32 niedziela zwykła 7.11.2021

1. Zapraszamy codzienne o 20.30 do naszego Sanktuarium na kapłański różaniec o ustanie epidemii i o pomyślność dla naszej Ojczyzny, a po różańcu Apel Maryjny o godz. 21.00.

2. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie – imiona prosimy pisać w mianowniku by czytający kapłan mógł odróżnić np. czy to Stanisław czy Stanisława 😊. Uprzejmie prosimy o składanie do wyznaczonej skrzynki kartek z wypominkami na kilka dni przed wyznaczonym na niej terminem. Po prostu, potrzebny jest czas na posortowanie. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczamy na spłatę remontu dachu kościoła. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium. Taca z przyszłej drugiej niedzieli miesiąca jest przeznaczona na spłatę długu za remont dachu naszego kościoła.

3. W czwartek, 11 listopada, zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny z okazji 103. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości, której w Katedrze w Szczecinie o godz. 10.00 przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga. Podczas liturgii odbędzie się inauguracja trzyletniego okresu przygotowań do Jubileuszu Dziewięćsetlecia Misji Pomorskiej Świętego Ottona z Bambergu.

4. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zapraszamy do modlitwy w intencji Libanu, a po mszach św. będzie można złożyć ofiarę na Pomoc ludziom w potrzebie z Libanu

5. Od piątku, 12 listopada br., do soboty przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, tj. do 20 listopada br., we wszystkich parafiach będziemy przeżywać doroczną Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.

6. Kapłani Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej wraz z przyjaciółmi serdecznie zapraszają do szczególnej modlitwy w intencji zmarłych artystów (wykonawców, autorów tekstów czy muzyki). Wykonując ich utwory, pragniemy nie tylko przypomnieć ich sylwetki i wielkie szlagiery, ale przede wszystkim zaprosić do wspólnej modlitwy w ich intencji. Zaduszki Literackie w naszym kościele 16.11 godz. 19.00.

7. Biuro Radia Maryja organizuje jednodniową pielgrzymkę do Torunia 4 grudnia. Koszt 100zł.

8. Kustosz Sanktuarium Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance zaprasza Wspólnoty Nieustającego Różańca, Róże Żywego Różańca oraz wszystkich modlących się na różańcu, na Spotkanie Formacyjno-Modlitewne, które odbędzie się w sobotę, 27 listopada br., w Sanktuarium Błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kobylance, od godz. 15.00.