Chrystusa Króla -21.11.2021r.

1. Zapraszamy codzienne o 20.30 do naszego Sanktuarium na kapłański różaniec o ustanie epidemii i o pomyślność dla naszej Ojczyzny, a po różańcu Apel Maryjny o godz. 21.00.

2. To już ostatnie dni z nabożeństwem za naszych zmarłych zwanym Wypominkami codziennie o godz. 17.30.

3. Najbliższe dni (22-27 listopada 2021) to TYDZIEŃ SŁOWA BOŻEGO obchodzony pod hasłem „Sąd ostateczny to nie koniec świata… zachęcamy w tych dniach do szczególnej lektury Słowa Bożego.

4. Ksiądz Arcybiskup Metropolita Andrzej Dzięga 24 listopada br. będzie obchodził 19. rocznicę sakry biskupiej. Zachęcamy do szczególnej modlitwy w tym dniu za naszego księdza Arcybiskupa.

5. Biuro Radia Maryja organizuje jednodniową pielgrzymkę do Torunia 4 grudnia. Koszt 100zł.

6. W przyszłą niedzielę (28.11.’21) Adwentem – czasem radosnego oczekiwania na przyjcie Pana – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny. W dni powszednie adwentu o godz. 6.30 będzie odprawiana Msza św. o Najświętszej Marii Pannie – zwana roratami. W przyszłą niedzielę poświęcimy Opłatki Wigilijne. Ofiary składane przy okazji rozprowadzania opłatków będą przeznaczone na spłatę naszych długów remontowych.

7. Uprzejmie informujemy, że kolejna zbiórka makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 26-28 listopada br. Za zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

8. W przy parafialnym kiosku jest do nabycia Prasa katolicka – zachęcam do lektury czasopism katolickich. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, L’Osservatore Romano, Mały Gość Niedzielny.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę. Dziękuję za posługę sprzątania kościoła. Wszystkim solenizantom, jubilatom nadchodzącego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia.

10. Wszystkim solenizantom, jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.