Chrystusa Króla 22.11.2020r.

1. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy na – naszą doroczną szczególną modlitwę za Zmarłych – nabożeństwo wypominkowe o 17.30. Bardzo prosimy o składanie kartek z imionami zmarłych przynajmniej dzień przed wyznaczoną datą.

2. Zapraszamy codziennie o godz. 20.30, na kapłański różaniec i Apel Maryjny do naszego Sanktuarium w intencji o zatrzymanie pandemii korona-wirusa i o pomyślność dla naszej Ojczyzny.

3. Uprzejmie informujemy, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 27-29 listopada br.

4. Od poniedziałku przeżywać będziemy Tydzień Słowa Bożego. Jest to dobra okazja do podjęcia osobistej lektury i rozważania Słowa Bożego.

5. W związku z szerzącą się pandemią Korona wirusa bardzo dziękujemy za noszenie maseczek zakrywające usta i nas i zachowywanie dystansu 1,5 metra – jest to po prostu najlepszy sposób na okazanie naszym bliźnim naszej miłości. KOCHAM – DLATEGO NOSZĘ MASKĘ I PRZESTRZEGAM ODLEGŁOŚCI. Według wskazań epidemiologicznych w naszym kościele jednocześnie może się modlić blisko 80 osób.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego odpoczynku następujących parafian: śp. Henrykę Nowak, Stanisława Magdziaka, Różę Włodarczyk, Genowefę Jachowską. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…