6 wielkanocna 5.05.2024r.

1. Najpiękniejszy miesiąc roku – maj – jest poświęcony Maryi. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo majowe.

2. Zapraszamy również na Apel Maryjny o 21.00.

3. W poniedziałek przypada święto Apostołów Filipa i Jakuba, a w środę św. Stanisława BM – patrona Polski.

4. Już dziś zapraszamy z „Prawym Brzegiem” na modlitewne czuwanie w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, czyli 18 maja od godz. 20.00. W programie modlitwa ADORACJI, modlitwa APELOWA, Msza św. i modlitwa UWIELBIENIA .

5. Serdecznie zapraszamy do udziału w Archidiecezjalnych Dniach Młodzieży w Wolinie które odbędą się w terminie 30 maja do 1 czerwca – dodatkowe informacje oraz zapisy w zakrystii.

6. Już dziś zapraszamy na inaugurację nabożeństw Fatimskich z procesją ulicami naszego osiedla, każdego 13-go dnia miesiąca o godz. 19.00. 13 maja modlitwom przewodniczyć będzie Ks. Bp. Henryk Wejman

7. Otrzymaliśmy oficjalne podziękowanie za zaangażowanie w zbiórkę darów w ramach akcji Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

8. Bardzo dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Przypominamy, że taca z drugiej niedzieli miesiąca jest przeznaczona na cele inwestycyjne. W najbliższym czasie chcemy odnowić – pomalować kaplicę Maryjną. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa życzliwość i ofiarność.