12 niedziela zwykła 20.06.2021

1. Zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30. Codziennie również zapraszamy na Różaniec w intencji zatrzymania pandemii koronawirusa i o pomyślność dla naszej Ojczyzny połączony z Apelem Maryjnym o 20.30.

2. Po rocznej przerwie spowodowanej zagrożeniem koronawirusem, Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej organizuje wypoczynek letni dla dzieci i seniorów. Turnusy obędą się w tym roku w Ostrowcu k/Wałcza, Krynicy Morskiej, Olsztynie k/Częstochowy oraz w Mrzeżynie. Dziś – 20.06.2021 roku po Mszach św. można złożyć ofiary do puszek na ten cel. Za te ofiary składamy serdeczne podziękowanie.

3. Biuro Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Częstochowy 10-11 lipca 2021. Koszt 180 zł. Zapisy w biurze.

4. Bóg zapłać wszystkim za materialny wkład w utrzymanie naszego Sanktuarium – Mamy zadłużenie z powodu drugiego etapu pokrycia dachu blachą miedzianą (pozostało jeszcze 217 tyś zł).

5. Mamy małą pracę dla elektryka – chętnego do pomocy prosimy o zgłoszenie się do zakrystii 😊

6. Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 25-27 czerwca br.

7. 30 SZCZECIŃSKA ROWEROWA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ odbędzie się w dniach 5-11 lipca – oczywiście w reżimie sanitarnym. Zapisy i regulamin na stronie internetowej pielgrzymki. http://szczecinska-rowerowa.pl/regulamin

8. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Alicję KOZIEŁ, śp. Mariana RYNOWIECKIEGO, śp. Marię GUZICKĄ. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.