Chór Echo Fatimy

 

Echo Fatimy

Chór Echo Fatimy jest wielogłosowym chórem żeńskim, przede wszystkim uświetniających uroczystości w Sanktuarium Fatimskim na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie, ale także koncertującym poza liturgią. Ma w swoim repertuarze wiele pieśni maryjnych oraz Ave Maria rozmaitych kompozytorów. Działa od 2007 roku. Dyrygentką i założycielką jest dr Alicja Delecka-Bury.
Echo Fatimy
Echo Fatimy2 years ago
Dziś św. Cecylii 🙂
Echo Fatimy
Echo Fatimy3 years ago
Drodzy Parafianie, biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa oraz obowiązujący od dzisiaj w Polsce stan zagrożenia epidemicznego, usilnie prosimy, byście w dniu jutrzejszym pozostali w domach. Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga wydał dekret o dyspensie od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. i polecił, aby uczestniczyć w Eucharystii za pośrednictwem środków masowego przekazu z duchową Komunią świętą, a dodatkowo po przeżytej w domu Liturgii pomodlić się w intencjach Ojca Świętego Franciszka, Kościoła Powszechnego, oraz o pokój na świecie i w intencji naszej Ojczyzny.
Bądźmy rozsądni i odpowiedzialni za siebie oraz innych. Niech nasze domy staną się w tym trudnym czasie domowymi kościołami, w których będziemy trwali na modlitwie w gronie najbliższych. Msze święte z naszego Sanktuarium transmitujemy na naszej stronie internetowej: #transmisja" target="_blank" rel="noreferrer">https://fatima.szczecin.pl/#transmisja
Niech Maryja, Pani Fatimska, wyprasza dla nas wszystkich łaskę zdrowia i szybkiego powrotu do normalności.

Wasi duszpasterze
Echo Fatimy
Echo Fatimy3 years ago
Echo Fatimy
Echo Fatimy3 years ago
Echo Fatimy
Echo Fatimy3 years ago
Echo Fatimy
Echo Fatimy3 years ago
O naszym wczorajszym koncercie! Serdeczne podziękowania dla pana Adama za profesjonalną relację