24 niedziela zwykła – 15.09.2019r.

1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. można złożyć ofiarę do puszki na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego. Za te ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Codziennie zapraszamy na Apele Maryjne o godz. 21.00.

3. W niedzielę 29 września od godz 14.00, planujemy Festyn Parafialny z licznymi atrakcjami. Uprzejmie prosimy o dary rzeczowe na ten festyn. Spotkanie organizatorów i przedstawicieli Grup Duszpasterskich, w tej sprawie dziś w niedzielę o godz. 15.00

4. Jak Państwo zauważyliście prace remontowe na dachu naszego kościoła trwają. Otrzymałem zapewnienie, że w ciągu trzech tygodni powinny być zakończone. Prosimy o modlitwy w intencji pomyślnego zakończenia tych prac. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium, do potrzebnej nam na remont kwoty brakuje jeszcze 177 630 zł (sto siedemdziesiąt siedem tysięcy sześćset trzydzieści zł.).

5. Ks. Michał zaprasza wszystkie dzieci, które śpiewały i chcą śpiewać w scholi dziecięcej, na próbę w sobotę o godz. 10:00 na plebanii.

6. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na 8-dniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej szlakiem biblijnym w dniach 18-25 lutego 2020. Szczegóły na plakacie, zapisy u ks. Przemka.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

8. Uprzejmie informujemy, że w Polsce, po raz kolejny, jest organizowana akcja modlitewna „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”, która odbędzie się w sobotę, 28 września br. Polega ona na tym, by o godz. 15.00 prosić wspólnie o miłosierdzie dla świata, stając na placach i skrzyżowaniach ulic, modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy w miejsce wiecznego spoczynku – śp. Zbigniew GALANT, śp. Jan FOREMNIAK, śp. Marianna GAJCY. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

10. Rodzice chorego na nowotwór krwi (chłoniak burkita) Mateusza – zwracają się z prośbą do parafian i ludzi o wielkim sercu o wsparcie duchowe i w miarę możliwości finansowe do walki z tą podstępną chorobą. Obecnie Mateusz przebywa w szpitalu w Warszawie i po powrocie będzie konieczne dalsze leczenie i kosztowna rehabilitacja która przewyższa ich możliwości finansowe. Mateusz jest uczniem SP37. Rodzice Małgorzata i Bartosz oraz brat Dawidek. Z całego serca Bóg Zapłać. Szczegóły na plakacie.