13 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024r

1. Dziś już ostatnie nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.

2. Od poniedziałku rozpoczynamy wakacyjny okres. Serdecznie przypominamy by podczas wakacyjnych podróby nie zapominać o Mszy św. niedzielnej i dziękczynieniu Bogu za piękno otaczającego świata.
• Przypominamy że w lipcu i sierpniu w dni powszednie nie ma Mszy św. o godz. 8.30. Natomiast w niedziele (od 7 lipca) nie będzie Mszy św. o godz. 19.00, ale w to miejsce jest Msza św. o godz. 20.00 dla powracających z wypoczynku.

3. Od poniedziałku przystępujemy do malowania kaplicy Maryjnej.
• W związku z tym wszystkie Msze św. będą odbywać się w kościele, aż do zakończenia prac.
• Ze względów bezpieczeństwa kaplica będzie nieczynna dla modlących się – zachęcamy do modlitw w kościele.
• Na czas prac remontowych w kaplicy – zawieszamy Apele Maryjne.

4. Uprzejmie proszę o ofiary na malowanie kaplicy i renowację podłogi. Jednocześnie bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
• Proszę o pomoc – osoby znające się na budowlance – przy naprawie muru przy plebanii.

5. Bardzo dziękuję za zaangażowanie w zbiórkę makulatury na Misje. W związku z wejściem w życie nowych przepisów i dyrektyw Unii Europejskiej, od lipca nie zbieramy plastikowych zakrętek. Misja czerwcowa jest ostatnią. Od lipca zbieramy tylko makulaturę.

7. Jutro w poniedziałek początek XXXIII Szczecińskiej Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę w dniach 1 – 7 lipca br. Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.szczecinska-rowerowa.pl

8. W miesiącu czerwcu pożegnaliśmy naszych parafian: śp. Irena Maria Szewczuk-Kubiak; śp. Mirosław Majchrzak; śp. Józef Edmund Jabłonka; śp. Egbert Jerzy Meisser oraz śp. Jerzy Matuszewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …