11 niedziela zwykła – 23.06.2019r.

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Codziennie Apele Maryjne o 21.00.

2. Dziś w niedzielę przypada Dzień Ojca – pamiętajmy i o życzeniach jak i o modlitwie za naszych Ojców – dla żywych wypraszajmy potrzebne łaski a dla zmarłych prośmy o Niebo.

3. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Warszawy do Gietrzwałdu w intencji rodzin, w dniach 30 czerwca – 6 lipca 2019. – szczegóły na plakacie

4. Dziś w niedzielę 23 czerwca, wolontariusze komitetu „Stop Pedofilii” będą zbierać podpisy pod projektem ustawy, która ma celu ochronę dzieci przed demoralizującą seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.

5. Dziś w niedzielę będzie obecna wśród nas s. Victoria Rejmer posługująca w Boliwii, która opowie o pracy misyjnej, a po Mszy będzie można złożyć ofiarę na dzieła misyjne prowadzone przez s. Miłosierdzia w Boliwii.

6. W najbliższy piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny oraz świętych Piotra i Pawła. Msza Odpustowa o godz. 18.00.

7. Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci z rodzin wielodzietnych, ubogich i zagrożonych patologią. Zbiórka na ten cel po Mszach Świętych w ostatnią niedzielę czerwca 30.06.2019 r.

8. Zapraszamy na Jerycho Różańcowe – 24 godzinną modlitwę w intencji naszej Ojczyzny. Zapisy na poszczególne godziny modlitwy i czuwania – w kiosku parafialnym.

9. Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na nasze Sanktuarium. Proszę o modlitwy w intencji pomyślnego zakończenia prac remontowych na dachu naszego kościoła.

10. Bóg zapłać wszystkim za uczestnictwo i przygotowanie dekoracji Eucharystycznych, (1. Żywy Różaniec, 2. Kościół Domowy, 3. Neokatechumenat, 4. Odnowa w Duchu Świętym). Bóg zapłać dzieciom za sypanie kwiatków.. Wszystkim którzy przynosili kwiaty do sypania. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje eucharystyczne po nabożeństwie czerwcowym o godz. 17.30.

11. Ks. Przemek z biurem Santiago organizuje Pielgrzymkę do Ziemi Świętej szlakiem biblijnym od 18.02.2020 do 25.02.2020. Szczegóły w gablocie i u księdza Przemka.. Program można także odebrać w zakrystii.

12. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku – śp. Zbigniew Molenda. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

13. O. Dariusz Śmiałek napisał do nas: Pragnę serdecznie zaprosić Was moi drodzy parafianie, przyjaciele, was wszystkich którzy wspierali mnie modlitwa w moim pełnieniu posługi kapłańskiej, na uroczysta msze jubileuszowa 25 lat kapłaństwa, dziękując Bogu za dar powołania. Na te szczególna modlitwę zapraszam na dzień 7 lipca, niedziela o godzinie 13.00. Z misyjnym błogosławieństwem pozdrawia z Ekwadoru, Ojciec Dariusz Śmiałek.

14. Informujemy, że XXVIII Szczecińska Rowerowa Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach od 1 do 7 lipca br. Zapisy i szczegółowe informacje są dostępne na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl lub pod nr. tel. 606 685 149. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce i prosimy o przekazanie tej informacji wiernym.