zmarłych braci: Jan, Kazimierz  
12.00 – + Ks. Jan CICHY (24 gregoriańska)
18.00 – + Janina, Tadeusz TOKAREK
18.00 – + Stanisława, Adolf ZŁOTCY
19.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (7 gregoriańska)

2017-06-19 Poniedziałek

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (6 gregoriańska)
 8.30 – + Zbigniew ŁUKASIK z okazji urodzin oraz Stanisław
12.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – + Wojciech WARECKI 10 rocz. śmierci, Tadeusz i Emilia
18.00 – + Ks. Jan CICHY (23 gregoriańska)

2017-06-18 Niedziela

 7.00 – W intencji dziękczynnej za otrzymane łaski z prośbą o dalsze dla Joanny, Ady, Igora OBSZAŃSKICH
 8.30 –  Dziękczynna w 35 rocz. ślubu Grażyny i Tadeusza MIZIŃSKICH w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
10.00 – + Rafał ZIELIŃSKI w dniu urodzin
10.00 – + Adrian, Malwina ++ ILNICKICH, WYSOKIŃSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – + Jacek OLESIŃSKI 4 rocz. śmierci
13.00 – + Stanisława (f.) TYMIŃSKA 11 rocz. śmierci
18.00 – + Ks. Jan CICHY (22 gregoriańska)
19.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (5 gregoriańska)

2017-06-17 Sobota

 7.00 – + Maria, Edmund, Stanisław z rodziny WOJTCZAK
 8.30 – + Ks. Jan CICHY (21 gregoriańska)
12.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (4 gregoriańska)
16.00 – ŚLUBNA: Rosa i Łukasz
18.00 – + Kazimierz GADOWSKI, Stefania i Józef BRZOZOWSCY

2017-06-16 Piątek

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (3 gregoriańska)
 8.30 – + Helena ANISZEWSCY- 40 rocz. śmierci i zmarli z rodziny ANISZEWSKICH
12.00 – + Ks. Jan CICHY (20 gregoriańska)
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-06-15 Czwartek

 7.00 – + Feliks, Władysława(f), Felicja, Michał
 8.30 – Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie oraz dalsze błog. Boże dla Mariana z okazji 68 rocz. urodzin
10.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna i wszyscy zmarli z ich rodzin
11.30 – ZA PARAFIAN
11.30 – +  Ks. Jan CICHY (19 gregoriańska)
18.00 – + Ludwik ONAK (30 gregoriańska)
19.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (2 gregoriańska)
 

2017-06-14 Środa

 7.00 – + Czesława ANTKOWIAK  (1 gregoriańska)
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (18 gregoriańska)
 8.30 – + Ludwik ONAK (29 gregoriańska)
12.00 – + Szymon ADAMCZYK- 42 rocz. śmierci, Michalina i zmarli z rodziny ADAMCZYK
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-06-13 Wtorek

 7.00 – + Ludwik ONAK (28 gregoriańska)
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (17gregoriańska)
 8.30 – + Antoni i Emilia KLEPADŁO
12.00 – Dziękczynna za wszystkie doznane łaski przez wstawiennictwo św. Antoniego
19.00 – ZA PARAFIAN

2017-06-12 Poniedziałek

 7.00 – W intencji Kajetana- 6 rocz. chrztu św. o Boże błogosławieństwo dla niego i całej rodziny
 8.30 – + Ludwik ONAK (27 gregoriańska)
12.00 – + Feliks STERNA- 46 rocz. śmierci
18.00 – + Józef GRZYB- 41 rocz. śmierci
18.00 – + Ks. Jan CICHY (16 gregoriańska)

2017-06-11 Niedziela

 7.00 – + Bogumiła PAPIERNIK-78rocz. śmierci
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (15 gregoriańska)
 8.30 – + Ks. Czesław - 22 rocz. śmierci, Józefa(f), Alfons, Zbigniew i zmarli z rodziny
 8.30 – + Ludwik ONAK (26 gregoriańska)
10.00 – W int. Jolanty - dziękczynna za wszelkie doznane łaski z prośbą o Boże błog., dary i owoce Ducha Świętego i opiekę MBF
11.30 – ZA PARAFIAN   (chrzest: 37, 41, 44)
13.00 – + Bronisława(f)- 18 rocz. śmierci, Wacław- 40 rocz. śmierci (rodzice)
18.00 – + Antoni- 27 rocz. śmierci
19.00 – W intencji Anny w rocz. urodzin oraz Andrzeja o opiekę MBF i potrzebne łaski

2017-06-10 Sobota

 7.00 – + Ludwik ONAK (25 gregoriańska)
 8.30 – + Ks. Jan CICHY (14 gregoriańska)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników(Rycerstwo Niepokalanej)
15.00 – ŚLUBNA: Aleksandra i Sebastian
16.00 – ŚLUBNA: Aleksandra i Tomasz
17.00 – ŚLUBNA: Marta i Marcin
18.00 – + Aniela i Marian MIZIAŁKOWSCY

2017-06-09 Piątek

 7.00 – + Irena, Maria, Szymon, Bogdan
 8.30 – + Ludwik ONAK (24 gregoriańska)
12.00 – + Ks. Jan CICHY (13 gregoriańska)
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-06-08 Czwartek

 7.00 – + Ks. Jan CICHY (12 gregoriańska)
 8.30 – + Męża Jerzego- 14 rocz. śmierci i za zmarłych z rodziny
12.00 – O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz o świętość i gorliwość dla kapłanów
18.00 – + Helena FIJAŁKOWSKA,++ AUGUSTYNIAK i FIJAŁKOWSKICH
18.00 – + Ludwik ONAK (23 gregoriańska)

2017-06-07 Środa

 7.00 – + Irena, Adam, Jerzy
 8.30 – + Ks. Jan CICHY (11 gregoriańska)
12.00 – + Ludwik ONAK (22 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-06-06 Wtorek

 7.00 – + Ludwik ONAK (21 gregoriańska)
 8.30 – + Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – ++ KARASIEWICZ, FIR, BRZÓZKA, Paulina SIKORSKA, Mateusz GRAJEWSKI,  PAŁASZ, MAJCHER
18.00 – + Ks. Jan CICHY (10 gregoriańska)

2017-06-05 Poniedziałek

 7.00 – O łaski nawrócenia dla Katarzyny i Krzysztofa
 8.30 – + Ludwik ONAK (20 gregoriańska)
12.00 – + Ks. Jan CICHY (9 gregoriańska)
18.00 – + Leszek- 3 rocz. śmierci
18.00 – + Jan PROTASIEWICZ- 3 rocz. śmierci
 

2017-06-04 Niedziela

 7.00 – + Ludwik ONAK (19 gregoriańska)
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (8 gregoriańska)
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (III róża św. Faustyny
10.00 – Prośba o dary i owoce Ducha Świętego dla Jolanty, Krzysztofa, Arkadiusza, Ady i ich rodziców
10.00 – O Boże błog., opiekę MBF, liczne łaski, zdrowie dla Teresy i Jerzego DREWNIAK z okazji 40- lecia pożycia małżeńskiego
11.30 –  ZA PARAFIAN   (chrzest: 35, 42, 44 ,45)
13.00 – + Stanisław SKROBISZ- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Dariusz KOWALCZYK- 13 rocz. śmierci, Genowefa, Franciszek, Bolesław
19.00 – + Paulina, Jan, Józef i wszystkich zmarłych z rodziny ZABORNIAK

2017-06-03 Sobota

 7.00 – + Ks. Jan CICHY (6 gregoriańska)
 8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 9/9 (od pielgrzymów)
12.00 – + Ludwik ONAK (18 gregoriańska)
18.00 – + Janina GREFLING-10 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (III róża pw. św. Faustyny)

2017-06-02 Piątek

 7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 8/9 (od pielgrzymów)
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (6 gregoriańska)
 8.30 – + Ludwik ONAK (17 gregoriańska)
12.00 – + Edward SZCZYGLEWSKI- 2 rocz. śmierci
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-06-01 Czwartek

7.00 – + Ludwik ONAK (16 gregoriańska)
8.30 – + Eugeniusz CZERWIŃSKI- 18 rocz. śmierci
12.00 – O łaskę wiary dla Marii, oczyszczenie się w sakramencie pokuty i pojednania z Bogiem
18.00 – + Marianna, Władysław SKRZYPA i zmarli z rodziny
18.00 – + Ks. Jan CICHY (5 gregoriańska)

2017-05-31 Środa

 7.00 – + Ks. Jan CICHY (4 gregoriańska)
 8.30 – + Ludwik ONAK (15 gregoriańska)
12.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-05-30 Wtorek

 7.00 – + rodziców z obojga stron i zmarłe rodzeństwo
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (3 gregoriańska)
 8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 6/9 (od pielgrzymów)
12.00 – + Ludwik ONAK (14 gregoriańska)
18.00 – + Eleonora, Bolesław, Tadeusz

2017-05-29 Poniedziałek

 7.00 – + Ludwik ONAK (13 gregoriańska
 7.00 – + Ks. Jan CICHY (2 gregoriańska)
 8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 5/9 (od pielgrzymów)
12.00 – W int. Aurelii - 2 rocz. urodzin i w intencji Marceliny- 33 rocz. urodzin o opiekę MBF i potrzebne łaski
18.00 – + Józef- Dariusz WERNER i zmarli jego rodzice: Józef i Janina WERNER
18.00 – + Henryk DRÓZD- 15 rocz. śmierci i zmarli z rodziny DRÓZDÓW i ŁUCZAKÓW

2017-05-28 Niedziela

 7.00 – + Helena STASZEWSKA- 25 rocz. śmierci, Henryk, Mieczysław, Zdzisław, Janina, Stanisław BAJDAN
 8.30 – + rodziców: Zofia, Władysław(on), Janina, Aleksander, Henryka(f), Marian z rodziny KAMIŃSKICH
10.00 – + Aniela, Józef, Józef, Stanisława, Stanisław, Stefania z rodziny PISZCZEK, Józef KOWACZ
10.00 – + Ks. Jan CICHY (1 gregoriańska)
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – Rocznica I Komunii Świętej
18.00 – + Roman JOŃCZAK i jego rodziców, brata oraz ojczyma
19.00 – + Ludwik ONAK (12 gregoriańska)

2017-05-27 Sobota

 7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
 7.00 – + Ludwik ONAK (11 gregoriańska)
 8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – W int. dzieci objętych modlitwą różańcową, rodziców oraz ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
16.00 – ślub: Monika i Paweł (chrzest 26/17)
18.00 – + syn Andrzej KUBIAK- 17 rocz. śmierci, rodzice: Ewa- 28 rocz. śmierci, Stanisław-55 rocz. śmierci
 

2017-05-26 Piątek

 7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 4/9 (od pielgrzymów)
 8.30 – + Ludwik ONAK (10 gregoriańska)
12.00 – + Zofia- 2 rocz. śmierci
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-05-25 Czwartek

 7.00 – + Kamila(f)- 20 r. śmierci, Zdzisław, Salwin z rodziny PISANKO i za zmarłych dziadków z obojga stron
 8.30 – W intencji Aleksandry w rocz. urodzin o opiekę MBF i łaskę zdrowia
12.00 – + Franciszka(f), Jan MAZURKIEWICZ, Piotr SZUPER, Jan, Paulina, Józef ZABORNIAK
18.00 – Dziękczynno-błagalna w 60 r. ślubu Marii i Gerarda GUZICKICH i 29 r. ślubu Moniki i Grzegorza GUZICKICH
18.00 – O Boże błog., opiekę MBF, wiele łask, świętość życia, gorliwość w kapłaństwie dla ks. Michała MALKA z racji rocznicy święceń kapłańskich (Legion Maryi)

2017-05-24 Środa

 7.00 – + Ludwik ONAK (8 gregoriańska)
 8.30 – + Bogdan KOPCZYŃSKI- 18 rocz. śmierci
12.00 – Za grzeszników, konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-05-23 Wtorek

 7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 2/9 (od pielgrzymów)
 8.30 – + Jan, Marianna, Eugeniusz z rodziny SULEWSKICH
12.00 – + Ludwik ONAK (7 gregoriańska)
18.00 – W intencji s. Miriam- dziękczynna w 70 rocz. urodzin i 35 rocz. ślubów oddania się Panu Jezusowi
18.00 – W int. Franciszka w 1 r. ur i jego brata Filipa oraz jego rodziców o Boże błog. i opiekę MBF

2017-05-22 Poniedziałek

 7.00 – + Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK
 8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla siostry Miriam 1/9 (od pielgrzymów)
12.00 – + Jan, Kazimierz, Stanisława(f) ++ BYRÓW
18.00 – + Rodzice: Waleria, Władysław, oraz zmarli bracia: Kazimierz, Jan
18.00 – + Ludwik ONAK (6 gregoriańska)

2017-05-21 Niedziela

 7.00 – + Józef FERENS - 27 rocz. śmierci, Marianna FERENS, Leszek MOLSKI
 7.00 – + Maria - 30 rocz. śmierci, Feliks- 21 rocz. śmierci z rodziny MAŁECKICH
 8.30 – W int. Tadeusza z okazji 60 r. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski przez ręce MBF na dalszej drodze życia
10.00 – + Hieronima(f), Jan KARWOWSKI, Joanna, Roman GRABOWSCY
10.00 – + Ludwik ONAK (5 gregoriańska)
11.30 – Pierwsza Komunia Święta
13.00 – Pierwsza Komunia Święta
18.00 – W int. Justyny i Marcina – 1 r. ślubu o Boże błog. i opiekę MBF na dalsze lata życia i w intencji Agnieszki i Piotra – 1 rocz. ślubu
19.00 – + Lucjan WAWRZYNIAK i Maria BIELICKA i zm. z rodz. BIELICKICH, WILCZYŃSKICH i KOZŁOWSKICH

2017-05-20 Sobota

 7.00 – + Ludwik ONAK (4 gregoriańska)
 8.30 – + Anastazja- 28 rocz. śmierci, Wacław, Jan, Michał z rodziny  WYROSTEK
12.00 – + Franciszek MALINOWSKI- 8 rocz. śmierci
18.00 – + Stanisław RACZYŃSKI, Stanisław, Jan, Magdalena, Wiesława(f) i zm. z rodziny WESOŁOWSKICH i RACZYŃSKICH

2017-05-19 Piątek

 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (29 gregoriańska)
 7.00 – + Antoni WIŚNIEWSKI- od siostrzeńców Marcina i Tomka z rodziną
 8.30 – + Ludwik ONAK (3 gregoriańska)
12.00 – + Mirosław- 21 rocz. śmierci
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-05-18 Czwartek

 7.00 – + Franciszka(f), Stefan, Antonina, Stanisław ++ SKRZECZYNA
 7.00 – + Za zmarłego ojca chrzestnego Antoniego WIŚNIEWSKIEGO- od Marzenki z rodziną
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (29 gregoriańska)
12.00 – + Ludwik ONAK (2 gregoriańska)
18.00 – Przebłagalna za grzechy aborcji w naszej Ojczyźnie
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-05-17 Środa

 7.00 – + Ludwik ONAK (1 gregoriańska)
 8.30 – + Antoni WIŚNIEWSKI - od Arlety i Heńka z Świętochłowic
12.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (28 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-05-16 Wtorek

 7.00 – Dziękczynna za dotychczasowe łaski i opiekę MBF dla Bogusławy
 7.00 – O pomyślny przebieg dzisiejszej operacji i łaskę zdrowia dla Marianny KRAWIEC
 8.30 – + Marta, Franciszek, Marianna, Michał
12.00 – + Henryk- 17 rocz. śmierci, Józefa(f), Józef PIĘTAK
18.00 – ++ z rodziny MAZUREK: Petronela, Antoni, Janina, Romuald, Lucyna, Walenty
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (27 gregoriańska)

2017-05-15 Poniedziałek

 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (30 gregoriańska)
 7.00 – + Antoni WIŚNIEWSKI- od szwagra Mariana Wróbel z rodziną
 8.30 – + Zofia KRUPIŃSKA, Zofia JACZEWSKA, Zofia SZMELTER
12.00 – + Zofia
18.00 – + Adrian, Malwina ++ ILNICKICH, WYSOKIŃSKICH
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (26 gregoriańska)

2017-05-14 Niedziela

 7.00 – + Zofia KULIKOWSKA-GRZYB (w dniu imienin)
 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (25 gregoriańska)
 8.30 – W intencji Andrzeja z okazji imienin- jako podziękowanie za pracę i wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę MBF i świętego patrona
10.00 – + Zofia
10.00 – + Krystyna PIETRZYK, Genowefa, Józef, Irena PIETRZAK
11.30 – Pierwsza Komunia Święta
13.00 – Pierwsza Komunia Święta
18.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (29 gregoriańska)
19.00 – W intencji Antoniny WATYCHOWICZ z okazji 85 rocz. urodzin- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
 

2017-05-13 Sobota

 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (28 gregoriańska)
 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (24 gregoriańska)
 8.30 – O cudowne uzdrowienie i o świętość w pełni i pełnię Bożą w Bogu Ojcu wiadomych intencjach dla Mateusza NOWAK, Noemi NOWAK, Alicja Anna- Maria NOWAK, Miriam NOWAK i matka Dorota, Maria NOWAK
12.00 – W intencji członków Róży Żywego Różańca pw. MB Fatimskiej za ich rodziny- żywych i zmarłych oraz za kapłanów w parafii.
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej), CHRZTY 33/17, 34/17
19.00 – MSZA ŚW. ODPUSTOWA - ZA PARAFIAN
 

2017-05-12 Piątek

 7.00 – O Boże błog, łaski, opiekę Matki Bożej dla Mariusza, Anety i Karoliny zawierzając ich Jej opiece.
 8.30 – + Zbigniew OSTRĘGA (27 gregoriańska)
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (23 gregoriańska)
12.00 – O radość życia wiecznego dla Marianny STERNA- 6 rocznica śmierci
18.00 – + ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-05-11 Czwartek

 7.00 – W intencji Michała w 18 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
 8.30 – + Władysława (f.), Paweł KLIMZA, + Mieczysław
12.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (26 gregoriańska)
18.00 – + Zofia RAKOWSKA w 10 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny RAKOWSKICH i KRÓLÓW
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (22 gregoriańska)

2017-05-10 Środa

 7.00 – + Zofia 4 r. śm., Stanisław, Kazimierz, Marcin ++ WITKOWSKICH oraz ++ Wioletta, Edward PAWLAK
 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (25 gregoriańska)
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (21 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące(9)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-05-09 Wtorek

 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (20 gregoriańska)
 8.30 – + Zbigniew OSTRĘGA (24 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące (8/9)
18.00 – W intencji Aleksandry z okazji 1 rocznicy urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.
18.00 – W intencji Wioletty o zdrowie, Boże błogosławieństwo z okazji urodzin
 

2017-05-08 Poniedziałek

 7.00 – + Kazimierz, Jan, Mirosław DĄBROWSCY ++ ich rodziców i dziadków
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (19 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące (7/9)
18.00 – + Stanisław LECHOWICZ z racji imien + Marian
18.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (23 gregoriańska)

2017-05-07 Niedziela

 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (22 gregoriańska)
 8.30 – O błog. Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin od II róży Żywego Różańca pw. MB Fatimskiej
10.00 - Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące (6/9)
10.00 – + Anna, Marcin, zmarli z rodziny DĘBOWICZ i ŚLUSARZ
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Marianna KOPEĆ w 100 rocznicę urodzin
13.00 – + Zofia, Zygmunt KLUZA
18.00 – + Walerian, Stanisława (f.) JAROMIN
19.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (18 gregoriańska)
 

2017-05-06 Sobota

 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (17 gregoriańska)
 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (21 gregoriańska)
 8.30 – + Krzysztof  Dominik INGLOT- 1 rocz. śmierci o niebo dla niego
12.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące(5/9)
18.00 – W int. Krystyny i Andrzeja w 50 r. ślubu dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błog. na dalsze lata
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata

2017-05-05 Piątek

 7.00 – + Janina, Stanisława(f), Bronisława(f), Klemens, Jan, Henryk
 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (16 gregoriańska)
 8.30 – + Zbigniew OSTRĘGA (20 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące(4/9)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-05-04 Czwartek

 7.00 – + Stanisława(f), Władysław BIAŁAS ++ rodziców i dziadków
 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (19 gregoriańska)
 8.30 – + Maria, Katarzyna, Michał, Władysław i Salomea HERBUT
12.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące(3/9)
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (15 gregoriańska)
 

2017-05-03 Środa

 7.00 – W intencji dziękczynnej za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. dla Dariusza, Marka, Justyny TOMCZAKÓW
 8.30 – + Kazimiera(f) KASPRZAK, Pelagia, Henryka(f)
10.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące(2/9)
12.00 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Bolesław ULATOWKI- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (14 gregoriańska)
19.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (18 gregoriańska)

2017-05-02 Wtorek

 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (17 gregoriańska)
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (13 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące (1/9)
18.00 – + Jan STAROSTA- 1 rocz. śmierci
 

2017-05-01 Poniedziałek

 7.00 – + Mikołaj- 3 rocznica śmierci
 8.30 – + Janina DASZKIEWICZ, Alina BROŻEK, Stanisława(f), Aleksander
12.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (16 gregoriańska)
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (12 gregoriańska)

2017-04-30 Niedziela

 7.00 – + Marian- 8 miesiąc po śmierci
 8.30 – + Janina i Marian NOWACCY, Helena i Franciszek
 8.30 – + Marianna, Stefan, Krystyna, Jadwiga, Antoni, Roman z rodziny KOWALCZYK
10.00 – W intencji Bogumiły i Jana HURKO- 40 rocz. ślubu
11.30 – ZA PARAFIAN (Chrzest: 8/17, 15/17, 17/17, 23/17, 29/17, 31/17)
13.00 – O Boże błog., opiekę MBF dla Joanny w 18 rocz. urodzin, o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski
13.00 – W intencji Ingeborgi i Władysława KORALEWSKICH o zdrowie i miłe dalsze pożycie małżeńskie
18.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (15 gregoriańska)
19.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (11 gregoriańska)

2017-04-29 Sobota

 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (10 gregoriańska)
 8.30 – + Zbigniew OSTRĘGA (14 gregoriańska)
12.00 – W int. dzieci objętych modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Prob. i księży posługujących w tej parafii
18.00 – W int. Moniki i Daniela KWIETNIÓW w 1 r. ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – W intencji Elżbiety i Zdzisława w 22 rocz. ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
 

2017-04-28 Piątek

 7.00 – O zdrowie, Boże błogosławieństwo, wszelkie łaski i opiekę MBF dla Wiesławy
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (9 gregoriańska)
12.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (13 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-04-27 Czwartek

 7.00 – + Zofia, Andrzej, Jan, Marianna ++ krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
 8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych oraz wszystkich z ich rodzin
12.00 – + Danuta DOMAGALSKA, Maria CZERNIAK
18.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (12 gregoriańska)
18.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (8 gregoriańska)
18.00 – + Hubert TRĘBSKI z okazji pogrzebu (z dnia 14.04.2017)

2017-04-26 Środa

 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (11 gregoriańska)
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (7 gregoriańska)
12.00 – + Tadeusz ROSTEK- 11 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH (NOWENNA DO NIEPOKALANEGO SERCA NMP)

2017-04-25 Wtorek

 7.00 – + Grzegorz SZELĄGOWSKI- 2 miesiące po śmierci
 7.00 – + Julianna, Jan, Tadeusz GŁOWACCY, Piotr WÓJCIK
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (6 gregoriańska)
12.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (10 gregoriańska)
18.00 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Sary o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla całej rodziny
18.00 – W 9 urodziny Amelii o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i o zdrowie dla Magdy i całej rodziny

2017-04-24 Poniedziałek

 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (5 gregoriańska)
 7.00 – + Wojciech, Maria ++ RÓŻAŃSKICH
 8.30 – + Marianna KURNIKOWSKA- 7 rocz. śmierci, Stanisław, Paweł, Jerzy, Eugeniusz
12.00 – + Dorota PORTKA- 31 rocz. śmierci
18.00 – + W 13 r. śm. męża Kazimierza, za rodziców: Teofila(f), Józef KURIATA i zm. z rodziny KURIATA
18.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (9 gregoriańska)
 

2017-04-23 Niedziela Miłosierdzia Bożego

 7.00 –  + Zbigniew OSTRĘGA (8 gregoriańska)
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (4 gregoriańska)
 8.30 – + Zofia, Jan, Marianna ++ krewnych z obojga stron i dusze zmarłych z ich rodzin, oczyszczające się w czyśćcu z prośbą o modlitwę i wstawiennictwo w intencji rodzin ofiarodawców
10.00 – W intencji O. Jerzego NORELA o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF z okazji imienin
11.30 – W int. Weroniki i Edwarda TOKARZ w 60 r. ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
13.00 –  W int. Henryki i Zenona, za ich małżeństwo i ich rodziny: Ewę, Marzenę, Józefa i Teresę z rodzinami o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + Regina WASILEWSKA - 22 rocz. śmierci
19.00 – + Jerzy, Sylwina, Józef KOCISZEWSCY, Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK

2017-04-22 Sobota

 7.00 – Dziękczynna w int. Anny i Konrada KOŚMICKICH z ok. 60 r. ślubu i o Boże błog. i opiekę MBF dla jubilatów i rodziny
 8.30  – + Eugenia PAWŁOWSKA (3 gregoriańska)
 8.30  – + Zbigniew OSTRĘGA (7 gregoriańska)
12.00 – Dziękczynna za 20 lat pożycia małżeńskiego oraz za dar wspaniałych dzieci oraz z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata dla całej rodziny
12.00 – Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + Adrian, Malwina zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH

2017-04-21 Piątek

 7.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (6 gregoriańska)
 7.00 – + Eugenia PAWŁOWSKA (2 gregoriańska)
 8.30 – + Jan GLIŃSKI W 10 rocz. śmierci
12.00 – + Maria, Jan, Krzysztof, Jadwiga KLEPACZ
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-04-20 Czwartek

 7.00 – + Ryszard GAWIŃSKI 3 rocz. śmierci
 8.30 – + Eugenia PAWŁOWSKA (1 gregoriańska)
12.00 – +Zbigniew OSTRĘGA (5 gregoriańska)
18.00 – O Boże błog., opiekę Matki Bożej, zdrowie, wszelkie łaski dla Jakuba w 9 urodziny i rodzeństwa
18.00 – Za Ojca św., bpów, kapłanów za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach
 

2017-04-19 Środa

 7.00 – Dziękczynna w 63 rocz. ślubu Genowefa i Stanisław
 8.30 – + Zbigniew OSTRĘGA (4 gregoriańska)
12.00 – O łaskę wiary dla Jerzego
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH (NOWENNA DO NIEPOKALANEGO SERCA NMP)

2017-04-18 Wtorek

 7.00 – + Wioletta 6 rocz. śmierci, Edward PAWLAK i zm. rodzin z obojga stron
 7.00 - + Zbigniew OSTRĘGA (3 gregoriańska)
 8.30 – + Marta, Franciszek, Marianna, Michał
12.00 – Za grzeszników, za konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – + Wojciech o dar nieba
18.00 – + Zygfryd PULTYN 2 rocz. śmierci

2017-04-17 Poniedziałek Wielkanocny

 7.00 – +  Franciszka (f.), Kazimierz, Wincenty
 8.30 – + Władysława (f.), Stefan, Leszek ZBYTNIEWSCY, Henryk RYKOCZEWSKI
10.00 – + Anastazja, Józef, Urszula, Mirosław
10.00 – + Zbigniew OSTRĘGA (2 gregoriańska)
11.30 – ZA PARAFIAN, CHRZTY: 14/17, 18/17, 20/17, 24/17, 27/17 – Dziękczynna za Michałka o opiekę MBF
13.00 – + Janina (41 rocz. śmierci)
18.00 – + Felicja (f.), Władysława (f.), Michał, Feliks
 

2017-04-16 Wielkanoc

 6.00 -  ZA PARAFIAN
 8.30 –  + Władysław SAMBORSKI i zm. z obojga stron
10.00 – + Zbigniew OSTRĘGA(1 gregoriańska)
11.30 – + Zdzisław 30 r. śm.zm jego rodzice i zm. jego syna Edwarda
13.00 – + Helena WIŚNIEWSKA-15 r. śmierci
13.00 - W intencji Elżbiety i Bogdana ŚLĘZAK z ok. 42 r. ślubu
18.00 – Za żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. Dla żywych o łaskę dobrej i świętej śmierci. Dla zmarłych o życie wieczne.

2017-04-15 Wigilia Paschalna

21.00 – ZA PARAFIAN
21.00 – Dziękczynna i o Boże błog. dla Jadwigi SOSIŃSKIEJ z okazji 90 r. urodzin o opiekę MBF
21.00 – Dziękczynna za dar Eucharystii i Kapłaństwa
21.00 –
21.00 -

2017-04-14 Piątek

15.00 – DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII
18.00 – LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

2017-04-13 Czwartek

18.00 – + Ks. Jan CICHY- miesiąc po pogrzebie
18.00 – O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, o świętość dla kapłanów oraz w intencji misji katolickiej
18.00 – W intencji kapłanów, którzy posługiwali, posługujących i będą posługiwali w naszej parafii
18.00 – Dziękczynna za dar Kapłaństwa i Eucharystii
18.00 – Dziękczynna za dar Kapłaństwa i Eucharystii

2017-04-12 Środa

 7.00 – + Eleonora RYBAK- 40 rocz. śmierci
 8.30 – + Jan-31 rocz. śmierci, Zofia, Józef, Katarzyna
12.00 – + kapłanów cierpiących w czyśćcu
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-04-11 Wtorek

 7.00 – + Marta FELIGA- 5 rocz. śmierci
 8.30 – O Boże błog., opiekę MBF, zdrowie, pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw dla Klary i Witolda
12.00 – + Genowefa, Petronela, Antoni, Maria, Andrzej
18.00 – + Ireneusz DŁUGOKĘCKI- 18 rocz. śmierci, Tadeusz DŁUGOKĘCKI- 9 rocz. śmierci
18.00 – + Jan BIAŁY- 4 r. śm., Irena BIAŁA, Czesław BRONECKI i zm. z rodziny BIAŁYCH i PROSOŁOWSKICH

2017-04-10 Poniedziałek

 7.00 – + Jan i rodziców: Sabina, Piotr
 8.30 – + Jan KARWACKI- 37 rocz. śmierci
12.00 – W int. ks. Piotra PAWLUKIEWICZA z okazji ur. o Boże błog. i opiekę Maryi w jego posługiwaniu
18.00 – + Jadwiga, Władysław, Teresa
18.00 – + Zofia, Ludwik, Tadeusz KUBICZ

2017-04-09 Niedziela

 7.00 – + Władysław, Janina, Jan GODZISLEWSCY
 8.30 – + Kubuś ORŁOWSKI- 1 rocz. śmierci, Romuald ORŁOWSKI- 1 rocz. śmierci
10.00 – W intencji Józefy i Jana TOMKIEWICZ- 1 rocz. ślubu o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
10.00 – W int. Bożeny i Wiesława ŚWIĄTKOWSKICH- 40 rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę MBF
11.30 – ZA PARAFIAN       (Chrzest 11/17)
13.00 – + Michalina ADAMCZYK- 35 rocz. śmierci, Szymon i zmarli z rodziny ADAMCZYK
13.00 – + Gertruda, Antoni NOWAK, Ewa ULLRICH, Stanisława(ona), Andrzej KORALEWSCY
18.00 – Za grzeszników, konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + Cecylia, Dominik, Tadeusz, Danuta

2017-04-08 Sobota

 7.00 – + Zygfryd STRZELCZYK- 3 miesiąc po śmierci
 8.30 – Za konających i dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi świętej dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + Jan GRABOWSKI, ++ rodziców i za zmarłych z rodziny PRZYBYLSKICH
18.00 – + Barbara NAWROCKA

2017-04-07 Piątek

 7.00 – + Zbigniew WIERZBA (intencja od rodziny Adamusów)
 8.30 – + Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
12.00 – + Stanisław, Zofia o dar nieba
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-04-06 Czwartek

 7.00 – + Barbara- 1 rocz. śmierci
 8.30 – + Zbigniew WIERZBA (intencja od rodziny Nogajów)
12.00 – + Krzysztof INGLOT o niebo dla niego
18.00 – + rodziców: Waleria, Władysław, bracia: Jan, Kazimierz
18.00 – + z rodziny KUBIAKÓW i TYRAKOWSKICH

2017-04-05 Środa

 7.00 – + Jan, Marta MAŁOSEK, Alojzy, Małgorzata SŁOMIŃSCY oraz za zmarłych z ich rodzin
 8.30 – + Zbigniew WIERZBA ( intencja od rodziny Terczyńskich)
12.00 – O łaskę nawrócenia dla Katarzyny i Krzysztofa
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-04-04 Wtorek

 7.00 – + Kazimierz SŁOWY, Bernard NOWAKOWSKI, rodzice: Bronisława(f), Franciszek MELCER
 8.30 – + Zbigniew WIERZBA (intencja od rodziny Góralczyków)
12.00 – + Kazimierz SZULBORSKI- 11 rocz. śmierci, Marta, Jadwiga, Adolf, Andrzej
18.00 – O uzdrowienie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Krzysztofa
18.00 – Z okazji 18 ur. Marceliny o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF i w intencji Kornelii z okazji 12 rocz. urodzin

2017-04-03 Poniedziałek

 7.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
 7.00 – Dziękczynna za szczęśliwy pobyt syna z rodziną  we francuskich Alpach i szczęśliwy powrót
 8.30 – + Józefa(f)-11 r. śm., Genowefa-19 r. śm., Alfons, ks. Czesław, Zbigniew, Justyna(f), Zygmunt i zmarli z rodzin
12.00 – + Edward GAGO-21 rocz. śmierci, Henryk(on), Henryka(ona), Robert
18.00 – + Ryszard PILICHOWSKI- 8 rocz. śmierci

2017-04-02 Niedziela

 7.00 –  Dziękczynno- błagalna w 17 rocz. otrzymania łaski trzeźwości Stanisława(on)
 8.30 – W intencji Janiny o szczęśliwy przebieg operacji oraz za lekarzy aby dobrze poprowadzili leczenie
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (od 1 Róży pod wezwaniem O. Pio)
10.00 – + Bolesław -30 r. śm, Weronika -20 rocz. śm. KORNISZUK, - i wszystkich zm. z r. KORNISZUK i MALESZA
11.30 – W intencji Lilla i Andrzej- 12 rocz. ślubu- dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF       
13.00 – + Paulina, Jan, Józef oraz wszystkich zmarłych z rodziny ZABORNIAK
18.00 – Za grzeszników, konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + Henryk MAJCHRZAK- 27 rocz. śmierci

2017-04-01 Sobota

 7.00 – O cudowne uzdrowienie Mateusza także z obciążeń genetycznych i wszelkich chorób duszy, ciała i umysłu, o wiarę, pełnie życia Bożego i w intencjach Bogu wiadomych
 8.30  – + Józef, Zofia, Franciszek o dar nieba
12.00 – + Teodora CHYLIŃSKA- 1 rocz. śmierci, Kazimierz, Andrzej CHYLIŃSCY
18.00 – + Stanisław LIGNOWSKI- 5 rocz. śmierci, Krystyna BORKOWSKA- 7 rocz. śmierci
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanego Serca Maryi za grzechy całego świata (intencja od 1 róży pod wezwaniem Ojca Pio)
 

2017-03-31 Piątek

 7.00 – W intencji Kajetana w 6 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo dla niego i całej rodziny
 8.30 – O łaskę wiary dla bliskich ofiarodawcy, oczyszczenie w sakramencie pokuty zwłaszcza dla tych, którzy trwają w śmierci duchowej
12.00 – + Jan i Wanda AUGUSTYNOWICZ, Franciszek i Stanisław BERING
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-03-30 Czwartek

 7.00 – + Edward, Jadwiga GŁUSZCZAK- 14 rocz. śmierci
 8.30 – + Julia i Stanisław CZERWIŃSCY
12.00 – + Maria- 10 rocz. śmierci, Bronisław PATYKIEWICZ i zmarli z rodziny
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (30 gregoriańska)
18.00 – + Halina MIENOWIEC- od Zofii, Edwarda, Jerzego Pilawskich

2017-03-29 Środa

 7.00 – O uzdrowienie i w Bogu wiadomych intencjach dla Doroty Marii NOWAK i o pełnie życia Bożego
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (29 gregoriańska)
12.00 – + Tomasz, Wiktoria WÓJTOWICZ i zmarłe rodzeństwo
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-03-28 Wtorek

 7.00 – + ks. Jan KACZKOWSKI- 1 rocz. śmierci
 8.30 – + Mieczysław STĘPIEŃ- 11 rocz. śmierci, Janina, Józef STĘPIEŃ, Łucja, Jan BARTNIK
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (28 gregoriańska)
18.00 – + Marta FELIGA- 5 rocz. śmierci
18.00 – ++ z rodziny CZERWIŃSKICH i BALICKICH

2017-03-27 Poniedziałek

 7.00 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące
 7.00 – W intencji Eleonory i Józefa o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF, zdrowie i o szczęśliwą śmierć
 8.30 – Za konających oraz duszę w czyśćcu cierpiące
12.00 – + Tadeusz- 21 rocz. śmierci, Stefania(f), Jan ŻERO, Stefania, Józef DUK, Krystyna
18.00 – + Helena, Piotr, Janina, Władysław, Weronika, Józef, Cecylia, Kazimierz, za duszę krewnych, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (27 gregoriańska)

2017-03-26 Niedziela

 7.00 – W intencji Haliny PILICHOWSKIEJ z okazji 80 ur.- dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
 8.30 –  + Bronisława(f)- 23 rocz. śmierci, Bolesław
 8.30 –  + Helena LANG- 21 rocz. śmierci , ++ z rodziny
10.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (26 gregoriańska)
10.00 – + Stefania(f), Bronisław KACHNOWICZ, Jerzy
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – W intencji Teresy i Mariana w 50 r. ślubu o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo w dalszym życiu
18.00 – Za grzeszników, konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + Klara, Teodor, Józef, Aleksandra(f), Wiesław, Jadwiga, Bronisław

2017-03-25 Sobota

 7.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (30 gregoriańska)
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (25 gregoriańska)
12.00 – W intencji Stanisława(on) w 90 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
17.00 – W intencji Patryka z okazji 18 urodzin - dziękczynna i o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – W intencji Anny i Włodzimierza WECKWERTH z okazji 50 rocz. ślubu- dziękczynna i dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – W intencji poczętych dzieci zwłaszcza zagrożonych aborcją, o życie i dalsze łaski oraz wszystkich objętych duchową adopcją

2017-03-24 Piątek

 7.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (24 gregoriańska)
 8.30 – Za grzeszników, konających i mających wkrótce odejść do Pana
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (29 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-03-23 Czwartek

 7.00 – + Barbara- 1 rocz. śmierci, Bogdan, Tadeusz, Genowefa  SAWICKICH i MILERÓW
 7.00 – + Antonina MRÓZ
 8.30 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (28 gregoriańska)
12.00 – + Bronisława(f), Józef, Piotr BAJURAK, Sylwina, Józef, Jerzy KOCISZEWSCY
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (23 gregoriańska)
18.00 – + Halina MIENOWIEC- od rodziny Adamczyków i Bieleckich

2017-03-22 Środa

 7.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (27 gregoriańska)
 8.30 – + Stanisław SADECKI- 20 rocz. śmierci i zmarli z rodziny: Leon, Klara, Janusz, Janina i Marian
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (22 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-03-21 Wtorek

 7.00 – + Janina- 15 rocz. śmierci, Józef, Cecylia
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (21 gregoriańska)
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (26 gregoriańska)
18.00 – + Sylwester KOWALIK- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Mieczysław- 3 miesiąc od śmierci ++ BRINKEN i KLIMKIEWICZ
 

2017-03-20 Poniedziałek

  7.00 – Za Wojciecha o łaskę zdrowia i opiekę MBF
  7.00 – W int. personelu medycznego szpitala na Golęcinie o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF- wdzięczna parafianka
  8.30 – Przez wstawiennictwo św. Józefa o czystość serca, ciała i umysłu dla wszystkich bliskich ofiarodawcy i oczyszczenie w sakramencie pokuty zwłaszcza tych, którzy trwają w śmierci duchowej
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (20 gregoriańska)
18.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (25 gregoriańska)

2017-03-19 Niedziela

 7.00 – + Kazimierz, Aleksandra(f), Józef
 8.30 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (24 gregoriańska)
10.00 – + Władysław WASILEWSKI- 13 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – W intencji Józefa i jego rodzinę o opiekę MBF i potrzebne łaski w sprawie Bogu wiadomej
13.00 – Dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Józefa z okazji imienin
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (19 gregoriańska)
19.00 – Za grzeszników, konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

2017-03-18 Sobota

 7.00 – + Jan CIOCHOŃ
 8.30 – + Józef (z okazji urodzin i imienin)
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (18 gregoriańska)
18.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (23 gregoriańska)
 

2017-03-17 Piątek

 7.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (17 gregoriańska)
 7.00 – + Zbigniew STASIAK, KARWAN, Antkowiak
 8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (22 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-03-16 Czwartek

 7.00 –  + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (21 gregoriańska)
 8.30 –  + Krzysztof BUKOWIECKI- 13 rocz. śmierci
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (16 gregoriańska)
18.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z okazji 50 r. ur. Sławomira oraz w intencjach wiadomych Panu Bogu
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach
 

2017-03-15 Środa

 7.00 – O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MBF dla Krystyny (intencja od dzieci)
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (15 gregoriańska)
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (20 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-03-14 Wtorek

 7.00 – + Andrzej, Magdalena, za rodziców, teściów i zmarłych z rodziny
 8.30 – + Stefan, Józef, Józef
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (19 gregoriańska)
18.00 – + Henryk TARCZYŃSKI- 3 rocz. śmierci i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (14 gregoriańska)

2017-03-13 Poniedziałek

 7.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (18 gregoriańska)
 7.00 – + Kazimierz ZADYKOWICZ
 8.30 – W intencji Michała o wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (13 gregoriańska)

18.00 - Pogrzebowa śp. ks. Jan Cichy

18.00 – + Marek, Wojciech, Stanisław, Maria
18.00 – + Adrian, Malwina ILNICKA ++ ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH

2017-03-12 Niedziela

 7.00 –  + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (12 gregoriańska)
 8.30 –  + Anna, Jakub z rodziny GOCEK
10.00 – + Małgorzata, Halina, Marek GRATUNIK
11.30 – ZA PARAFIAN (chrzest 5/17)
13.00 – + Henryk- 14 rocz. śmierci, Aurelia, Jan, Klementyna, Franciszek, Katarzyna, Józef
18.00 – Za grzeszników i konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (17 gregoriańska)

2017-03-11 Sobota

 7.00 – + Feliksa(f) MALINOWSKA- 24 rocz. śmierci
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (11 gregoriańska)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (16 gregoriańska)
 

2017-03-10 Piątek

 7.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (10 gregoriańska)
 7.00 – + Joanna LEWASZKIEWICZ- 13 rocz. śmierci, Wacław- 18 rocz. śmierci ++ braci
 8.30 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (15 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-03-09 Czwartek

 7.00 – + Marek GONTARZ- 14 rocz. śmierci, Czesława(f), Stanisław, Karol
 7.00 – + Franciszka(f) PODRZYCKA z okazji imienin
 8.30 – + Jadwiga WIDEJKO- 15 rocz. śmierci i zmarli z tej rodziny
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (14 gregoriańska)
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (9 gregoriańska)
18.00 – + Edward- 18 rocz. śmierci

2017-03-08 Środa

 7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Krystyny w 65 rocznicę urodzin i Filipa w 12 rocznicę urodzin
 8.30 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (13 gregoriańska)
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (8 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-03-07 Wtorek

 7.00 – + Mateusz DEMESZKO- 4 rocz. śmierci
 7.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (12 gregoriańska)
 8.30 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla 1- róży różańcowej p.w. O Pio
12.00 – + Stanisław ILCEWICZ- 26 rocz. śmierci, Stanisław PIÓRKOWSKI, Jan i Stanisława(f) ILCEWICZ
18.00 – + Michał ISKRA
18.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (7 gregoriańska)

2017-03-06 Poniedziałek

 7.00 – + Krzysztof INGLOT
 7.00 – + Helena, Kazimiera z rodziny JUSZCZUK, MATUSZ, ŻYLIŃSKICH, DOMICEWICZ
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (6 gregoriańska)
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (11 gregoriańska)
18.00 – W intencji Członków Żywego Różańca z 4 róży św. Elżbiety o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo
18.00 – W intencji rodziny WŁODARCZYK o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MBF w dalszym życiu

2017-03-05 Niedziela

 7.00 –  + Jan WOJNAROWSKI i + Władysław ŻOŁNIERCZYK (10 gregoriańska)
 8.30 –  Dziękczynna za życie i dobroć mamy Czesławy oraz za łaski czasu jej odchodzenia do wieczności
 8.30 –  O błog. Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (7 róża pod wez. św. Józefa Robotnika i św. Maksymiliana Kolbe)
10.00 – Dziękczynno-błagalna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie oraz dalsze błogosławieństwo Boże dla Dariusza z okazji 56 rocznicy urodzin
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Władysław WACHNIK
18.00 – Za grzeszników i konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
19.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (5 gregoriańska)

2017-03-04 Sobota

 7.00 – + Anna i Kazimierz MALINOWSCY
 7.00 – + Maria BASZ- 1 rocz. śmierci
 8.30 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (9 gregoriańska)
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (4 gregoriańska)
18.00 – + Kazimiera(f), Irena, Marian, Mirosław
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (7 róża męska św. Józefa Robotnika i św. Maksymiliana

2017-03-03 Piątek

 7.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (3 gregoriańska)
 8.30 – + Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (8 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-03-02 Czwartek

 7.00 – + Sławomir WOJTYŁA- 1 rocz. śmierci
 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (30 gregoriańska)
 8.30 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (2 gregoriańska)
12.00 – + Zdzisław- 6 rocz. śmierci, Salwin- 41 rocz. śmierci, Kamila(f), dziadkowie z rodziny PISANKO i CHOJNOWSKICH
18.00 – + Teresa- 24 rocz. śmierci, Karol- 15 rocz. śmierci, Franciszek- 43 rocz. śmierci
18.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (7 gregoriańska)

2017-03-01 Środa Popielcowa

 7.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (6 gregoriańska)
 8.30 – Wynagradzająca za grzechy popełnione przez ofiarodawcę i jej najbliższych z prośbą o łaskę do powstania z nich
12.00 – + Eugeniusz MĄCZYŃSKI (1 gregoriańska)
18.00 – + Helena, Michał KOLESIŃSCY
19.30 – + Eugeniusz ZIARNO (29 gregoriańska)

2017-02-28 Wtorek

 7.00 – + Roman SZWEDT (30 gregoriańska)
 8.30 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (5 gregoriańska)
12.00 – + Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z ich rodzin
18.00 – + Jan- 20 rocz. śmierci i za wszystkich zmarłych z rodziny DOWEJKO i ZAŁUSKICH
18.00 – + Eugeniusz ZIARNO (28 gregoriańska)

2017-02-27 Poniedziałek

 7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
 7.00– Dziękczynna za 2016 rok i o Boże błogosławieństwo w 2017 roku dla Jaromiry(f) i Sławomira
 8.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – + Roman SZWEDT (29 gregoriańska)
18.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (4 gregoriańska)
18.00 – + Eugeniusz ZIARNO (27 gregoriańska)

2017-02-26 Niedziela

 7.00 – + Marianna, Wincenty zmarli z rodziny STEPNOWSKICH i RUPIŃSKICH
 8.30 – + Roman SZWEDT (28 gregoriańska)
10.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (3 gregoriańska)
10.00 – + Grzegorz KUBEŁ- 4 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Maria CZAPLA- 2 rocz. śmierci
18.00 – + Jan, Antoni, Anna, Maria z rodziny WŁODARCZYK
19.00 – + Eugeniusz ZIARNO (26 gregoriańska)

2017-02-25 Sobota

 7.00 – +  Eugeniusz ZIARNO (25 gregoriańska)
 7.00 – +  Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (2 gregoriańska)
 8.30 – W intencji Arkadiusza o otwarcie się na łaskę wiary oraz wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – +  Roman SZWEDT (27 gregoriańska)
 

2017-02-24 Piątek

 7.00 – + Roman SZWEDT (26 gregoriańska)
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (24 gregoriańska)
12.00 – + Jan WOJNAROWSKI i Władysław ŻOŁNIERCZYK (1 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH
 

2017-02-23 Czwartek

 7.00 –  Za konających oraz wszystkie duszę w czyśćcu cierpiące
 8.30 –  + Eugeniusz ZIARNO (23 gregoriańska)
12.00 – + Roman SZWEDT (25 gregoriańska)
18.00 – + Halina- 1 rocz. śmierci

2017-02-22 Środa

 7.00 – + Krzysztof INGLOT
 8.30 – + Roman SZWEDT (24 gregoriańska)
12.00 – + Eugeniusz ZIARNO (22 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-02-21 Wtorek

 7.00 – + Zygmunt KOTWICA- 3 rocz. śmierci
 7.00 – + Roman SZWEDT (23 gregoriańska)
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (21 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (9)
18.00 – + Franciszka(f), Helena, Zofia, Andrzej, Stanisław, Franciszek

2017-02-20 Poniedziałek

 7.00 – W intencji Natalii SZRAMOWIAK w 81 rocz. ur. i opiekę MBF i błog. Boże dla całej rodziny
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (20 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (8)
18.00 – + Roman SZWEDT (22 gregoriańska)

2017-02-19 Niedziela

7.00 –  +  Brygida, Jadwiga, Albin z rodziny PIĄTKOWSKICH
 8.30 –  Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (7)  
10.00 – +  Józef SĘKOWSKI i zmarłych rodziców, teściów i dziadków
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Kazimierz- 27 rocz. śmierci
18.00 – +  Eugeniusz ZIARNO (19 gregoriańska)
19.00 – +  Roman SZWEDT (21 gregoriańska)

2017-02-18 Sobota

 7.00 – +  Eugeniusz ZIARNO (18 gregoriańska)   
 8.30 – + Roman SZWEDT (20 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (6)
18.00 – + Adrian, Malwina ILNICKA i zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH

2017-02-17 Piątek

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (17 gregoriańska)
 8.30 – + Roman SZWEDT (19 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (5)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-02-16 Czwartek

 7.00 –  + Eugeniusz ZIARNO (16 gregoriańska)
 8.30 –  + Roman SZWEDT (18 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (4)
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-02-15 Środa

 7.00 – + Roman SZWEDT (17 gregoriańska)
 7.00 – + Teresa WIECZOREK- 3 rocz. śmierci
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (15 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (3)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH
 

2017-02-14 Wtorek

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (14 gregoriańska)
 8.30 – + Roman SZWEDT (16 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (2)
18.00 – + Tadeusz MIKRUT- 25 rocz. śmierci

2017-02-13 Poniedziałek

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (13 gregoriańska)
 7.00 – + Roman SZWEDT (15 gregoriańska)
 8.30 – + Wojciech- 32 rocz. śmierci, Alfreda(f), Salomea, Antoni, Franciszka(f), Tomasz
12.00– Za konających oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (1)- 9 Mszy św.
18.00 – + Czesława, Jan CMOLUCH, Eleonora, Piotr PAWŁOWSCY
 

2017-02-12 Niedziela

 7.00 –  + Roman SZWEDT (14 gregoriańska)
 8.30 –  + Edward FIGAS i zmarli z rodziny FIGASÓW i BOSKÓW     
10.00 – W intencji Danuty i Józefa KOWALCZYKÓW w 45 rocz. ślubu
11.30 – ZA PARAFIAN ( chrzest )
11.30 – W intencji Jadwigi i Mirosława w 45 rocz. ślubu
13.00 – + Jan- 10 rocz. śmierci, Helena- 7 rocz. śmierci STYBEL
18.00 – + Eugeniusz ZIARNO (12 gregoriańska)
19.00 – O uzdrowienie i świętość oraz łaskę wskrzeszenia do pełni życia łaską Bożą dla Mateusza NOWAKA, Noemi NOWAK, Alicji Anny Marii NOWAK, Miriam NOWAK i matki Doroty Marii NOWAK

2017-02-11 sobota

 7.00 – + Stanisława(f), Władysław BIAŁAS i za ich zmarłych rodziców i dziadków     
 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (11 gregoriańska)
 8.30 – Za grzeszników oraz mających wkrótce odejść do Pana
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – + Roman SZWEDT (13 gregoriańska)

2017-02-10 Piątek

 7.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla 1- róży różańcowej pod wezwaniem 0. Pio
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (10 gregoriańska)
12.00 – + Roman SZWEDT (12 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-02-09 Czwartek

 7.00 – + Olga STEC, Józef i Michał STEC, Włodzimierz, Katarzyna i Józef
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (9 gregoriańska)
12.00 – Za konających oraz dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – + Roman SZWEDT (11 gregoriańska)
18.00 –+ Za zmarłych rodziców: Kazimiera- 23 rocz. śmierci i Kazimierz- 33 rocz. śmierci z rodziny TERLECKICH oraz z rodziny z obojga stron

2017-02-08 Środa

 7.00 – + Roman SZWEDT (10 gregoriańska)
 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (8 gregoriańska)
 8.30 – + Jan
12.00 – + Józef- 8 rocz. śmierci, Franciszek- 98 rocz. śmierci, Czesława(f)- 62 rocz. śmierci, dziadkowie z rodziny NASIOROWSKICH i NOWOTKO
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-02-07 Wtorek

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (7 gregoriańska)
 8.30 – + Roman SZWEDT (9 gregoriańska)
12.00 – + Zofia LANDSBERG (30 gregoriańska)
18.00 – + Tadeusz CIOS- 15 rocz. śmierci
18.00 – + Mirosław- 1 rocz. śmierci, Józefa(f)- 33 rocz. śmierci z rodziny MIROWSKICH, Marianna- 11 rocz. śmierci, Tadeusz- 20 rocz. śmierci z rodziny ZEJA
 

2017-02-06 Poniedziałek

 7.00 – + Danuta, Jan
 7.00 – + Roman SZWEDT (8 gregoriańska)
 8.30 – + Jan BEDKA- 5 rocz. śmierci
12.00 – + Zofia
18.00 – + Zofia LANDSBERG (29 gregoriańska)
18.00 – + Eugeniusz ZIARNO (6 gregoriańska)

2017-02-05 Niedziela

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (5 gregoriańska)
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (VI róża św. Antoniego)        
10.00 – + Wawrzyniec JANOWICZ- 27 rocz. śmierci
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + Aldona SIEMIONEK- 1 rocz. śmierci
18.00 – + Zofia LANDSBERG (28 gregoriańska)
19.00 – + Roman SZWEDT (7 gregoriańska)

2017-02-04 Sobota

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (4 gregoriańska)
 8.30 – + Roman SZWEDT (6 gregoriańska)
12.00 – + Zofia LANDSBERG (27 gregoriańska)
18.00 – Dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane dla całej rodziny KAZIMIERZA z prośbą o siły, zdrowie oraz opiekę MBF w realizacji planów życiowych na dalsze lata
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (VI Róża św. Antoniego)

2017-02-03 Piątek - św. Błażeja

 7.00 – + Wojciech - 4 rocz. śmierci i zm. z rodziny  
 7.00 – + Zofia LANDSBERG (26 gregoriańska)
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (3 gregoriańska)
12.00 – + Roman SZWEDT (5 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-02-02 Czwartek - Święto Ofiarowania Pańskiego

 7.00 – + Eugeniusz ZIARNO (2 gregoriańska)
 7.00 – +  Maria, Wojciech, zmarli rodzice i za zmarłych z rodziny DOBRZAŃSKICH
 8.30 – + Zofia LANDSBERG (25 gregoriańska)
12.00 – W intencji Jolanty i Krzysztofa, Ady i ich rodzin z prośbą o nieustającą opiekę MBF
18.00 – + Roman SZWEDT (4 gregoriańska)
 

2017-02-01 Środa

 7.00 – + Roman SZWEDT (3 gregoriańska)
 8.30 – + Eugeniusz ZIARNO (1 gregoriańska)
12.00 – + Zofia LANDSBERG (24 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH
 

2017-01-31 Wtorek

 7.00 – + Józefa(f), Andrzej STECZYŃSCY
 8.30 – + Roman SZWEDT (2 gregoriańska)
12.00 – + Antoni (kapłan zakonny)
18.00 – + Zofia LANDSBERG (23 gregoriańska)

2017-01-30 Poniedziałek

 7.00 –  + Zofia LANDSBERG (22 gregoriańska)
 7.00 –  + Roman SZWEDT (1 gregoriańska)
 8.30 – + Stanisław CITKOWSKI - 18 rocz. śmierci
12.00 – W intencji syna Krzysztofa z okazji 40 rocz. ur. o Boże bł., opiekę MBF na dalsze lata życia
18.00 –  O zdrowie dla Pawła i Barbary i o Boże błogosławieństwo

2017-01-29 Niedziela

 7.00 –  + Konstancja, Michał, Wacław KAMIŃSCY, Cezary, Janina, Stanisław OLBORSCY
 8.30 –  + Władysław- 7 rocz. śmierci, Marianna, Marian zmarli z rodziny RYBICKICH         
10.00 – W intencji Agnieszki i Piotra w 1 rocz. ślubu o dalsze błogosławieństwo i potomstwo
11.30 – ZA PARAFIAN ( chrzest 90)
11.30 – O Boże bł., opiekę MBF, zdrowie, wiarę, łaski dla Aleksandry z okazji ur. i całej rodziny
13.00 – + Zofia LANDSBERG (21 gregoriańska)
18.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże dla rodz.: KOWALCZYK, BARANOWSKICH i WRÓBLEWSKICH
19.00 – + Aniela, Jan KWIATKOWSCY, w intencji Bogu wiadomej
 

2017-01-28 Sobota

 7.00 –  
 8.30 – + Zofia LANDSBERG (20 gregoriańska)
12.00 – W intencji dzieci objętych modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w tej parafii
18.00 – + Adrian- 12 rocz. śmierci, Malwina ILNICKA i zmarli z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
 

2017-01-27 Piątek

7.00 –  + Duszę w czyśćcu cierpiące
 8.30 –  O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny i ich krewnych i wszystkich z ich rodzin
12.00 – + Zofia LANDSBERG (19 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-01-26 Czwartek

7.00 – + Kazimierz- 8 rocz. śmierci, Bernard- 4 rocz. śmierci
 8.30 –   Dziękczynna za 26 lat życia Anny z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata
12.00 – + Janina 16 r. śm., Stanisław i zmarli z rodziny MICHALKIEWICZ, BAJDAN, STASZEWSKICH
18.00 – + Zofia LANDSBERG (18 gregoriańska)
 

2017-01-25 Środa

 7.00 – + Zofia LANDSBERG (10 gregoriańska)
 8.30 – rez.
12.00 – Przez wstawiennictwo św. Pawła Ap. w intencji Arkadiusza o otwarcie się na łaskę wiary i nawrócenie
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-01-24 Wtorek

7.00 –  + Zofia LANDSBERG (16 gregoriańska)
 8.30 – + Stanisław MACIEJKO 17 r. śm., za rodziców, rodzeństwo i wszystkich z rodziny
12.00 – + Bronisława(f) 11 r. ś, Józef, Piotr BAJURAK, Jerzy, SYLWINA KOCISZEWSCY
18.00 – + Emilia, Michał ŻURNIA

2017-01-23 Poniedziałek

 7.00 –  + Zdzisław LESZAK- 18 rocz. śmierci o miłosierdzie Boże dla niego
 8.30 –  + Kazimierz CYBOROŃ- 1 rocz. śmierci, za rodziców i rodzeństwo
12.00 – + Zofia LANDSBERG (15 gregoriańska)
18.00 –  W int. Oliwii-1 rocz. ur. o bł. Boże i wszelkie potrzebne łaski dla niej i jej rodziców

2017-01-22 Niedziela

 7.00 –  + Zofia LANDSBERG (14 gregoriańska)
 8.30 – + Janusz WIDLAK, Irena ADAMSKA, Helena, Stanisław WIDLAK, Katarzyna i Konstanty PARCIAK         
10.00 – + Jan , Henryk(on) i zmarli rodzice
11.30 – ZA PARAFIAN ( chrzest 91) O Boże błogosławieństwo dla rodziców dzieci
13.00 – + Aleksander, Wiktoria, Władysław, Teresa, Marianna, Kazimierz
18.00 – + Rafał ZIELIŃSKI- 6 rocz. śmierci
19.00 – + Sabina RUTKOWSKA- 1 rocz. śmierci, Leon, Tadeusz RUTKOWSCY
 

2017-01-21 Sobota

7.00 –  
 8.30 – + Stefan BOŃCZUK- 27 rocz. śmierci
12.00 – + Zofia LANDSBERG (13 gregoriańska)
18.00 – + Mieczysław ŁUKSZA w rocz. urodzin (od siostrzeńca Karola z rodziną)

2017-01-20 Piątek

7.00 –  + Zofia LANDSBERG (12 gregoriańska)
 8.30 –  O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla Marty z okazji urodzin
12.00 – + Krzysztof INGLOT o spokój duszy i niebo dla niego
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-01-19 Czwartek

 7.00 –  
 8.30 –  + Zofia LANDSBERG (11 gregoriańska)
12.00 – Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2017-01-18 Środa

 7.00 –
 8.30 –
12.00 – + Zofia LANDSBERG (10 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-01-17 Wtorek

7.00 –
 8.30 –  O powrót do zdrowia z ciężkiej choroby dla Mirosławy(f) i opiekę MBF nad rodziną
12.00 – + Jan
18.00 – + Zofia LANDSBERG (9 gregoriańska)

2017-01-16 Poniedziałek

 7.00 –  + Zofia LANDSBERG (8 gregoriańska)
 8.30 –  + Kazimierz ABRAMIUK- 14 rocz. śmierci
12.00 – + Tadeusz TULIKOWSKI- 33 rocz. śmierci i zmarli z rodziny
18.00 – + Stanisław- 15 rocz. śmierci, Marianna, Anna, Zbigniew, Jan

2017-01-15 Niedziela

7.00 –  + Franciszka(f), Wincenty, Olga, Zofia
 8.30 –  + Zofia LANDSBERG (7 gregoriańska)
10.00 – + Jan SOBCZYK- 2 rocz. śmierci, Jan DRZYMALSKI- 4 rocz. śmierci
10.00 – + Marianna, Jan KALBARCZYK i brat Tadeusz, Stefan, Jan DOBROWOLSKI, Jan SKRZYPEK i za zmarłych z rodziny
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – O Boże błog. i opiekę MBF, zdrowie, wszelkie potrzebne łaski  dla Adama w 11 rocz. urodzin
18.00 – + Wiesława POMORSKA-1 rocz. śmierci
19.00 – + Władysława(f), Izydor, Leon z rodziny BAKA, Jan KLIMIUK- 3 r. śm., Michał SICIŃSKI- 4 r. śm.

2017-01-14 Sobota

7.00 –  
 8.30 – + Zofia LANDSBERG (6 gregoriańska)
12.00 – O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników- (Rycerstwo Niepokalanej)  
18.00 – + Wacław JARCZAK- 1 rocz. śmierci
 

2017-01-13 Piątek

 7.00 –  
 8.30 –  O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF dla 1- róży różańcowej pod wezwaniem O.   Pio
12.00 – + Zofia LANDSBERG (5 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2017-01-12 Czwartek

 7.00 –  + Zofia LANDSBERG (4 gregoriańska)
 8.30 –  
12.00 – W int. Arkadiusza o łaskę wiary i wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
18.00 – O uzdrowienie, znalezienie sposobu leczenia i Boże błogosławieństwo dla Arka

2017-01-11 Środa

 7.00 –
 8.30 – + Zofia LANDSBERG (3 gregoriańska)
12.00 – W intencji Grażyny o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-01-10 Wtorek

7.00 – + Zofia LANDSBERG (2 gregoriańska)
 8.30 –  
12.00 – + Zofia, Jan, Marianna, zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców
18.00 – + Stanisław BALDZIŃSKI- 2 rocz. śmierci

2017-01-09 Poniedziałek

7.00 –  
 8.30 –  + Urszula MAZUREK- 7 rocz. śmierci
12.00 – + Jadwiga ŁACH, Władysław, Józef, Roman
18.00 – + Zofia LANDSBERG (1 gregoriańska)

2017-01-08 Niedziela

7.00 – Dziękczynna za dar chrztu św. dla wszystkich z rodzin ofiarodawców
 8.30 – ++ Władysław, Władysława(f), Marian z r. IMIOŁKÓW, Stanisław, Hieronim, Stanisława(f) z r. ZIÓŁKOWSKICH
10.00 – ++ Leokadia i Michał CZARNOMYSY i zmarli z rodziny
11.30 – O Boże błog. i opiekę MBF dla Krystyny i Jana MACIUŁA z okazji 40 r. ślubu z prośbą o dalsze łaski
13.00 – O Boże błog. i opiekę MBF, zdrowie, wszelkie łaski dla Zbigniewa NORELA w 80 rocz. urodzin
18.00 – + Jan STĄPOREK- 7 rocz. śmierci
19.00 – ++ Zofia i Stefan z rodziny NOWEK, Jan, Janina, Jan z rodziny MOJŚIEWICZ

2017-01-07 Sobota

7.00 –  
 8.30 – + Józef SILKOWSKI- 30 dzień po pogrzebie
12.00 – + Jan, Ksawera KASPRZAK, Ksawera CZABORYK, Anastazja TOMKOWICZ, Anna HRYŃKO  
18.00 – + Andrzej GONTARZ- 15 rocz. śmierci, Marta MALISZEWSKA- 15 rocz. śmierci, Tadeusz
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (od 5 Róży pw. Św. Michała Archanioła)

2017-01-06 Piątek - Objawienia Pańskiego

 7.00 –  + Edmund, Kazimiera, Henryk, Genowefa
 8.30 –  + Władysław SAMBORSKI- 1 rocz. śmierci ++z rodziny z obojga stron
10.00 – ++ z rodziny MORDASEWICZ
10.00 – + Stanisław DĘBSKI- 3 rocz. śmierci
11.30 –  ZA PARAFIAN
13.00 – + Kazimiera- 9 rocz. śmierci, Adam, Janina WICZOŁEK
18.00 – + Jadwiga REGULSKA- 20 rocz. śmierci
19.00 – O łaskę nawrócenia dla Katarzyny i Krzysztofa

2017-01-05 Czwartek

7.00 –  Za grzechy aborcji w narodzie ( ekspijacyjna)
 8.30 –  Dziękczynna w intencji Henryki(f) za otrzymane łaski w ubiegłym roku
12.00 – + Władysław KUCHAREK, Leokadia, Władysław, Jerzy, Wiesław
18.00 – + Krzysztof JANKOWSKI

2017-01-04 Środa

7.00 – ++ rodziców: Helena, Wincenty, Bronisław, Bolesława(f) i wszystkich zmarłych z ich rodzin
 8.30 – + Bronisława(f), Michał BARTOSZ, Leokadia, Halina, Mirosław
12.00 – ++ z rodziny SZYMAŃSKICH i BUKOWIECKICH
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2017-01-03 Wtorek

 7.00 – + Bronisław MAĆKOWIAK- 1 rocz. śmierci, Wiktoria i Stefan MAĆKOWIAK, Kunegunda, Stefan KAWA
 8.30 – + Gertruda KRZYCH- 9 rocz. śmierci, za jej rodziców i rodzeństwo
12.00 – + Zbigniew STASIAK- 5 rocz. śmierci, zmarli z rodziny KARWAN i ANTKOWIAK
18.00 – + Stanisława(f) KUBIAK, Walerian KUBIAK, Zofia ROSZAK

2017-01-02 Poniedziałek

7.00 –  + Jadwiga WASILEWSKA- 23 rocz. śmierci, za zmarłych rodziców: Jadwiga i Zdzisław WASILEWSCY
 8.30 –  Za dusze w czyśćcu cierpiące i konające
12.00 – + Jadwiga HOCHOŁ- 1 rocz. śmierci, Michał- 70 rocz. śmierci, Maria- 28 rocz. śmierci
18.00 –  + Barbara CHOCIANOWICZ

2017-01-01 Niedziela - Nowy Rok Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

 8.30 – +Władysława(f), Stefan, Leszek ZBYTNIEWSCY, Henryk RYKACZEWSKI
 8.30 – O błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (od 5 Róży pw. Św. Michała Archanioła)
10.00 – + Eugeniusz, Stefania MĄCZYŃSCY i zmarli z rodziny
11.30 –  ZA PARAFIAN
13.00 – O Boże błogosławieństwo i opiekę MBF w rozpoczynającym się Nowym Roku dla wszystkich z rodzin ofiarodawców
18.00 – + Czesława(f) MOSTOWSKA
19.00 – + Jadwiga PIECHOWSKA- 8 rocz. śmierci, Eugeniusz

2016-12-31 Sobota - Św. Sylwestra

 7.00 –  
 8.30 – W intencji Romana w 76 rocz. urodzin w podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
12.00 – Za dzieci objęte modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w naszej parafii
18.00 – ZA PARAFIAN

2016-12-30 Piątek - Świetej Rodziny

7.00 – O opiekę MBF nad Olą
8.30 – O opiekę św. Rodziny nad wszystkimi z rodzin ofiarodawców
12.00 – Dziękczynna za wszystkie doznane łaski w mijającym roku
18.00 – O opiekę MBF, światło Ducha św. w katechizacji dzieci, młodzieży dla Małgosi i w intencji rodziny

2016-12-29 Czwartek

 7.00 – + Andrzej ŚLEPOWROŃSKI- 9 rocz. śmierci, Agnieszka- 13 rocz. śmierci
 7.00 – + Robert RELICH, Janina, Aleksander JANAWA
 8.30 – Dziękczynna w 68 rocz. chrztu św. Aleksandra(on)
12.00 – W intencji Haliny i Stefana MATUSZAK- 49 rocznica ślubu- dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
18.00 – + Anna WOJTANEK- 2 rocz. śmierci

2016-12-28 Środa - Świętych Młodzianków

 7.00 – W intencji Pauliny o wyprostowanie drogi życiowej zgodnie z wolą Bożą
 8.30 – + Zbigniew- 33 rocz. śmierci, Józefa(f), Alfons, ks. Czesław i zm. z rodziny
12.00 – W intencji Izabeli w 41 rocz. urodzin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF na każdy dzień
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2016-12-27 Wtorek - św. Jana Ew.

 7.00 – W dniu urodzin Krzysztofa o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF na dalsze lata
 8.30 – + Halina SIDORUK (30 gregoriańska)
12.00 – Dziękczynno- błagalna w 45 rocz. małżeństwa Marii i Romana OSOWSKICH i w 18 rocz. małżeństwa Anny i Kamila CHMIELEWSKICH z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich rodzin
18.00 – + Piotr WECHTEROWICZ- 21 rocz. śmierci
18.00 – + Marian, Zdzisław URBACH w 6 rocz. śmierci oraz zm. z rodziny URBACH, PIASECKICH, BEDNARCZYK

2016-12-26 Poniedziałek - Św. Szczepana M

 7.00 –  + Krzysztof PODGÓRSKI- 17 rocz. śmierci, Ryszard ZDUNEK- 2 rocz. śmierci
 8.30 –  + Edward, Zofia SŁOWIK, Jacek OLESIŃSKI
10.00 – + Halina SIDORUK (29 gregoriańska)
10.00 – O darowanie męk czyśćcowych i dar nieba dla Władysławy(f), Władysława, Mariana zm. z rodziny IMIOŁKÓW, Stanisław, Stanisława(f), Hieronim z rodziny ZIÓŁKOWSKICH
11.30 – + Remipia, Helena i za zmarłych z rodziny ZIÓŁKOWSKICH i PIĄTKÓW
13.00 –  W intencji Heleny i Jerzego GŁUSZCZAK- 50 rocznica ślubu- dziękczynna i o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
16.00 –  Ślub: Joanna i Mateusz (chrzest 81)
18.00 –  + Anna, Stefan, Barbara, Tadeusz i zmarli z rodziny SAWICKICH i MILLERÓW

2016-12-25 Boże Narodzenie

8.30 – + Józef MATEJEK- 1 rocz. śmierci
10.00 – + Jan BERING- 8 rocz. śmierci
10.00 – + Halina SIDORUK (28 gregoriańska)
11.30 –  ZA PARAFIAN ( Chrzty:85, 88, 89 )
13.00 –  Dziękczynna z okazji 50 rocz. ślubu Ireny i Piotra BORKIEWICZ z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF i wnuka Adrianna z okazji 25 rocz. urodzin
18.00 –  O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, wypełnienie woli Bożej dla Dawida z okazji imienin

2016-12-24 Sobota - Wigilia

 6.30 –  + ZOFIA, Jan, krewni z obojga stron, wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców oraz wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Marianna, Andrzej, Jadwiga
 6.30 –  + Halina SIDORUK (27 gregoriańska)
22.00 – + Zofia JARCZEWSKA- 11 rocz. śmierci, Jan, Edward, Robert, Jadwiga
22.00 – Dziękczynna w 9 rocz. ślubu Alicji i Roberta, dziękczynna za dzieci Małgorzatę, Annę, Piotra z prośbą o dalsze łaski i opiekę MBF
24.00 – ZA PARAFIAN
24.00 – W intencji Bogumiły z okazji 75 rocz. urodzin- dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2016-12-23 Piątek

6.30 – + Halina SIDORUK (26 gregoriańska)
6.30 – + Jadwiga MATUSZAK
8.30 – + Kazimierz WOJCIECHOWSKI- 6 rocz. śmierci
12.00 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (30 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2016-12-22 Czwartek

 6.30 – + Anna, Antoni, ++ dziadków, ++ rodziców chrzestnych
 8.30 – + Halina SIDORUK (25 gregoriańska)
12.00 – + Stefania(f), Bolesław, Józef, Zdzisław
17.00 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (29 gregoriańska)
18.00 – + Bronisław- 9 rocz. śmierci

2016-12-21

2016-12-21 Środa

 6.30 – + Halina SIDORUK (24 gregoriańska)
 8.30 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (28 gregoriańska)
12.00 – + Zbigniew SĘDŁAK- od personelu oddziału 3
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2016-12-20 Wtorek

6.30 – + zm. Dziecko Zuzanna i Krzysztof
8.30 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (27 gregoriańska)
12.00 – + Leon, Zofia UCIŃSKICH i zmarli z rodziny
17.00 – + Halina SIDORUK (23 gregoriańska)
18.00 – + Zofia STĘPNIAK- 8 rocz. śmierci, Janusz, Stanisław, Czesław, Adam, Marianna, Jadwiga

2016-12-19 Poniedziałek

6.30 –  + Stanisława AUGUSTYNIAK (26 gregoriańska)
 8.30 –  Dziękczynno- błagalna w intencji rodziny LINOWSKICH i KISIELSKICH
12.00 – + Władysław SAMBORSKI i zmarli z obojga stron
17.00 –
18.00 – + Stefan LEWANDOWSKI- 2 rocz. śmierci
18.00 – + Halina SIDORUK (22 gregoriańska)

2016-12-18 4 niedziela adwentu

 7.00 – + Halina SIDORUK (21 gregoriańska)
 8.30 – + Halina- 3 rocz. Śmierci, Małgorzata, Marek
 8.30 – +  Kazimiera- 23 rocz. śmierci, Jan- 38 rocz. śmierci, Tadeusz- 16 rocz. śmierci, Halina
10.00 – + Malwina ILNICKA, Adrian, ++ ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
10.00 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (25 gregoriańska)
11.30 –  ZA PARAFIAN
13.00 –  Dziękczynna z okazji 20 rocz. ślubu Katarzyny i Marka z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBF
18.00 – + Tadeusz OSIŃSKI- 2 rocz. śmierci
19.00 – + Zdzisław BARANIAK- 5 miesiąc po śmierci

2016-12-17 Sobota

6.30 –  …śp. Remigiusz POLCZEWSKI- za ojca chrzestnego Paweł z rodziną

8.30 – … śp. Antoni STORTA i jego zm. rodziców BOGUSZEWICZÓW oraz za  zmarłą Genowefę i Władysława(on) BANEL

12.00 – śp.… Stanisława AUGUSTYNIAK (24 gregoriańska)

18.00 –  …śp. Halina SIDORUK (20 gregoriańska)

2016-12-16 Piątek

6.30 – W intencji Rafała w dniu 29 urodzin

8.30 – … śp. Halina SIDORUK (19 gregoriańska)

12.00 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (23 gregoriańska)

18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2016-12-15 Czwartek

6.30 – … śp. Halina SIDORUK (18 gregoriańska)

6.30 – … śp. Grażyna BUZOR- 1 rocz. śmierci

8.30 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (22 gregoriańska)

12.00 – … śp. Antoni KANIA- 20 rocz. śmierci, Aleksander KANIA- 31 rocz. śmierci

17.00 – … śp. Bronisław SZCZĘCH- 23 rocz. śmierci

18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2016-12-14 Środa - Św. Jana od Krzyża k Dk

 6.30 – O łaskę dobrej śmierci dla Urszuli, Jerzego, Anny, Wojciecha ich krewnych i wszystkich z ich rodzin

 8.30 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (21 gregoriańska)

12.00 – …śp. Halina SIDORUK (17 gregoriańska)

18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2016-12-13 Wtorek - św. Łucji, Dz. M.

 6.30 – … śp. Halina SIDORUK (16 gregoriańska)

 8.30 – … śp. Władysław WNEK- 12 rocz. śmierci, …… rodziców i rodzeństwo

12.00 –… sp. Wiktor i Rozlin BADRAN

17.00 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (20 gregoriańska)

18.00 – … śp. Wiesława(f) i Waldemar KARDACZ

18.00 – … śp. Kazimierz- 11 rocz. śmierci

2016-12-12 Poniedziałek

6.30 –  Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana

6.30 –  … śp. Władysław, Waleria, Jan, Kazimierz, Maria, Czesław

8.30 –  … śp. Halina SIDORUK (15 gregoriańska)

12.00 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (19 gregoriańska)

17.00 – … śp. Zdzisław, Halina i zmarli z rodziny

18.00 – W intencji rodziny WŁODARCZYK o zdrowie, potrzebne łaski i opiekę MBF w dalszym życiu

2016-12-11 3 niedziela adwentu

 7.00 – … śp. Janina KUCZYŃSKA, Daniela(f) DUDKIEWICZ

 8.30 – … śp. Bogumiła PAPIERNIK- 6 rocz. śmierci

10.00 – … śp. Stanisława(f)- 8 rocz. śmierci, Stefan CIEŚLAK, Krystyna i Jan MALECZEK

10.00 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (18 gregoriańska)

11.30 –  ZA PARAFIAN

13.00 – … śp. Jadwiga LISZEWSKA- 10 rocz. śmierci, Zbigniew LISZEWSKI- 14 rocz. śmierci

18.00 – … śp. Adam CHODYNA- 16 rocz. śmierci

19.00 – … śp. Halina SIDORUK (14 gregoriańska)

2016-12-10 Sobota

6.30 –  …śp. Halina SIDORUK (13 gregoriańska)

8.30–  … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (17 gregoriańska)

12.00 –  O nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników

18.00 –  …śp. Zofia, KRUPIŃSKA - 24 rocz. śmierci, Władysław, Kazimierz, Jan

 

2016-12-09 piątek

6.30 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (16 gregoriańska)

6.30 – … Za duszę w czyśćcu cierpiące

8.30 – … śp. Jerzy WOŹNIAK

12.00 – … sp. Halina SIDORUK (12 gregoriańska)

18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

 

2016-12-08 CZWARTEK - NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP

 6.30 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (15 gregoriańska)

 8.30 – … śp. Halina SIDORUK (11 gregoriańska)

12.00 – O nawrócenie grzeszników, łaski wiary dla wszystkich z rodzin ofiarodawców, a dla zmarłych o łaskę nieba

17.00 – … śp. Danuta BUKOWIECKA- 1 rocz. śmierci

18.00 – Za dzieci objęte modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w naszej parafii

18.00 – Za dzieci objęte modlitwą różańcową nowej Róży która dzisiaj składa ślubowanie

 

2016-12-07 Środa

 6.30 –… śp. Halina SIDORUK (10 gregoriańska)

 6.30 – … śp. Jadwiga MATUSZA

8.30 – … sp. Stanisława AUGUSTYNIAK (14 gregoriańska)

12.00 – … śp. Stanisław RATAJCZAK- 13 rocz. śmierci

18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2016-12-06 Wtorek

6.30 – … śp. Zofia, Jan i zmarli krewni z obojga stron oraz wszyscy zmarli z rodziny ofiarodawców, Marianna, Andrzej

8.30 – O umocnienie w wierze, o łaski, życie duchowe, dary Ducha św. dla Alicji i Wojciecha

12.00 –… śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (13 gregoriańska)

17.00 – … śp. Zdzisław MAJKA - 14 rocz. śmierci

18.00 – … śp. Halina SIDORUK (9 gregoriańska)

2016-12-05 Poniedziałek

6.30 – …śp.  Halina SIDORUK (8 gregoriańska)

8.30 –  … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (12 gregoriańska)

12.00 – … śp. Helena- 7 rocz. śmierci, Władysław

17.00 – …śp. Zdzisław GRALIK- 3 rocz. śmierci i za jego rodziców, Helena i Józef i braci

18.00 – … śp. Marta- 2 rocz. śmierci, Roman- 21 rocz. śmierci RAFALSCY

18.0 0– … śp.Brygida, Jadwiga, Albin PIĄTKOWSCY, Władysława(f), Brunon, Waldemar POTRYKUS

2016-12-04 2 Niedziela adwentu

 7.00 – … śp. Janina KUCZYŃSKA, Daniela(f) DUDKIEWICZ

 8.30 – O Błogosławieństwo Boże dla Członków Żywego Różańca i ich rodzin (4 Róża św. Elżbiety)

10.00 – … śp. Halina SIDORUK (7 gregoriańska)

10.00 – … śp. Wiktor, Marianna, Władysław z rodz. RAKOWSKICH, Józef, Katarzyna, Wiktor, Grażyna z rodziny BIAŁOOKICK, Jadwiga, Jan CIERESZKO

11.30 –  ZA PARAFIAN

13.00 – … śp. Włodzimierz- 6 rocz. śmierci, Eugenia, Henryk, Krzysztof

13.00 – … śp. Stanisława AUGUSTYNIAK (11 gregoriańska)

18.00– … śp. Zygmunt MENDYKA

19.00 – … śp. Andrzej, Julianna, Stanisława(f), Julianna, Czesława(f), Stanisław, Eugenia

2016-12-03 Sobota św. Franciszka Ksawerego k

 6.30 – + Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o potrzebne łaski do zbawienia dla całej rodziny
 8.30 – +… Halina SIDORUK (6 gregoriańska)
 8.30 – +… Stanisława AUGUSTYNIAK (10 gregoriańska)
12.00 – +… Brat Edmund SOBIŚ, ks. Wiktor SZCZĘSNY, ks. Eugeniusz URBAŃSKI i zmarli kapłani i osoby konsekrowane
18.00 – +… Stefania, Antoni, Marysia i zmarli z rodziny
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata- ( 4 róża pw. św. Elżbiety)

2016-12-02 Piątek

 6.30 – +… Stanisława AUGUSTYNIAK (9 gregoriańska)
 8.30 – Z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo, zdrowie, łaski i opiekę MBF dla Anny, Aleksandry, Sławomira i wnuczki Anny
12.00 – …+ Halina SIDORUK (5 gregoriańska)
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2016-12-01 Czwartek

 6.30 – + Eleonora SZYMAŃSKA, zmarli z rodziny LINOWSKICH, WOŹNIAKÓW, ZAPAŁÓW
 6.30 – …+ Jadwiga
 8.30 – +… Stanisława AUGUSTYNIAK (8 gregoriańska)
12.00 – +… Czesław, syn Kazimierz, wnuk Paweł KUBIAK i zmarli z rodziny
17.00 – +… Halina SIDORUK (4 gregoriańska)
18.00 – …+ Zygmunt RYCHLIK- 10 rocz. śmierci

2016-11-30 Środa - św. Andrzeja Ap.

 6.30 – + Halina SIDORUK (3 gregoriańska)
 6.30 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (7 gregoriańska)
 8.30 – + Stanisław, Józef, Aniela, Józef
12.00 – W intencji Krzysztofa o nawrócenie i powstanie z grzechów oraz wszystkie łaski potrzebne do dobrego życia duchowego i do zbawienia
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2016-11-29 Wtorek

 6.30 – + Andrzej, Magdalena z rodziny SAWA i za wszystkie dusze we czyśćcu cierpiące
 8.30 – + Stanisława AUGUSTYNIAK (6 gregoriańska)
12.00 – + Halina SIDORUK (2 gregoriańska)
17.00 – ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (30)
18.00 – + Teresa CIEŚLA- MARACH- 2 rocz. śmierci
18.00 – + Janusz- 2 rocz. śmierci, Mieczysław zmarli z rodziny MŁYNARCZYKÓW, STODULSKICH, ŚLEDZIEWSKICH

2016-11-28 Poniedziałek

 6.30 – …+ Kazimiera(f) GONTARZ, Karol, Marek
 8.30 – +… Halina SIDORUK (1 gregoriańska)
12.00 – …+ Stanisława AUGUSTYNIAK (5 gregoriańska)
17.00 – +… Aleksy- 4 rocz. śmierci
18.00 – +…… z rodziny MAŁOWIECKICH (29)
18.00 – …+ Karolina KŁOPOTOWSKA ( z okazji 104 urodzin)

2016-11-27 I Niedziela Adwentu

 7.00 – + SJLIWANIUK Sergiusz, PARADA Rozalia i Józef
 8.30 – …+ Aniela, Józef, Józef, Stanisława(f), Stefania, Stanisław, Józef KOWACZ
10.00 – +… Maria ZEMER- 2 rocz. śmierci, Wojciech KUTNIK
10.00 – …+ Stanisława AUGUSTYNIAK (4 gregoriańska)
11.30 – ZA PARAFIAN ( chrzest 77, 86 )
13.00 – …+ Henryk KUSZELEWICZ- 11 rocz. śmierci
18.00 – …+ Mieczysław RABURSKI- 10 rocz. śmierci, Maria RABURSKA
19.00 – ……++ z rodziny MAŁOWIECKICH (28)

2016-11-26 Sobota

7.00 –  +… Edward, Jan MASIEL
 7.00 –  +… Stanisława AUGUSTYNIAK (3 gregoriańska)
 8.30 –  … + Walentyna- 25 rocz. śmierci, Zygmunt KACZMAREK
12.00 –  Za dzieci objęte modlitwą różańcową, rodziców oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w parafii
18.00 –  ++…… z rodziny MAŁOWIECKICH (27)


2016-11-25 Piątek

7.00 – …… ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (26)
7.00– … + Stanisława AUGUSTYNIAK (2 gregoriańska)
 8.30 – Dziękczynna z okazji 84 urodzin Genowefy o zdrowie i opiekę MBF i dla całej rodziny
12.00 – … + Artur SZCZUROWSKI
18.00 – ++ ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH


2016-11-24 Czwartek - ŚW. ANDRZEJA DUNG- LAC i TOWARZYSZY mm

7.00 – ……++ z rodziny MAŁOWIECKICH (25)
 8.30 – … + Czesława(f) ŁASEK, Stanisław, Karol
12.00 – … + Wiesław, Klara, Teodor, Aleksandra, Józef
18.00 – +… Elżbieta PAKOSZ- 15 rocz. śmierci
18.00 – … + Stanisława AUGUSTYNIAK (1 gregoriańska)


2016-11-23 Środa

 7.00 – … + Andrzej LEJWODA
 7.00 – …… ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (24)
 8.30 – …+ Antoni, Józefa(f), Helena, Alojzy, Władysław
12.00 – … Dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH


2016-11-22 Wtorek - ŚW. CECYLII dz m

7.00 – … + Zofia, Władysław, Waldemar, Leszek BAGIŃSCY i zmarli z rodziny BAGIŃSKICH, Maria JURA
7.00 – … + Marek, Franciszka(f), Piotr ŻAK, Maria, Stanisław WŁAŚNIEWSCY
 8.30 – … + Anna, Wojciech, Jan
12.00 –… + Wojciech, Maria i zmarli z rodziny
18.00 – … + Marianna- 6 rocz. śmierci, Stanisław, Anna, Zbigniew, Jan
18.00 – ……++ z rodziny MAŁOWIECKICH (23)


2016-11-21 Poniedziałek OFIAROWANIE NMP

7.00 – ++…… z rodziny MAŁOWIECKICH (22)
7.00 –  … + Roman- 30 dzień po śmierci
 8.30 – … Dusze w czyśćcu cierpiące
12.00 – … + Julia, Stanisław, Józef, Mieczysław, Tadeusz i zmarli z ich rodzin
18.00 – W intencji Jolanty w podziękowaniu za dar życia, wszystkie doznane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary i owoce Ducha Świętego i opiekę MBF

2016-11-20 Niedziela Chrzystusa Króla

7.00 – … śp. Janina KURZYŃSKA, Daniela(f) DUDKIEWICZ
 8.30 – … śp. Paulina i Fryderyk ERDMAN, Piotr i Maria KRUPIŃSCY
10.00 – … śp. Janina, Władysław KONDZIOŁA
10.00 – … śp. Stanisław ŁUKASIK-21 rocz. śmierci, Zbigniew, Piotr, Helena ŁUKASIK
11.30 – … ZA PARAFIAN
13.00 – W intencji Wojciecha z okazji 60 rocz. urodzin- w podziękowaniu za dotychczasowe łaski i opiekę MBF z prośbą o zdrowie i siłę, aby otwartym sercem przyjmował zaproszenie Boga do czynienia dobra i wypełniania Jego woli
18.00– …śp. Henryk, Helena, Czesława(f), Ludwik, Henryk, Dorota, Agnieszka
19.00 – ……śp. z rodziny MAŁOWIECKICH (21)


2016-11-19 Sobota

7.00 –  ++…… z rodziny MALOWIECKICH (20)
 8.30 –  Dziękczynna za dar życia oraz dalszą opiekę Pani Fatimskiej w dniu urodzin dla Leokadii RYDELEK
12.00 –  …+ Tadeusz DEMCZUK- 2 rocz. śmierci i wszystkich z rodziny DEMCZUK
12.00 –  +… Bogumiła JARCZAK- 4 rocz. śmierci
16.00 – Dzień skupienia sióstr zakonnych
18.00 – … + Edward I Zofia SŁOWIK w rocz. śmierci, Jacek OLESIŃSKI

2016-11-18 Piątek

7.00 – …… ++ z rodziny MALOWIECKICH (19)
 8.30 – O łaskę wiary i nawrócenie dla Anny i Jarosława oraz ich dzieci
12.00 – … + Władysław MYSIORSKI- 1 rocz. śmierci, Anna i Jan- 40 rocz. śmierci
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

2016-11-17 Czwartek

7.00 – … + Wanda, Stefan KLIMASZEWSCY …… KLIMASZEWSKICH i ZAPRZAŁ
 8.30 – … + Czesława(f)- 45 rocz. śmierci, Henryk, Helena, Ludwik, Henryk, Marianna, Wacław
12.00 – …… ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (18)
18.00 – Za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

2016-11-16 Środa

 7.00 – … + Władysław, Helena, Fryderyk, Anna, Daniel
 7.00 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
 8.30 – … + Jan, Irena GROCHOWSCY
12.00 – …… ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (17)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

2016-11-15 Wtorek

7.00 – …… ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (16)
 8.30 – … + Aleksander, Adam i zmarli z tej rodziny
12.00 –… Za grzeszników oraz konających i mających wkrótce odejść do Pana
18.00 – … + Petronela, Antoni, Lucyna, Romuald, Janina, Jan
18.00 – + …Danuta,……DOMAGALSKICH, CZERNIAKÓW, KORNACKICH, WILKIEWICZÓW, BOCHDZIEWICZÓW

2016-11-14 Poniedziałek

7.00 – ……++ z rodziny MAŁOWIECKICH (15)

7.00 – … + Józef (on) z okazji urodzin

8.30 – … + Helena, Zygmunt, Irena, Bogusław i zmarli z rodziny

12.00 – … Dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 – … + Stefania (f), Władysław, Władysław, Zdzisław …… BUCZEK

18.00 – … + Malwina ILNICKA, Adrian …… ILNICKICH i WSOKIŃSKICH

2016-11-13 Niedziela

7.00 – ++ z rodziny KOŚMICKICH
 8.30 – ++ z rodziny SAMPŁAWSKICH, SZYSZKÓW, KRYSTOSIKÓW, BUDZIŃSKICH
10.00 – + Marian IMIOŁKA- 4 rocz. śmierci
10.00 – ++ z rodziny MAŁOWIECKICH (14)
11.30 – ZA PARAFIAN ( chrzest św. 56/ 16)
13.00 – ++DĘBOWSKA Zofia, Jan, Stanisława (f)
18.00 – … + Józef - 19 rocz. śm., Bronisława, Piotr, BAJURAK, Sylwina16 rocz. śm., Jerzy, Józef KOCISZEWSCY
19.00 – W intencji Renaty z okazji imienin o Boże błogosławieństwo i opiekę MBF

2016-11-05 Sobota

7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 7/9
7.00 – …… ++ z rodziny MAKOWIECKICH (6)
 8.30 – …+ Zofia, Jan, zmarli krewni oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Marianna, Andrzej   
12.00 – … + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (26)
18.00 – … + Zygmunt MENDYKA


2016-11-04 Piątek

 7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 6/9
7.00 – … + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (25)
8.30 – …… ++ z rodziny MAKOWIECKICH (5)
12.00 – … + Zofia, Jan, zmarli krewni oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Marianna, Andrzej
18.00 – ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH


2016-11-03 CZWARTEK

7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 5/9
7.00 – …… + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (24)
8.30 – …… ++ z rodziny MAKOWIECKICH (4)
12.00 – … + Zofia, Jan, zmarli krewni oraz wszyscy z rodzin ofiarodawców i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, Marianna, Andrzej
18.00 – W intencji Elżbiety o zdrowie i błogosławieństwo Boże, wytrwałość w ciężkiej pracy i wszelkie dobro dla niei i Jej rodziny
18.00 – O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla wnuków – Wiktoria, Monika, Jakub


2016-11-02 ŚRODA – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH

7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 4/9
 7.00 – … + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (23)
 7.00 – …… + z rodziny MAKOWIECKICH (3)
 8.30 – … + Zofia, Jan, i wszyscy zmarli z rodzin ofiarodawców, Marianna, Andrzej
12.00 – … + Alfreda(f), CHOROMAŃSKA, rodziców zm. z rodziny CHOROMAŃSKICH i PĘDZIWIATR
18.00 – … + Janina KLEM- 2 rocz. śmierci, Maria KLEM o dar nieba


2016-11-01 WTOREK – 1 LISTOPADA 2016r. - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

 7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 3/9
 7.00 – +  Franciszka (f), Kazimierz, Olga, Wincenty
 8.30 – ++ Z rodziny SAWICKICH i KACZMARCZYKÓW
10.00 – + Rafał
10.00 – ++z rodziny MAKOWIECKICH(2)
11.30 – …++ Marta, Franciszek(on), Marianna, Michał
13.00 – + Józef ĆWIEK– GREGORIAŃSKA (30)
18.00 – + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (22)

2016-10-31 PONIEDZIAŁEK – 31 PAŹDZIERNIKA 2016r.

7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 2/9
 7.00 – … + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (21)
 7.00 – … + Stefania, Julian, Józefa(f) KRAJANOWSCY, Joanna, Bronisław, Jan, Romuald TYRKA
 8.30 – …… + z rodziny MAKOWIECKICH (30 Mszy św.)
12.00 – … + Józef ĆWIEK– GREGORIAŃSKA (29)
18.00 – O nawrócenie Wojciecha
18.00 – W int. Izabeli w 35 rocz. urodzin, dziękując za dotychczasowe łaski udzielone jej mężowi i dzieciom z prośbą o zdrowie dla niej, siłę, aby otwartym sercem przyjmowała zaproszenie Boga do czynienia dobra i wypełnienia Jego woli

2016-10-30 NIEDZIELA – 30 PAŹDZIERNIKA 2016 r. - ROCZNICA POŚWIĘCENIA WŁASNEGO KOŚCIOŁA

7.00 – W int. Tadeusza OLCZAKA - 70 rocznica urodzin, dziękczynno-błagalna o potrzebne łaski i Boże błogosławieństwo i opiekę MBF
7.00 – O łaskę zdrowia, opiekę Matki Bożej i wypełnienie woli Bożej dla Jadwigi 1/9
8.30 – Władysława CZERWIŃSKA  z okazji 71 urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, zdrowie i opiekę MBF
10.00 – … + Zofia MATYSIAK- 8 rocz. śmierci, Lucjan, i zmarli z rodziny MATYSIAKÓW I MAJKOWSKICH
11.30 – …  ZA PARAFIAN
13.00 – … + Józef ĆWIEK– GREGORIAŃSKA (28)
18.00 – … + Barbara SAWICKA– GREGORIAŃSKA (20)
19.00 – … + Maria i Stefan GADOWSCY oraz Antonina i Stanisław ŻOŁNIERCZYKOWIE

2016-10-29

7.00 – + Kazimierz, Franciszka(f) Kaczor - 30 rocz. śmierci
8.30 – + Józef Ćwiek– gregoriańska (27)
12.00 – za dzieci objęte modlitwą różańcową, rodziców, oraz za ks. Proboszcza i księży posługujących w parafii
18.00 – + Barbara Sawicka – gregoriańska (19)

2016-10-28 Św. Szymona Ap i Judy Tadeusza AP

7.00 – + Józef Ćwiek– gregoriańska (26)
8.30 – + Barbara Sawicka– gregoriańska (18)
12.00 – za grzeszników, oraz konających i mających wkrótce odejść do pana
18.00 – zbiorowa za zmarłych

2016-10-27

7.00 – + Anna, Józef, Tomasz i za zmarłych rodziców
8.30 – + Józef Ćwiek– gregoriańska (25)
12.00 – + Barbara Sawicka– gregoriańska (17)
18.00 – + Antoni Wardziak- 22 rocz. Śmierci, Seweryn Stelmach, Teresa Pawelska- 5 rocz. Śmierci 

2016-10-26

7.00 – + Barbara Sawicka– gregoriańska (16)
8.30 – za duszę w czyśćcu cierpiące i za konających
12.00 – + Józef Ćwiek– gregoriańska (24)
18.00 – zbiorowa w różnych potrzebach

2016-10-25

7.00 – + Józef Ćwiek– gregoriańska (23)
7.00 – + Maria, Józef, Janina, Władysław, Walenty zm. z rodziny Mackiewiczów i Langów
8.30 – + Barbara Sawicka – gregoriańska (15)
12.00 – za konających i wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – w intencji Alicji i Sebastiana- 11 rocz. Ślubu syna Dominika o boże błogosławieństwo i opiekę MBF i w intencji Żanety i Jakuba o potrzebne łaski dla córek Pauliny i Karoliny

2016-10-24 PONIEDZIAŁEK – 24 PAŹDZIERNIKA 2016R.


7.00 – śp.  JÓZEF ĆWIEK– GREGORIAŃSKA (22)
8.30 – ZA KONAJĄCYCH I WSZYSTKIE DUSZE W CZYŚĆCU cierpiące
12.00 – śp.  RAFAŁ W DNIU IMIENIN
18.00 – śp.  BARBARA SAWICKA– GREGORIAŃSKA (14)
18.00 – śp.  GRAŻYNA- 4 ROCZ. ŚMIERCI


2016-10-23 NIEDZIELA - NIEDZIELA MISYJNA


 7.00 –  W INTENCJI SŁAWOMIRA (ON) Z RACJI 49 URODZIN O BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO I OPIEKĘ MBF
 8.30 – śp. MACIEJ MUCHA- 16 ROCZ. ŚMIERCI
10.00 – ZA KONAJĄCYCH I WSZYSTKIE DUSZĘ W CZYŚĆCU CIERPIĄCE
11.30 – ZA PARAFIAN   
13.00 – śp. STANISŁAWA(F) JAROMIN
18.00 – śp. JÓZEF ĆWIEK– GREGORIAŃSKA (21)
19.00 – śp. BARBARA SAWICKA– GREGORIAŃSKA (13)

Kalendarium

1985-06-26

Spotkanie Anatola Kaszczuka z panią Rajmundą Coguelard - animatorką Błękitnej Armii we Francji, w celu uzyskania pomocy w poszukiwaniu figury Matki Bożej Fatimskiej z rozłożonymi dłońmi i widocznym sercem.

1985-10-11

Odbiór figury, wykonanej w Fatimie. Figura już wtedy otrzymała pozłacaną koronę wykładaną szlachetnymi kamieniami.

1985-11-11

Przyjęcie w Rzymie przez Ojca Świętego pan Anatola Kaszczuka wiozącego z Fatimy Figurę wraz z koroną. Po zakończeniu audiencji (w sali Klementyńskiej) w której brało udział ok. 500 Polaków, Jan Paweł II poinformowany o intencji ofiarodawców, poświęcił Figurę Matki Bożej Fatimskiej.

1985-11-21

Figura została przywieziona do Szczecina i odtąd miała swoje miejsce w tymczasowej kaplicy św. Kazimierza.

1986-01-01

W dniu uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki - ordynariusz diecezji ks. bp Kazimierz Majdański przy udziale wiernych intronizował Figurę Pani Fatimskiej.

1986-04-04

Do Kurii Biskupiej w Szczecinie wpłynął z Rzymu dekret Kongregacji Kultu Bożego zezwalający na koronację "nomine et auctoritate Summi Pontificis" Figury Matki Bożej Fatimskiej. Korona - dar Błękitnej Armii - została zatrzymana do czasu uroczystego jej założenia po odpowiednim przygotowaniu mieszkańców Szczecina i diecezji.

1987-06-11

Wizyta Ojca Świętego w Szczecinie stała się niecodzienną okazją do uroczystej koronacji. Znamienne jest to, iż po koronacji na Jasnych Błoniach, Pani Fatimska została przewieziona do bazyliki katedralnej, a następnie przez rok peregrynowała po diecezji,

1988-08-15

Figury Matki Bożej Fatimskiej na stałe zatrzymała się w nowo wybudowanym swoim sanktuarium odwiedzanym coraz liczniej przez pielgrzymów z Polski i z zagranicy.