29 niedziela zwykła – 17.10.2021r.

1. Podczas ubiegłej niedzieli, kiedy przeżywaliśmy Dzień Papieski, młodzież zebrała na żywy Pomnik Jana Pawła II , jakim są stypendia dla uzdolnionej acz biednej młodzieży kwotę 2 936 zł. Za te ofiary Bardzo dziękujemy.

2. Zapraszamy codzienne o 20.30 do naszego Sanktuarium na kapłański różaniec o ustanie epidemii i o pomyślność dla naszej Ojczyzny, a po różańcu Apel Maryjny o godz. 21.00.

3. Październik jest Miesiącem Różańca Świętego. Zapraszamy do wspólnego odmawiania różańca codziennie o godz. 17.30.

4. Uprzejmie informujemy, że w niedzielę, 31 października br., odbędzie się w Szczecinie po raz kolejny „Procesja ze świętymi” z relikwiami świętych i błogosławionych pod hasłem „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście” (Mt 11,28). Procesja wyruszy o godz. 20.00 z Jasnych Błoni, od Figury św. Jana Pawła II, do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie o godz. 21.00 zostanie odprawiona Msza Święta z Uroczystości Wszystkich Świętych. W czasie procesji modlitewnej z relikwiami świętych i błogosławionych będzie śpiewana Litania do Wszystkich Świętych.

5. Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 22-24 października br.

6. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium.

7. Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia oraz Drogim Gościom i Parafianom – życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.