28 niedziela zwykła – 10.10.2021r.

1. Dziś w niedzielę przeżywamy Dzień Papieski – jest to okazja do modlitwy ale i złożenia ofiar do puszek na żywy Pomnik Jana Pawła II , jakim są stypendia dla uzdolnionej acz biednej młodzieży. Po Mszy św. o godz. 19.00 młodzież przygotowująca się do bierzmowania – z ks. Piotrem – zaprasza do wspólnej adoracji dziękczynnej na Dar św. Jana Pawła II

2. Młodzież, która chciała by się jeszcze dopisać do listy przygotowujących się do Bierzmowania, oraz rodzice, którzy nie byli na ostatnim spotkani są proszeni do pozostania w najbliższy piątek po Mszy św. o godz. 18.00.

3. W najbliższą środę 13 października – Dzień Fatimski. Zapraszamy na zakończenie tegorocznych obchodów Objawień Matki Bożej w Fatimie. Msza św. odpustowa o godz. 19.00 pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp-a Henryka Wejmana. W tym dniu na zakończenie procesji będziemy chcieli zadedykować Ks. Prymasowi Tysiąclecia Stefanowi Wyszyńskiemu – żywy pomnik – dąb zasadzony ku jego pamięci i okolicznościową tablicę dla uczczenia jego beatyfikacji.

4. Zapraszamy codzienne o 20.30 do naszego Sanktuarium na kapłański różaniec o ustanie epidemii i o pomyślność dla naszej Ojczyzny, a po różańcu Apel Maryjny o godz. 21.00.

5. Październik jest Miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca codziennie o godz. 17.30.

6. Szukamy osoby, która mogła by się zaopiekować zielenią wokół naszych świątyń, ale też osoby do sprzątania.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium. Taca z dzisiejszej drugiej niedzieli miesiąca w całości jest przeznaczona na spłatę długu za remont dachu

8. Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia oraz Drogim Gościom i Parafianom – życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.