Wszystkich Świętych 2020

1. W przyszłą niedzielę 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych – Msze św. o godz.: 7.00 – 8.30 – 10.00 – 11.30 – 13.00 i wieczorem o godz. 18.00 i 19.00.
• Mszy św. na cmentarzu w Zdrojach w tym roku nie będzie.

2. W przyszły poniedziałek – 2 Listopada – Dzień Zaduszny – Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych.

3. Od 2. listopada przez cały miesiąc listopad o 17.30 zapraszamy na nabożeństwo wspominkowe.

4. Odpusty: Wiernemu, który w dniach 1 – 8 listopada pobożnie nawiedza cmentarz i modli się za zmarłych, udziela się odpustu, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu cierpiące. Wierni mogą uzyskać odpust zupełny, który może być ofiarowany tylko za dusze w czyśćcu, jeżeli w Dniu Zadusznym (2 listopada) nawiedzą pobożnie kościół. W czasie nawiedzenia należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga, oraz wypełnić inne warunki jak: spowiedź (stan łaski uświęcającej), Komunia św. i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Warunkami zwykłymi, koniecznymi do uzyskania odpustu są: stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

5. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie – imiona prosimy pisać w mianowniku by czytający kapłan mógł odróżnić np. czy to Stanisław czy Stanisława 😊. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczamy na spłatę remontu dachu kościoła. Bóg zapłać.

Kartkę na Wypominki można pobrać klikając poniżej:

PDF oraz  Word