25 niedziela zwykła – 22.09.2019r.

1. Codziennie zapraszamy na Apel Maryjny o godz. 21.00.

2. Już za tydzień, w niedzielę 29 września od godz 14.00, Festyn Parafialny z licznymi atrakcjami, dla dorosłych i dla dzieci: loteria fantową „los na dach 2019” z atrakcyjnymi nagrodami Nagrody główne: rower oraz dwa dyski 2Tb.
• 14.00 – Występy, konkursy, zabawy na scenie.
• 15.20 – Polskie pieśni patriotyczne – wspólne śpiewanie
• 16.00 – Występy, konkursy, zabawy na scenie
• 16.40 – Arek Mażewski – recital „Muzyczny Koktajl Polskiej Piosenki” 17.40 – Losowanie nagród głównych loterii fantowej
W związku z festynem – uprzejmie prosimy o upieczenie ciasta i przyniesienie w sobotę bądź w niedzielę rano. Dochód z festynu przeznaczony jest na remont dachu naszego kościoła.
• W poniedziałek o godz. 19.00 Spotkanie organizacyjne na plebanii.

3. Jak Państwo zauważyliście prace remontowe na dachu naszego kościoła trwają. Prosimy o modlitwy w intencji pomyślnego zakończenia tych prac. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium, do potrzebnej nam na remont kwoty brakuje jeszcze 177 030 zł (sto siedemdziesiąt siedem tysięcy trzydzieści zł.).

4. Ks. Michał zaprasza wszystkie dzieci, które śpiewały i chcą śpiewać w scholi dziecięcej, na próbę w sobotę o godz. 10:00 na plebanii.

5. Schola młodzieżowa zaprasza wszystkich chętnych, do wspólnego śpiewania na niedzielnej Mszy Świętej o godz. 10.00. Więcej informacji i zapisy u ks. Michała.

6. Dziś w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

7. Kolejna zbiórka makulatury i plastikowych zakrętek na Misje w tym tygodniu, w dniach 27-29 września br.

8. Chłopców, którzy chcieli by należeć do grupy ministrantów i służyć przy ołtarzu – serdecznie zapraszamy. Zapisy u księdza Kryspina w zakrystii.

9. Uprzejmie informujemy, że w Polsce, po raz kolejny, jest organizowana akcja modlitewna „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”, która odbędzie się w sobotę, 28 września br. od godz. 15.00 na placyku naprzeciw Filii Urzędu Miejskiego przy ul. Rydla”. Polega ona na tym, by o godz. 15.00 prosić wspólnie o miłosierdzie dla świata, stając na placach i skrzyżowaniach ulic, modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia.

10. Zapraszamy na Jerycho Różańcowe – 24godzinną modlitwę połączoną z adoracją Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcię 26 września po Mszy św. o godz. 18.00. Zapisy w Kiosku parafialnym.

11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy w miejsce wiecznego spoczynku – śp. Bożena WRÓBLEWSKA. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

12. Rekolekcje “Winnica Racheli” (rekolekcje dla osób po doświadczeniu aborcji) odbędą się 25-27.10. 2019 r. Wszelkie informacje i zgłoszenia – Alina Połońska 502 608 402. (winnicaracheli.szczecin@gmail.com). Facebook: Winnica Racheli Zachodniopomorskie.

13. Rodzice chorego na nowotwór krwi (chłoniak burkita) Mateusza – zwracają się z prośbą do parafian i ludzi o wielkim sercu o wsparcie duchowe i w miarę możliwości finansowe do walki z tą podstępną chorobą. Obecnie Mateusz przebywa w szpitalu w Warszawie i po powrocie będzie konieczne dalsze leczenie i kosztowna rehabilitacja która przewyższa ich możliwości finansowe. Mateusz jest uczniem SP37. Rodzice Małgorzata i Bartosz oraz brat Dawidek. Z całego serca Bóg Zapłać. Szczegóły na plakacie.