3 niedziela wielkanocna – 5.05.2019r.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO MAJOWE codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy na Apel Maryjny do naszego Sanktuarium codzienne o godz. 21.00.

2. Nasze Sanktuarium zaprasza młodzież maturalną na modlitwę i indywidualne błogosławieństwo przed egzaminem dojrzałości. Modlitwa rozpoczniemy dziś w niedzielę, 5 maja br., od godz. 19.00.

3. W środę św. Stanisława Kostki Patrona Polski – ks. Józef Filipek zaprasza na odpust na Bukowe o godz. 18.00.

4. Chorych odwiedzimy w piątek 10 maja.

5. S. Miriam i Dom Pielgrzyma zapraszają na spotkanie i posiłek osoby Samotne i Chorych – 7 maja br., o godz. 13.00

6. Zapraszamy małżonków i rodziny do udziału w Diecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin do Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie, która odbędzie się w sobotę, 18 maja br., w dniu uroczystości odpustowej połączonej z obchodami XIII rocznicy Koronacji Cudownego Obrazu. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 11.00 dziękować będziemy Bogu za łaski, które przez Maryję są wypraszane w Sanktuarium, szczególnie dla małżonków i całych rodzin.

7. Informujemy, że w sobotę 11 maja o godzinie 18.00 z rąk ks. Biskupa Antoniego Dziemianko z Białorusi, 90 kandydatów otrzyma sakrament bierzmowania. Natomiast w niedzielę 12 maja o godzinie 11.30 odbędzie się I Komunia Święta dzieci, a o godzinie 13.00 rocznica I Komunii Świętej.

8. Już dziś serdecznie zapraszamy na Dzień Fatimski 13 maja. Mszy św. o godz. 19.00 i procesji przewodniczyć będzie J. E. ks. Bp Henryk Wejman.

9. Serdeczne dziękuję wszystkich, którzy pomogli w organizacji spotkania Różańcowego – dziękuję za smaczne ciasto i za wspólną modlitwę. Serdecznie dziękując za składane ofiary na remont dachu naszego kościoła, uprzejmie i pokornie prosimy o dalsze ofiary na ten cel.

10. Taca z przyszłej drugiej niedzieli w całości przeznaczona jest na Inwestycje parafialne – remont dachu naszego kościoła. Do potrzebnej nam kwoty, brakuje jeszcze 230 tyś zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy wpłacają na konto parafialne, tym którzy podpisują swoje ofiary jak i tym, którzy bezimiennie składają swoje ofiary. Za każdy gest życzliwości za nawet najmniejszą ofiarę składaną z serca bardzo dziękujemy.

11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku: śp. Ewę Surmacz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…