19-04-2021

7.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 10 gregoriańska
8.30 – + śp. Adela WACHOWSKA 1 rocz. śm. i za zmarłych rodziców i rodzeństwo
12.00 – w intencji Jerzego o łaskę wiary i oczyszczenie się w sakramencie pokuty
18.00 – + śp. Władysława(f), Stefan, Leszek ZBYTNIEWSCY, Władysława(f), Henryk RYKACZEWSCY, Jakubek, Wanda, Romuald ORŁOWSCY

18-04-2021

7.00 – + śp. Franciszka(f), Stefan, Antonina, Stanisław SKRZECZYNA
8.30 – + śp. Janina, Konstanty BURZYŃSCY w rocz. śm.
10.00 – + śp. Adrian, Malwina, zm. z rodziny ILNICKICH i WYSOKIŃSKICH
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Stanisław GUDZIAK i zm. z rodziny GUDZIAK, MICHAŁOWSKICH, MOŻEJKO, BŁASZKO
18.00 – + śp. Lechosław i Rafał ZIELIŃSCY o otwarcie bram nieba
19.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 9 gregoriańska

17-04-2021

7.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 8 gregoriańska
8.30 – + śp. Wacław BANY 10 rocz. śm.
12.00 – + śp. Leonard i Antonina
16.00 – ślub: Marlena i Mariusz
18.00 – + śp. Henryka(f) 40 rocz. śm., Franciszek 30 rocz. śm., Czesława(f), Tadeusz, Wiktoria

16-04-2021

7.00 – w 17 rocz. urodzin Krzysztofa o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski oraz o potrzebne łaski dla Kamila, Karola, Krystiana
8.30 – + śp. Jan CIELECKI 6 rocz. śm.
12.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 7 gregoriańska
18.00 – za zmarłych

15-04-2021

7.00 – + śp. Zofia KOWALCZYK 5 miesiąc od śmierci
7.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 6 gregoriańska
8.30 – + śp. Wioletta 10 rocz. śm, Edward PAWLAK, zm. rodziców i rodzeństwo z obojga stron ofiarodawcy
12.00 – + śp. Czesława(f), Tadeusz, Adam z rodziny ŁUKASZUK
18.00 – za Ojca św., biskupów, kapłanów, za Radio Maryja i Telewizję Trwam oraz osoby pracujące w tych rozgłośniach

14-04-2021

7.00 – + śp. rodzice, teściowie ofiarodawcy, Andrzej, Magdalena oraz zm. z rodziny SAWA, SZARKIEWICZ, KOSTYRA
8.30 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 5 gregoriańska
12.00 – + śp. Anna PIESZKO 1 rocz. śm., Irena, Mirosław, Marek
18.00 – za żyjących

13-04-2021

7.00 – + śp. Jan, Zofia, Katarzyna, Józefa(f)
8.30 – z okazji imienin ks. Przemysława o opiekę MBF w jego posłudze kapłańskiej
12.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 4 gregoriańska
18.00 – w intencji Apostolatu Różańca i Płaszcza NMP z Guadalupe

12-04-2021

7.00 – + śp. Zdzisław, Halina i zm. z rodziny
7.00 – + śp. Anna PIESZKO 1 rocz./ śm., Irena, Mirosław, Marek
8.30 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 3 gregoriańska
12.00 – + śp. Walter 20 rocz. śm. o łaskę nieba
18.00 – + śp. Jan 8 rocz. śm., Irena BIAŁA, dziadków z obojga stron, chrzestnego Czesław i zm. z rodziny BIAŁYCH i PROSOŁOWSKICH
18.00 – + śp. Tadeusz SIKORSKI

11-04-2021

7.00 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 2 gregoriańska
8.30 – + śp. Zofia, Michał, Jan, Marianna, zm. krewni z obojga stron i wszyscy z ich rodzin oczyszczających się w czyśćcu z prośbą o modlitwę wstawienniczą w intencji rodzin ofiarodawców
10.00 – + śp. Władysław SAMBORSKI i zm. z obojga stron prosząc Boga o łaskę nieba
11.30 – ZA PARAFIAN
13.00 – + śp. Paulina, Jan, Maria, Józef z rodziny ZAWORNIAK, Janina, Franciszek, Stanisław z rodziny SZWEDT oraz wszyscy zmarli z tych rodzin
18.00 – + śp. Józef 15 rocz. śm., Stanisława(f) 14 rocz. śm. i zm. z rodziny JANKOWSKICH i WASILEWSKICH o miłosierdzie Boże dla nich i łaskę zbawienia
19.00 – + śp. Irena, Marian, Mirosław

10-04-2021

7.00 – + śp. Jan KALETA 1 rocz. śm., Józef SINKIEWICZ, Gertruda, Adolfina TANAN, Antoni TANAN
8.30 – + śp. Jan KOZŁOWSKI 1 gregoriańska
12.00 – o nawrócenie i łaskę szczerej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników (Rycerstwo Niepokalanej)
18.00 – w intencji ks. Kryspina w 11 rocz. święceń kapłańskich (Legion Maryi)