09-02-2023

7.00 – Dziękczynna za przeżyte lata , z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krystyny z okazji 70 rocz. urodzin
8.30 † Bronisława SKIBA (9 greg.)
12.00 † Henryk ZAKRZEWSKI (19 r. śm.), Regina ZAKRZEWSKA (12 r. śm.)
18.00 † Andrzej ROBACZYK (9 greg.)

08-02-2023

7.00 † Andrzej ROBACZYK (8 greg.)
8.30 † Bronisława SKIBA (8 greg.)
12.00 † Józef, Franciszek, Czesława (f) i zm. z rodz. NASIOROWSKICH i NOWOTKO
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

07-02-2023

7.00 – WOLNA
8.30 † Bronisława SKIBA (7 greg.)
12.00 † Andrzej ROBACZYK (7 greg.)
18.00 † Antoni BARANOWSKI (2 r. śm.)

06-02-2023

7.00 † Andrzej ROBACZYK (6 greg.)
8.30 † Bronisława SKIBA (6 greg.)
12.00 – O opiekę MBF, obfitość łask oraz pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw – w dniu imienin Doroty oraz w rocznicę urodzin Piotra o łaskę wiary, nawrócenie oraz o ułożenie życia zgodnie z wolą Bożą
18.00 † Zofia

05-02-2023

7.00 † Bronisława SKIBA (5 greg.)
8.30 – O błogosławieństwo Boże dla członków Żywego Różańca i ich rodzin (od 7 róży męskiej pw. św. Józefa i św. Maksymiliana Kolbe)
10.00 – Dziękczynna za kapłanów posługujących w naszej parafii i o potrzebne łaski dla nich
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – Dziękczynno – błagalna w 20 r. ślubu Joanny i Roberta z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski oraz o szczęśliwą maturę dla Aleksandry SKROBISZ
18.00 † Andrzej ROBACZYK (5 greg.)
19.00 – Dziękczynno – błagalna w 40 r. urodzin Doroty z prośbą o potrzebne łaski, Miłosierdzie Boże i opiekę MBF

04-02-2023

7.00 † Zofia (3 r. śm.)
8.30 † Bronisława SKIBA (4 greg.)
12.00 † Zygfryd STRZELCZYK (6 r. śm.)
18.00 † Andrzej ROBACZYK (4 greg.)
20.00 – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy całego świata (od 7 róży męskiej pw. św. Józefa Robotnika i św. Maksymiliana Kolbe)

03-02-2023

7.00 – WOLNA
8.30 † Bronisława SKIBA (3 greg.)
12.00 † Andrzej ROBACZYK (3 greg.)
18.00 † ZBIOROWA ZA ZMARŁYCH

02-02-2023

7.00 † Bronisława SKIBA (2 greg.)
8.30 † Andrzej ROBACZYK (2 greg.)
12.00 † Maria KASPROWICZ (3 r. śm.)
18.00 † Urszula, oraz o nieustanną opiekę MB dla Ady, Krzysztofa, Arkadiusza i ich rodziców

01-02-2023

7.00 † Andrzej ROBACZYK (1 greg.)
8.30 † Janina – Maria (17 r. śm.), Eugeniusz EYSYMONTT
12.00 † Bronisława SKIBA (1 greg.)
18.00 – ZBIOROWA W RÓŻNYCH POTRZEBACH

31-01-2023

7.00 – WOLNA
8.30 † Janusz (2 rocz. śm.), Krystyna i Ewelina BOCIAN Władysław CYBULSKI, Jan KALETA
12.00 † Stanisław CITKOWSKI (24 r. śm.)
18.00 † Bronisława (f) (17 r. śm.) Józef i Piotr BAJURAK, Sylwina (f) Józef, Jerzy i Dorota KOCISZEWSCY