12 Niedziela Zwykła 19.06.2022r.

1. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO Czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – do czwartku włącznie połączone z procesją Eucharystyczną wokół naszego Sanktuarium. W najbliższy czwartek na zakończenie oktawy poświęcimy pierwociny tegorocznych ziół, kwiatów. Przypominamy również, że o godz. 20.30 w naszym Sanktuarium, modlimy się na Różańcu o pokój na Ukrainie, w Polsce i Świecie i o pomyślność naszej Ojczyzny.

2. W najbliższy piątek przypada Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę Najświętszego Serca Najświętszej Maryi Panny – dzień odpustu w naszej parafii. Zapraszamy do modlitwy – jednak zewnętrzne uroczystości, ze względu na remont przełożymy na październik.

3. Odpowiadając na prośby wielu parafian – rozpoczęliśmy w kościele prace instalacyjne ogrzewania podłogowego. Postęp można śledzić na naszej stronie internetowej. Bardzo dziękuję panom za pomoc w rozbiórce betonowego podestu.

4. Bóg zapłać z ofiary składane na potrzeby naszej parafii Koszt inwestycji to 250 tyś zł. Zebraliśmy na ten cel do dziś 54 tys zł .

5. Uwaga wszystkie Msze św. odprawiamy w Kaplicy Maryjnej – także w niedzielę.

6. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 9-10 lipca, koszt 220 zł.

7. W tym tygodniu (piątek, sobota) odbędzie się kolejna zbiórka makulatury i plastikowych zakrętek na misje. Z góry dziękuję, za zaangażowanie w to misyjne dzieło.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 19.0 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe. Chętnych zapraszamy na wpisywanie się na listę na poszczególne godziny czuwania i adoracji.

9. Jubilatom i Solenizantom oraz wszystkim Parafianom, życzymy obfitości Bożych łask i opieki Maryi.