6 niedziela wielkanocna 9.05.2021

1. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO MAJOWE. Przypominamy również, że o godz. 20.30 w naszym Sanktuarium, modlimy się na Różańcu o ustanie epidemii i o pomyślność naszej Ojczyzny – zapraszamy do duchej łączności – za pośrednictwem transmisji internetowej.

2. W najbliższy czwartek – 13 maja obchodzić będziemy 104 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Naszym modlitwom o godz. 19.00 przewodniczyć będzie. JE. Ks. Bp. Henryk Wejman. Niestety ze względu na ograniczenia procesja odbędzie się tylko na naszym placu.

3. W przyszłą niedziele przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

4. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie wymagań związanych z pandemią. Za zakrywanie nosa i ust maseczką i utrzymywanie 1,5 m. dystansu.

5. Bóg zapłać wszystkim za materialny wkład w utrzymanie naszego Sanktuarium – szczególnie teraz w tym bardzo trudnym czasie. Taca z dzisiejszej – drugiej niedzieli miesiąca w całości będzie przeznaczona na spłatę długu za II etap remontu dachu naszego kościoła.

6. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Henryk BOŃCZAK, śp. Adam WALCZAK. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..