11 niedziela zwykła 14.06.2020

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE codziennie o godz. 17.30. Po nabożeństwie w Oktawie Bożego Ciała – procesja Eucharystyczna wokół naszej świątyni.

2. Zapraszamy o 20.30 do naszego Sanktuarium codzienne na kapłański różaniec o ustanie epidemii i o pomyślność dla naszej Ojczyzny, a po różańcu Apel Maryjny o godz. 21.00.

3. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią. Zbiórka na ten cel po Mszach Świętych w III niedzielę czerwca 21.06.2020 r. Dziś po Mszy św. zbiórka ofiar na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Naszego Uniwersytetu.

4. Bardzo dziękuję za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: 1. Żywy Różaniec, 2. Kościół Domowy, 3. Neokatechumenat, 4. Odnowa w Duchu Świętym. Dziękuję Działkowiczom za przyniesienie kwiatków do sypania na Boże Ciało. Dziękuję wszystkim za bezpośrednie zaangażowanie w niesienie feretronów, chorągwi, różańca, sztandarów. Dziękuję dzieciom za sypanie kwiatków.

5. W najbliższą środę zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP. A po nim Msza św. i modlitewne spotkanie tych co przyjęli i chcieliby przyjąć okrycie Płaszczem Matki Bożej z Guadelupe. Na tym spotkaniu obecny będzie ks. Piotr Skiba Wikariusz Biskupi.

6. W najbliższy piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Uroczystość Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi PannySuma Odpustowa połączona z Jubileuszem 50-lecia kapłaństwa diecezjalnego egzorcysty, Ks. Prof. Tadeusza Czapigi o godz. 12.00.
• Również w sobotę po Apelu o 21.00 Msza św. i czuwanie nocne inaugurujące Pieszą pielgrzymkę z Gietrzwałdu na Jasną Górę w intencji Rodzin i naszej Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy.

7. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga udzieli święceń kapłańskich ośmiu diakonom w sobotę, 27 czerwca br., o godz. 10.00 w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej uroczystości oraz do modlitwy za nowo wyświęconych kapłanów.