Wniebowstąpienie Pańskie 16.05.2021r.

1. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na NABOŻEŃSTWO MAJOWE. Przypominamy również, że o godz. 20.30 w naszym Sanktuarium, modlimy się na Różańcu o ustanie epidemii i o pomyślność naszej Ojczyzny – zapraszamy do duchowej łączności – za pośrednictwem transmisji internetowej.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowujemy się poprzez Nowennę.

3. Według nowych wytycznych związanych z pandemią w naszym kościele może się modlić do 110 osób a w kaplicy Maryjnej do 20 osób jednocześnie. Oczywiście wszyscy uczestnicy zobowiązani są mieć przysłonięte usta i nos i w duchu wzajemnej odpowiedzialności – prosimy o sumienne zastosowanie się do tych wskazań. Msze św. w najbliższym czasie będą odbywały się w kościele. Bardzo dziękujemy wszystkim za zrozumienie.

4. Kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie w niedzielę 23 maja po Mszy św. o godz. 10.00, oraz 24 maja w poniedziałek o godz. 19.00.

5. Bóg zapłać wszystkim za materialny wkład w utrzymanie naszego Sanktuarium – szczególnie teraz w tym bardzo trudnym czasie. Do spłaty drugiego etapu pokrycia dachu blacha miedzianą pozostało 243 tyś zł.

6. W dniu dzisiejszym ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga przeżywa swoje imieniny. Prośmy w modlitwie o potrzebne mu Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi.

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: śp. Irena GWIT. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..