Niedziela Miłosierdzia Bożego 11.04.2021r.

1. W dniach od 11 do 17 kwietnia 2021 r. Kościół w Polsce obchodzi 77 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia”. Z tej okazji dziś po Mszach św. można złożyć ofiarę do puszek na dzieła Miłosierdzia prowadzone przez Caritas.

2. Dziś w Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia.

3. Przypominamy, że codziennie o godz. 20.30 w naszym Sanktuarium, modlimy się na Różańcu o ustanie epidemii i o pomyślność naszej Ojczyzny – zapraszamy do duchowej łączności – za pośrednictwem transmisji internetowej.

4. Bardzo dziękuję wszystkim za zrozumienie wymagań związanych z pandemią. Za zakrywanie nosa i ust maseczką i utrzymywanie 1,5 m. dystansu.

5. W niedzielę, 18 kwietnia br., zamiast dorocznego Marszu dla Życia, zapraszamy do udziału w akcji „USŁYSZ”, która odbędzie się przy figurze św. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie od godz. 12.00 do 21.00. Akcja „USŁYSZ” będzie polegać na tym, że każdy popierający wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmieci, będzie mógł dać o tym świadectwo poprzez uderzenie w dzwon „Głos Nienarodzonych”, który został pobłogosławiony przez Ojca Świętego Franciszka w ubiegłym roku w Rzymie.

6. Bóg zapłać wszystkim za materialny wkład w utrzymanie naszego Sanktuarium – szczególnie teraz w tym bardzo trudnym czasie. Również i nasza parafia znalazła się z bardzo trudnym położeniu materialnym, pokornie prosimy o ofiary na utrzymanie naszych świątyń. Taca z dzisiejszej 2 niedzieli miesiąca jest w całości przeznaczona na spłatę długu za remont dachu naszego kościoła oraz wykonanych chodników. Mamy do spłacenia 250 tyś zł. Bóg zapłać za okazywaną życzliwość i ofiary.

7. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Radosław KLIMEK. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..