3 Zwykła 21.01.2024r.

1. Trwa wizyta Duszpasterska – zwana kolędą w naszej parafii. Program na tablicy ogłoszeń i na naszej stronie internetowej. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe spotkania i wspólną modlitwę.
• Gdyby ktoś nie przyjął kolędy w wyznaczonym terminie, a chciałby pobłogosławić swoje mieszkanie i przyjąć kapłana – prosimy o zgłoszenia, na tzw. Uzupełnienia, które odbędą się 30 stycznia.

2. Podczas kolędy (cały styczeń) kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę i piątek od 16.00 do 17.30. Uprzejmie prosimy korzystać ze spowiedzi świętej wieczorem, pół godziny przed Mszą św.

3. W najbliższy piątek (26-go stycznia) po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe w intencji naszej Ojczyzny, które będzie trwało 24 godziny. Prosimy o zapisy na poszczególne godziny adoracji i modlitwy różańcowej.

4. W tym tygodniu w piątek i sobotę, zbiórka makulatury i plastikowych zakrętek na misje. Z góry dziękujemy za zaangażowanie się w to misyjne dzieło.

5. W przyszłą niedziele po Mszach św. – zbiórka ofiar do puszek na Kirche in NOT – Kościół w potrzebie.

6. Uwaga. W tym roku szybko zbliża się Wielki Post i Rekolekcje Wielkopostne, które rozpoczniemy w drugą niedzielę Wielkiego Postu tj. 25 lutego.

7. Zachęcam do lektury czasopism katolickich, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

8. Dnia 2 lutego, w Święto Ofiarowania Pańskiego, w całym Kościele obchodzony jest Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, ustanowiony przez Świętego Jana Pawła II. Z tej okazji Ksiądz Arcybiskup Andrzej Dzięga zaprasza osoby konsekrowane posługujące w naszej Archidiecezji oraz wszystkich wiernych, w sobotę, 3 lutego 2024 r., na uroczystą Mszę Św., do Bazyliki Archikatedralnej św. Jakuba Apostoła w Szczecinie, o godz. 12.00. Eucharystię poprzedzi konferencja i czuwanie modlitewne, które rozpocznie się o godz. 10.00″.