Wniebowstąpienie Pańskie 2.06.2019r.

1. Zapraszamy na NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy na Apel Maryjny do naszego Sanktuarium codzienne o godz. 21.00.

2. W Polsce przeżywamy dziś Święto Dziękczynienia. Mamy za co dziękować Bogu. Nasza Ojczyzna jest wolna, rozwija się i trwa w pokoju. Św. Jan Paweł II przypominał nam, że wolność nie jest dana nam raz na zawsze, dlatego prócz dziękczynienia zawierzajmy Opatrzności Bożej losy naszej Ojczyzny i prośmy o opiekę nad Polską. Po Mszy św. będzie można złożyć swoją ofiarę na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca czerwca – zapraszamy na Mszę św. ku czci Jezusa Chrystusa Jedynego i wiecznego Kapłana w tym dniu szczególnie modlimy się o nowe i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. W I piątek zapraszamy do oddania czci Najśw. Sercu Pana Jezusa poprzez spowiedź i nabożeństwo. Rano kapłani odwiedzą Chorych.

4. W czerwcu przyjedzie do Polski Myrna Nazzour, obdarowana wieloma łaskami mistycznymi. Jest ona świadkiem miłosierdzia Bożego, które czyni ze zwykłej codzienności ludzkiej, drogę osobistego uświęcenia i wezwanie skierowane do innych, aby wstąpili na drogę jedności i pojednania. Myrna po Mszy św. 22 czerwca o godz. 12.00.w naszym Sanktuarium, będzie mówiła o swoim doświadczeniu duchowym, o jej spotkaniach z Maryją, o cudownym namaszczeniu, duchowych ekstazach, orędziach i ranach Jezusa. Będzie to jednocześnie okazja do wspólnej modlitwy, w atmosferze wschodnich pieśni religijnych i do błogosławieństwa olejkiem Matki Boskiej z Saufanija, w Damaszku. Serdecznie już dziś zapraszamy.

5. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i tym, którzy wpłacają na konto parafialne, tym którzy podpisują swoje ofiary jak i tym, którzy bezimiennie składają swoje ofiary. Za każdy gest życzliwości za nawet najmniejszą ofiarę składaną z serca bardzo dziękujemy. Taca z przyszłej drugiej niedzieli miesiąca w całości jest przeznaczona na remont dachu naszego kościoła.

6. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku – śp. śp. Józef WIECZOREK, śp. Izabela WIATKOWSKA. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

7. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej Apostolatu Chorych Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej: www.apostolatchorych.pl oraz strony internetowej Duszpasterstwa Trzeźwości Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej: www.trzezwosc.szczecin.pl