33 niedziela zwykła 17.11.2019r.

1. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy na nabożeństwo wspominkowe o 17.30. Na stoliku wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie – imiona prosimy pisać w mianowniku by czytający kapłan mógł odróżnić np. czy to Stanisław czy Stanisława 😊. Uprzejmie prosimy o składanie wypełnionych kartek kilka dni prze wyznaczonym terminem – nie na ostatnią chwilę. Ofiary składane przy okazji wypominek przeznaczamy na remont dachu kościoła. Bóg zapłać.

2. Zapraszamy na Zaduszki Literackie – w wykonaniu kapłanów z naszej archidiecezji z Przyjaciółmi. Będzię to okazja do przypomnienia sobie twórczości jak i modlitwy za tych, którzy tworzyli Polską kulturę. Zapraszamy we wtorek 19 listopada o godz. 19.00 – kościół

3. CHÓRY i ZESPOŁY zrzeszone w Polskim Związku Chórów i Orkiestr Oddział Szczecin zapraszają do uczczenia św. Cecyli -patronki muzyki kościelnej w najbliższą sobotę 23 listopada 2019 w naszym sanktuarium (Matki Bożej Fatimskiej, os. Słoneczne, ul. Rydla 61 –) duży kościół,o godz. 11.00 – próba wspólnych pieśni; o 12.00 – Msza św.; o 13.00 – krótkie prezentacje wszystkich chórów. Zapowiedziało swój udział osiem chórów.

4. Do soboty przed Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, (tj. do 23 listopada br.), przeżywamy Nowennę do Jezusa Chrystusa Króla, w intencji o łaskę poddania się Jezusowi Chrystusowi Królowi w życiu osobistym i społecznym w naszej Ojczyźnie.

5. Składając serdeczne podziekowania za ofiary przekazywane na potrzeby naszego Sanktuarium, informujemy, że do potrzebnej nam na remont kwoty brakuje jeszcze 144 987‬‬ zł (sto czterdzieści cztery tyś. dziewięćstet osiemdziesiąt siedem zł.).

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku – śp. Józef Godycki; . Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

7. Rodzice chorego na nowotwór krwi (chłoniak burkita) Mateusza – zwracają się z prośbą do parafian i ludzi o wielkim sercu o wsparcie duchowe i w miarę możliwości finansowe do walki z tą podstępną chorobą. Obecnie Mateusz przebywa w szpitalu w Warszawie i po powrocie będzie konieczne dalsze leczenie i kosztowna rehabilitacja która przewyższa ich możliwości finansowe. Mateusz jest uczniem SP37. Rodzice Małgorzata i Bartosz oraz brat Dawidek. Z całego serca Bóg Zapłać. Szczegóły na plakacie.