32 NIEDZIELA ZWYKŁA 12.11.2023r.

1. NABOŻEŃSTWO WYPOMINKOWE codziennie o godz. 17.30. Na stoliku w kaplicy maryjnej, wyłożone są kartki na wypominki. Prosimy o czytelne wypełnianie. Uprzejmie prosimy kartki na wypominki składać przynajmniej trzy dni przed planowaną data modlitwy. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji wypominek.

2. Przypominamy, że w każdą sobotę po Mszy św. o godz. 18.00 jest okazja do indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Adorację kończymy Apelem maryjnym.

3. Już dziś zapraszamy razem Ks. Michałem Barańskim i kapłanami naszej diecezji na Zaduszki Literackie – 24 listopada o godz. 19.00 w kościele.

4. Poszukujemy osoby do posługi w zakrystii.

5. W czwartek przypada Matki Bożej Ostrobramskiej – również godzina adoracji Apostolstwa Dobrej Śmierci i Szkaplerza Świętego – początek o godz. 16.30.

6. Uprzejmie prosimy o włączenie się w pomoc dla Polaków w trudnej sytuacji materialnej mieszkających na Litwie i Łotwie „Paczka dla rodaka”. Prosimy o przynoszenie produktów o długim terminie przydatności do spożycia oraz środków higieny, przybory szkolne – szczegóły na plakatach wywieszonych w gablocie, oraz na stronie internetowej https://www.rodakomnakresach.pl/szczecin . A w przyszłą niedzielę będzie można złożyć ofiarę do puszek na ten cel.

7. Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia oraz Drogim Gościom i Parafianom – życzymy Bożego błogosławieństwa na nadchodzący tydzień.

8. Archidiecezja Szczecińsko-Kamieńska zaprasza na Europejskie Spotkanie Młodych „Taize – Ljubljana” w dniach od 27 grudnia br. do 1 stycznia 2024 r. wiek uczestników od 18 do 35 lat. Koszt: podróż i ubezpieczenie 600 zł, pakiet uczestnika 80 euro. Zgłoszenia do 15 listopada br., zapisy i szczegółowe informacje bezpośrednio u Ks. Mateusza Macinkiewicza SDB – Dyrektora Szkół Salezjańskich w Szczecinie.