11 niedziela zwykła – 13.06.2021r.

1. Dziś w niedzielę 13 czerwca, przeżywamy Dzień Fatimski,– to już 104 r. objawień Maryi w Fatimie – uroczysta Msza św. odpustowa z procesją o godz. 19.00 – przewodniczyć naszym modlitwą będzie ks. prof. kan. Jarosław Nowaszczuk.

2. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Codziennie również zapraszamy na Różaniec w intencji zatrzymania pandemii Corona-wirusa i o pomyślność dla naszej Ojczyzny połączony z Apelem Maryjne o 20.30.

3. Po rocznej przerwie spowodowanej zagrożeniem korona-wirusem, Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci i seniorów. Turnusy obędą się w tym roku w Ostrowcu k/Wałcza, Krynicy Morskiej, Olsztynie k/Częstochowy oraz w Mrzeżynie. Zwracamy się z prośbą o ofiary do puszek po wszystkich Mszach Świętych w przyszłą – III niedzielę czerwca, tj. 20.06.2021 roku.

4. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 10-11 lipca 2021. Koszt 180 zł. Zapisy w biurze.

5. Bóg zapłać wszystkim za materialny wkład w utrzymanie naszego Sanktuarium – Taca z dzisiejszej – drugiej niedzieli miesiąca – w całości przeznaczona jest na spłatę zadłużenia drugiego etapu pokrycia dachu blachą miedzianą (pozostało jeszcze 243 tyś zł)

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: + śp. Wacławę BIAŁOOKĘ, śp. Walentynę SIEDLECKĄ, śp. Zofię CHOJNOWSKĄ. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.