Wielkanoc 12.04.2020r.

CHRYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ!
PRAWDZIWIE ZMARTWYCHWSTAŁ.
W dniach poprzedzających Święto Miłosierdzia Bożego, częściej niż zwykle śpiewamy pieśń: Nasze plany i nadzieje coś niweczy raz po raz – Tylko Boże Miłosierdzie nie zawodzi nigdy nas.
Słowa tej naszej modlitwy w tych dniach są szczególnie wymowne i oddają całą prawdę o naszym życiu.
Życzę Parafianom i tu obecnym i tym którzy sercami są z nami łącząc się na naszej modlitwie za pośrednictwem Internetu – życzę każdemu Człowiekowi Dobrej Woli, szczególnego dotknięcia Bożej Łaski.
Zmartwychwstały Jezus niech uzdrawia chorych, niech dodaje mocy, łączy rozdzielone rodziny. Niech napełnia Bożym Pokojem i Nadzieją.
A Maryja obecna w naszym Sanktuarium w pierwszym w Polsce Fatimskim wizerunku ukoronowanym przez Świętego Jana Pawła II wyprasza potrzebna Wam i Waszym bliskim Boże Dary.

1. W poniedziałek wielkanocny (13.04.2020r.) – Msze św.: o godz. 7.00; 8.30; 10.00; 11.30; 13.00 i 18.00 (nie będzie Mszy o 19.00).

2. Codziennie przed Mszą św. o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę przed Świętem Miłosierdzia Bożego, które obchodzić będziemy w przyszłą niedzielę. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia.

3. Przypominamy, że codziennie kapłani modlą się o ustanie epidemii i o pomyślność naszej Ojczyzny o godz. 20.30 – zapraszamy do łączenia się duchowo – za pośrednictwem transmisji internetowej. Jednocześnie przepraszamy za problemy techniczne w tej transmisji. Ostatnie jak pokazują statystyki na raz łączyło się z nami w modlitwie ponad 4 500 odbiorców i łącza tego nie wytrzymały. Uprzejmie prosimy o korzystanie z transmisji naszych modlitw na YouTube – mamy nadzieję, że to rozwiąże problemy.