33 NIEDZIELA ZWYKŁA 19.11.2023r.

1. Dziś – w niedziele – po Mszach św. zbieramy ofiary by wesprzeć Polaków w trudnej sytuacji materialnej na Litwie i Łotwie – w ramach akcji „Paczka dla Rodaka”. To już ostatnie dni kiedy przyjmujemy dary materialne: produkty o długim terminie przydatności do spożycia oraz środków higieny, przybory szkolne – szczegóły na plakatach wywieszonych w gablocie, oraz na stronie internetowej https://www.rodakomnakresach.pl/szczecin

2. NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE codziennie o godz. 17.30. Na stoliku w kaplicy maryjnej, wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie. Uprzejmie prosimy kartki na wypominki składać przynajmniej trzy dni przed planowaną data modlitwy. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominek.

3. Przypominamy, że w każdą sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 jest okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adorację kończymy Apelem maryjnym.

4. W najbliższy piątek razem Ks. Michałem Barańskim i kapłanami naszej diecezji zapraszamy na Zaduszki Literackie – 24 listopada o godz. 19.00 w kościele.

5. W najbliższy wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam Zelatorów poszczególnych Róż Żywego Różańca na spotkanie dotyczące wyboru nowego Zelatora.

6. Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 24-26 listopada br.

7. Już dziś zapraszamy na rekolekcje adwentowe, „CZY JESTEŚ GOTOWY NA PRZYJŚCIE JEZUSA?”, które poprowadzi ks. Dominik Chmielewski. Odbędą się one w dniach od 17-19 grudnia 2023r

8. S. Miriam zaprasza uczestników pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostela na spotkanie w sobotę 24 listopada o godz. 16.00.

9. Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia oraz Drogim Gościom i Parafianom – życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.

10. Grupa modlitewna „Prawy Brzeg” zaprasza na rekolekcje na Kijewo w dniach od 10 do 12 grudnia.

11. Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska zaprasza na Europejskie Spotkanie Młodych „Taize – Ljubljana” w dniach od 27 grudnia br. do 1 stycznia 2024 r. wiek uczestników od 18 do 35 lat. Koszt: podróż i ubezpieczenie 600 zł, pakiet uczestnika 80 euro. Zgłoszenia do 15 listopada br., zapisy i szczegółowe informacje bezpośrednio u Ks. Mateusza Macinkiewicza SDB – Dyrektora Szkół Salezjańskich w Szczecinie.